Възможна ли е грешка? (в теста за бременност)

  • 7 625
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 673
Едва ли е това, което искаш да чуеш, но прекъснатият полов акт е един от най-несигурните начини за контрацепция.
Понякога преди еякулация е възможно да се отделят няколко опашковци, затова не се смята за сигурен начин.
така е , но ако искаш да си съвсем сигурна отиди на лекар Peace

# 31
  • Мнения: 99
Знаех, че нося дете още преди да датата на цикъла. В деня си направих тест - положителен. На следващия направих втори и когато и той показа същото, се обадих на гинеколога си. Той потвърди със сигурност факта на 7-мия ден от закъснението с ултразвук. Понякога е нужно повече време, за да се установи, но е най-сигурният начин. Все пак тестът едва ли те лъже...Но по-важно е друго - каквото и да си преживяла с първото дете, не прехвърляй страховете си в бъдещето. Не е лесно, но опитай. Бебето, което носиш има нужда от твоето спокойствие и любов. Отпусни се, Господ си знае работата, усмихни се, приеми този нов човек с вяра и се грижи за себе си и него. Ще видиш, че всичко ще е различно! Поздрави! Hug

# 32
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз като разбрах , че съм бременна оревах гората. Непланирано, купихме жилище току що, борчове отвсякъде Crazy Сега се радваме като малки деца на всяка новост, свързана с бебо. Малко време и ще започнете да цените какво ти се е случило, особено след като първия път е било трудно. Успех и те чакаме за априлска мама ако не се лъжа  Hug

# 33
  • Мнения: 639
Малка е вероятността според мен теста да е дал грешен резултат
newsm10

# 34
  • София
  • Мнения: 10 858
Благодаря на всички ви за милите и окуражителни отговори!

И аз като разбрах , че съм бременна оревах гората. Непланирано, купихме жилище току що, борчове отвсякъде Crazy Сега се радваме като малки деца на всяка новост, свързана с бебо. Малко време и ще започнете да цените какво ти се е случило, особено след като първия път е било трудно. Успех и те чакаме за априлска мама ако не се лъжа  Hug

Да, сметнах си, че терминът ми се пада на 3ти април. Какво съвпадение, дъщеря ми също е априлско бебе  Heart Eyes а преди 4 години по същото време забременях с нея Crazy

# 35
  • Мнения: 2 849
Тестовете не грешат , особено за положителен резултат . Rolling Eyes

Така е .Подкрепям .

# 36
  • Мнения: 657
Ами,честито!Гледай по-ведро на нещата,няма да се притисняваш всичко ще е ок и бебчо много,много ще слушка мама  bouquet

# 37
  • Мнения: 2 274
  Хайде сега да измислиш интересен начин да го "сервираш" на таткото и после да разкажеш с подробности в конкурса" Как му казах, че съм бременна"!  Joy

# 38
  • Мнения: 566
ние така почти 7 години се пазехме и така с "пазенето" стана нашето бебе

# 39
  • Мнения: 255
Вивиан, моята бременност доктора я потвърди в началото на 6-та седмица (точица), а  в края на 6-та седмица се видяха плодните сакчета. За сърчицета почаках май до 9-10 седмица.
Честита бременност.. ако ти си спокойна следващите месеци, и бебо ще е спокоен като се роди Simple Smile

# 40
  • Мнения: 429
Сега това бебе ще го гледаш по-лесно и няма да е толкова ревливо като каката. Най-важното е да се настороиш положително и всичко да  е наред.

# 41
  • София
  • Мнения: 10 858
Сега това бебе ще го гледаш по-лесно и няма да е толкова ревливо като каката. Най-важното е да се настороиш положително и всичко да  е наред.
От твоите уста - в божиите уши, както се казва!

  Хайде сега да измислиш интересен начин да го "сервираш" на таткото и после да разкажеш с подробности в конкурса" Как му казах, че съм бременна"!  Joy

Ааа, той вече знае, ние си го мислехме, но аз все си мислех, че е невъзможно. Е, ето че е. Изпълни му се мечтата на мъжа ми, ама на него му е лесно - няма той да го гледа нали...
Започвам да свиквам с мисълта все пак. Иначе с каката тупкащото сърчице се видя в края на 5-тата седмица, при една седмица закъснение, ако не се лъжа.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Ами честито, дано да е лека и безпроблемна. Мен ме гледаха в 6 г.с. видя се плоден сак, но не се виждаше дали има нещо вътре, сърдечна дейност ми видяха в 9 г.с.

# 43
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Точно от същото пазене прекъснах една бременност преди месец.

# 44
ниама по хубаво нешто от това ...... preggoрадваи се.моя е на 3 мес.тая вечер ме изскара извън нерви `````````.ма сега като го погледна в креватчето и се разтрепервам от кеф newsm07 1crib   ма ти си знаеш

Общи условия

Активация на акаунт