Пошегувай се с приятел

  • 5 018
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз нещо не схващам откъде да изпратя EmbarassedПомогнете, моля, искам и аз да се пошегувам

# 16
  • Мнения: 2 495
Аз нещо не схващам откъде да изпратя EmbarassedПомогнете, моля, искам и аз да се пошегувам
Като цъкнеш, най-отгоре на линка който съм дала, ще ти се отвори "новината".Най-отдолу пише "ВИЖ ОщЕ".Кликваш върху него и ще ти се отвори страничка, със много "новини", от които си избираш  една или колкото искаш.След това го изпращаш на приятел, като трябва да въведеш мейла му.Дано да си ме разбрала Simple Smile

# 17
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Пуснах новината, че са ме избрали за българката с най-много обувки, на няколко приятелки  Mr. Green

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ха ха - много е готино!

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Благодаря, Белла!

# 20
  • Мнения: 3 091
На пръв поглед и на мен ми стана смешно! идеята си я бива... Но в последствие забелязах, че СИ Банк е автор или спонсор на сайта. За да изпратим статията на приятел - пишем свой и чужд мейли - само дано не ги ползват за рекламни съобщения...
Пуста му параноя... newsm78

Последна редакция: ср, 02 авг 2006, 13:25 от Ламята НЕСПАСКА

# 21
  • Мнения: 2 716
Направо се развихрих. Очаквам до довечера да бъда затрупана от Имейли с неприлично съдържание.  Joy

# 22
  • Мнения: 6 472
Аз все пак успях да го достъпя от къщи и добре се позабавлявах Joy Сега са ми задръстили кю-то и пощата Joy

# 23
  • Мнения: 1 165
Пуснах я на всичките си познати.Сега очаквам включване Grinning

# 24
  • Мнения: 184
Много е сладичко, вече го изпратих на няколко приятели и очаквам включване hahaha

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Възползвах се Mr. Green

# 26
  • Мнения: 294
да, и на мен ми го направиха същия майтап. Много е готин сайта hahaha

Общи условия

Активация на акаунт