МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 49 тема

  • 44 004
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 6 876
Много ме е яд, че изпуснах намелението. Като влязох и всичко беше изчерпано. Иначе със сигурност щях да си купя поне Метеорити, може би някое червили фон дьо тен.
Аз тук (Германия) никога не съм попадала на огромни намаления по 40-50 процента. В Дъглас редовно има разни ваучери за по 10-15 процента, но изключващи Шанел и Диор. В немското Нотино намаленията бяха направо смехотворни в сравнение с българското.

# 751
  • Мнения: 317
Blue Turquoise , много благодаря! Жестоки са. Дано заредят пак. То е грехота да ги унищожат...

# 752
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Blue Turquoise, много красиви цветове! Heart Eyes Да ти са честити.

# 753
  • София
  • Мнения: 3 854
Много ме е яд, че изпуснах намелението. Като влязох и всичко беше изчерпано. Иначе със сигурност щях да си купя поне Метеорити, може би някое червили фон дьо тен.
Аз тук (Германия) никога не съм попадала на огромни намаления по 40-50 процента. В Дъглас редовно има разни ваучери за по 10-15 процента, но изключващи Шанел и Диор. В немското Нотино намаленията бяха направо смехотворни в сравнение с българското.


Не знам как е в Германия, но преди 2 месеца в Австрия, точно в Дъглас видях намаления на парфюми с 50%, в това число брандове като Hermes, Botega V., Lancome и други, каквито ние тук в реален магазин не виждаме. Инак, в Гърция редовно има 30-40-50% на Том Форд, МАС, Килиан, Ла Мер и т.н.

# 754
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
В Испания има парфюмерийни вериги които перманентно продават всичко на -25%..
За да са конкурентни останалите редовно пускат някакви намаления.
В Сефора, в края на сезона, могат да се намерят и неща на -70%..

# 755
  • Мнения: 2 255
И на мен ми пристигнаха червилата днес. Доволна съм! Simple Smile


Не успях да хвана цветовете реални, но пък ми радва сърцето тази снимка 🌷

# 756
  • София
  • Мнения: 31
Ехаааа, страхотни неща сте си напазарували!!! През браузър няма нищо на Диор и Герлен в Нотино, в app-a стоят като неналични... може пък да зареждат още неща FlushedFlushedFlushed
Иначе днес за секунди успях да платя с карта едно последно нещо, но не знаех дали системата им го е отчела и им звънях, за да проверя. Много бяха любезни, казаха че поръчката се обработва и ще върнат обаждане при проблем.
Междувременно питах и какво се очаква за кода и дали ще има още зареждане на артикули. Не можаха да ми кажат нищо конкретно, освен да проверявам по-често.
 Днес получих и от Parfimo съобщение, че имат безплатна доставка над 99 лв. , а мисля че още е валидна и отстъпката от 10 лв. над 79 лв. поръчка. Stuck Out Tongue

# 757

Общи условия

Активация на акаунт