Всичко за дамските чанти – 2

  • 61 918
  • 747
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 411
aleksa_sm, според мен това не е ок с кожата на чантата. Не би трябвало да изглежда така, аз бих я върнала.

# 706
  • SF
  • Мнения: 21 344
Здравейте, преди няколко дни видях една жена да носи чанта, която много ми хареса - малка, правоъгълна (не овална) и с текстилна дръжка, но стоеше много елегантно въпреки, че дръжката не беше кожена. Търся в обувки.бг и фешъндейс, но не откривам такава. Всичко с текстилна дръжка изглежда съвсем спортно...някой да се сеща да е срещал такава и да сподели марка или линк?

От година-две текстилните дръжки са хит. Почти всеки модел на Фурда (и не само) се предлага И с текстилна дръжка. Аз затова се учудих, че тази няма И още една дръжка.
Фурда са много елегантни, както искаш ти, и текстилната дръжка много ги отваря. За ежедневието са супер подходящи. Точно във Фешън дейс и в  обувки.бг има много такива чанти и не само на тази марка.
Не знам какво наричаш "малка правоъгълна, стоеше елегантно". Много голям избор има, но тези, които за мене са елегантни, за тебе може да са спортни.

# 707
  • Мнения: 3 635
Днес отворих пак пакета с чантата и забелязах, че кожата в единия ъгъл е странна, все едно ще се отлепи. Меко казано съм бясна.Confused Добре, че реших да я огледам  отново, преди лятото.

Връщай смело, не е голяма загуба и без това, ако не е точно тази чанта... Ще си купиш много по-хубава.

# 708
  • София
  • Мнения: 218
Пуснах я днес.
Продължава търсенето на перфектната чанта Stuck Out Tongue Winking Eye

# 709
  • Мнения: 287
Моля за съвет откъде или как и кога бих могла да се сдобия с по-бюджетна чанта на Pinko или furla

# 710
  • Мнения: 3 696
Furla може да проверите във Fashiondays, Answear, BestSecrets, Modivo, Obuvki.bg

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 08:00 от bubanka

# 711
  • Мнения: 14 499
В about you също. Чужди сайтове интересуват ли ви, имам предвид, които нямат опция наложен платеж?

obuvki.bg са с най-големите надценки, никога не съм намирала там нещо по-евтино отколкото в другите изброени.

# 712
  • София
  • Мнения: 218
Ще добавя и furla.com и pmdl.
Малко са моделите, но намалението е много добро.

# 713
  • Мнения: 3 696
Сега виждам че още има 50% намаление в официалния сайт на Furla

# 714
  • Мнения: 287
В about you също. Чужди сайтове интересуват ли ви, имам предвид, които нямат опция наложен платеж?

obuvki.bg са с най-големите надценки, никога не съм намирала там нещо по-евтино отколкото в другите изброени.

Да, интересуват ме и чужди. От сайта на furla чрез фирма доставчик ли ги поръчвате например ggbg или директно от тях.

Една приятелка ми каза, че много евтини имало в сайта LYST

# 715
  • Мнения: 6 930
Най-намалени съм виждала и двете марки във фешъндейс и wardow

# 716
  • Мнения: 2 040
Furla доставят до България, даже безплатно.

# 717
  • Мнения: 14 499
wardow вече са го предложили, също и този. Поръчвала съм до превозвач, но има и доставка до тук. В Германия е безплатна.

# 718
  • Мнения: 287
Мяркала съм в Contour и сега в Ремикс, НО доколкото съм чела пускат доста ментета в Ремикс

# 719
  • Мнения: 1 126
Ох, аз съм раздвоена дали да си поръчам чанта на Zarena 😃 . Утре е последен ден с намаление, гледам я от доста време и се чудя.. Ако някоя мацка я има, може ли мнение? ❤

Общи условия

Активация на акаунт