Всичко за дамските чанти – 2

  • 62 145
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 846
Очаквам тези две чанти с нетърпение
Скрит текст:
А първата чанта получихте ли я?

# 691
  • Мнения: X
Днес получих съобщение, че е в магазина за вземане, но съм с грип и ще отида в края на седмицата.

# 692
  • София
  • Мнения: 218
Получих чантата, която се чудех дали да поръчвам от Furla.com.  Доставиха я за седмица, много добре опакована.
Много ми харесва, единствен минус е, че не мога да я нося crossbody, но ще помисля дали да я върна.

Последна редакция: пт, 27 яну 2023, 18:34 от aleksa_sm

# 693
  • SF
  • Мнения: 21 519
Много ти е хубава чантата!!!! Не я връщай!

# 694
  • Мнения: 2 383
Много ми харесва!!! Да ти е честита!!!
Защо не може? Дръжката ли е къса?

# 695
  • София
  • Мнения: 218
Много благодаря! Мисля да я задържа, цветовете й са страхотни, а и имам с какво да я комбинирам. Но дръжката й е къса, за да се носи през тялото. Хубавото е, че мога да си поръчам друга дръжка, лошото че няма подходяща. Grinning

# 696
  • SF
  • Мнения: 21 519
Не мога да повярвам, че няма и друга дръжка.
Може би може да се поръча допълнително. Или купи щарена дръжка.
Имам чанта, на която късата й дръжка е във всякакви цветове, а самата чанта е едноцветна (сивкаво-бяло-бежова, нещо като твоята). Шаренията доста я отваря и променя стила й. Но аз имам опцията да я нося и с едноцветната дръжка.

Последна редакция: сб, 28 яну 2023, 11:24 от Esmee

# 697
  • София
  • Мнения: 218
Днес отворих пак пакета с чантата и забелязах, че кожата в единия ъгъл е странна, все едно ще се отлепи. Меко казано съм бясна.Confused Добре, че реших да я огледам  отново, преди лятото.

# 698
  • Мнения: 6 930
Дай снимка, как така да се отлепи?

# 699
  • Мнения: 3 765
този модел на Furla го поръчах и после върнах, защото капака ме дразни, но чантата беше перфектна, включително дължината на дръжката

Последна редакция: пн, 30 яну 2023, 08:55 от Al Georgieva

# 700
  • София
  • Мнения: 10 334
Момичета, две години удържах без да си купя нито една чанта, но в последните 2 месеца избухнах с покупката на цели 5 Embarassed

Относно Фурла, нещо ме изгубиха напоследък, през лятото влязох в техен магазин в Болоня с твърдото намерение да си купя нова чанта, уви всяка, което загледах имаше някакъв косур, я крив шев, я друг дефект... уж не исках повече чанти на МК, а какво стана...

Най-изчанчената, първата ми чанта с апликации, не знам изобщо дали ще я нося, но ми хвана окото.





Последната е огромна, червена с калъф за лаптор, за жалост не я намирам в нета.

Последна редакция: нд, 29 яну 2023, 22:18 от nad_tab

# 701
  • София
  • Мнения: 218
И е само от едната страна.

# 702
  • Мнения: 6 930
И е само от едната страна.
Не ми изглежда като да се отлепя кожата, по-скоро ми се струва, че има някакъв пълнеж (вата или друго), върху който е зашита кожата,  който прави този puffy effect и съответно кожата застава/бръчка се така отгоре.

# 703
  • Мнения: 90
Здравейте, преди няколко дни видях една жена да носи чанта, която много ми хареса - малка, правоъгълна (не овална) и с текстилна дръжка, но стоеше много елегантно въпреки, че дръжката не беше кожена. Търся в обувки.бг и фешъндейс, но не откривам такава. Всичко с текстилна дръжка изглежда съвсем спортно...някой да се сеща да е срещал такава и да сподели марка или линк?

# 704
  • Мнения: 3 765
Скрит текст:
И е само от едната страна.
Колкото виждам на снимката, сякаш кожата е покрита с фин слой нещо си и това нещо сякаш се е отлепило

Общи условия

Активация на акаунт