Всичко за дамските чанти – 2

  • 61 690
  • 747
  •   2
Отговори
# 555
  • Бостън
  • Мнения: 13 492
Ния, нещо съм проспала френското ти предложение, а бюджетът ми клони към нула в момента след якото изхвърляне, кото му ударих преди моя РД, та ако може идеите да са без пари или подаръци най-добре Simple Smile)

Савова, точно този модел го имам в друга цветова комбинация (сиво, бяло, черно - много графично и идеално за маратонки, дънки и летища!) Вярно е, че имам вредния навик един модел чанта да си купувам в 2 различни цвята, но имам и силно подобно кросбоди в кафяво и ще ми дойде много дори на мен.

Платнени пазарски не съм носила, но сестра ми в ЮК - да! Всяка губерния с особеностите си. Но в Рим като римляните, та покажи ни Н. какво в популярно при вас сега!

Последна редакция: нд, 22 май 2022, 18:48 от Agent Provocateur

# 556
  • Мнения: 7 898
Агент, и аз имам 3 разцветки от този модел, но по- старите ги прехвърлям на сестра ми. Нося ги години наред без да ги обеля, а при нея се износват за година Simple Smile.

# 557
  • Мнения: 6 296
Цветни на прилични цени, DUDU bags.
https://www.dudubags.com/it_it/donna/borse.html
Продават се и през амазон, освен шипинг през сайта.

Идват ми на ум, понеже отдавна съм харесала моделчето им Praga в три от разцветките, но понеже всъщност не ми трябва, още не съм решила коя. Simple Smile)) Виждала съм ги само на снимка, но ми изглеждат добре пипнати.

# 558
  • Мнения: X
Аз съм на Българска земя (родих в София, та да не ме прецакат нещо с епидуралната Италианците), нямам идея какво е популярно в момента в Рим- ще проверя и докладвам другата седмица.

# 559
  • Sofia
  • Мнения: 26 377
От тук някой да е пазарувал?
Харесах тази като модел/малко е като пазарска😁/,но ми е нетипичен за мен цвят за чанта...,макар за лятото да е ок 🤔
https://mobostyle.com/catalog/%d1%87%d0%b0%d0%bd%d1%82%d0%b8/%d1 … DWVHqhHhvB6UmnCGA

# 560
  • София
  • Мнения: 574
Здравейте, дали някой има чанта-раница, която е с една дълга дръжка и цип, който я прави на раница. Не знам дали правилно го обясних. Въпросът ми е дали такава чанта, носена на гърба като раница, с тези ципове не се закача за жилетка примерно?
Ще съм благодарна, ако някой има такава, да сподели.

# 561
  • Мнения: X
Аз имам чанта раница, но не е с цип, който разделя дръжките, адски е удобна и като чанта, и като раница.
Ето я
https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9A%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B … ;utm_content=link
Ето така става като раница
Скрит текст:

# 562
  • Мнения: 1 429
Мдааа, същата я има и във Vera.bg на по- малко от една трета от тази цена, а са качествени наистина (проверено) 😏

Последна редакция: сб, 28 май 2022, 01:06 от cabochard

# 563
  • Мнения: X
О, аз не съм я взела на такава цена. Като се изчерпа модела, излезе тази цена 500+ лева, иначе се водеше намалена до реални стойности, пак 100 и нещо беше, с код я купих за 101 или там някъде.

# 564
  • София
  • Мнения: 574
Намерих снимка на чанта-раница с цип.

Чудя се дали няма да направи дупки на блузите такъв цип,а на кожено яке дали няма да го надере.

Последна редакция: сб, 28 май 2022, 10:05 от letas

# 565
  • София
  • Мнения: 4 710
Мдааа, същата я има и във Vera.bg на по- малко от една трета от тази цена, а са качествени наистина (проверено) 😏
От този сайт имам тази чанта и незнайно защо закопчалката отстрани се счупи

# 566
  • Мнения: 35 961
писала съм и преди - имам поне 5-6 чанти от вера, доволна съм от всички

# 567
  • Мнения: X
Нямаше си работа cabochard, та ги показа тия Vera...🤗 Поръчах бронзовата. 😊 Отдавна искам такъв цвят, а чантата ми е с перфектна големина и много удобна. Дръжките стабилни, не много дълги, не и много къси, абе... аз съм си измислила модела, те са го направили. Нищо излишно и натруфено, няма железа, няма надписи, идеална за моя вкус. Всичко това е чудесно, но чакам и карамелено кафява, поръчана преди 3 дни. Та сега - три еднакви чанти, само различни цветове. Знам, че не съм в ред, но... всеки луд с номера си. Искам и тъмно синя, но ще превъзмогна себе си и ще купя друг модел 😃

# 568
  • Мнения: 2 333
писала съм и преди - имам поне 5-6 чанти от вера, доволна съм от всички
Подкрепям това мнение на 100%. От няколко години съм им клиент и имам доста чанти. Харесва ми и персоналното отношение към клиента. Така се прави! Как да не си купиш още една чантичка...

# 569
  • София
  • Мнения: 11 704
Харесала съм чанта на Вера.За съжаление само оналйн може да се купи.В тази връзка да попитам,ако ви се е налагало да връщате имали ли сте проблем?Нашите търговци не обичат да връщат пари,за замяна няма проблем.
Изключвам големите платформи,при които това не е проблем.

Последна редакция: сб, 28 май 2022, 21:11 от Ali97

Общи условия

Активация на акаунт