Боя за коса / Клуб на червенокосите 5

  • 25 417
  • 440
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 910
Да матираш или да тонираш? Аз тонирам, като разреждам боята с малко вода.

# 241
  • Мнения: 1 600
Да матираш или да тонираш? Аз тонирам, като разреждам боята с малко вода.

Много съм проста 😃..

Да, да тонирам...

А слагаш ли оксидант?

# 242
  • Мнения: 910
Забърквам си боята с оксиданта и тогава добавям малко вода.

# 243
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Момичета, моля, дайте идея как да постигна този цвят! Опитах с Lakme 5.52 и 5.22, но става тъмна, а тук цветът е кестеняво с нюанс червено и лилаво.Основата ми е кестенява петица.

Последна редакция: нд, 20 мар 2022, 16:16 от Blue Rose

# 244
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Момичета, от много време се каня да пробвам goldwell topchic, но не мога да се ориентирам какъв активатор да използвам. Отдавна не съм ползвала професионални бои. Основата ми е тъмно червено и остатъци от безамонячно черно преди два месеца.

# 245
  • Мнения: 45
Здравейте, прочетох част от темата и в началото видях боите. Интересувам се за моята майка, от както се помня е с червена коса, и сега търсим някаква която покрива белите коси и е по огнено червена. Нещо и за къдрава коса, ако препоръчате ще съм много благодарна.
Тази боя на alfaparf дали е покривна?😁🤗

# 246
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Back in the game 😁
Влече си ме виолетовото. Цвят да има в косата и емоция в душата 😎
Wella Koleston Perfect 55/65. В корените е автентичния цвят. По дължините е върху кестенява боя.
Скрит текст:

Последна редакция: вт, 26 апр 2022, 23:30 от Джулая

# 247
  • Мнения: 6 150
Back in the game 😁
Влече си ме виолетовото.
Да не видиш нещо. Grinning
И аз слагах виолетово последно преди 2-3 седмици, също 5-ца, но ми е тъмно. И бързо ми се отмива /друга боя/, пак почнаха да ми прозират петте бели косъма.
Много добре е станало при теб, харесва ми.

# 248
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Вярно е. Нищо не съм видяла. Дай Stuck Out Tongue Winking Eye

Аз съм доволна от Wella. Но и косата ми все още не е изтощена/изгорена и държи боя. Като си спомня какви драми бяха преди почти 2 години и каква смяна на бои, че никоя не държеше Bowtie Скалпът ми е чувствителен, но към Wella-та - не. За 1ви път се мацнах с по-лилавия номер 55/66 - 2 месеца прилично устиска цвета. Това ми е второ боядисване вече с по-моя цвят 55/65. И имам повече от 5 бели косъма Smiley

# 249
  • София
  • Мнения: 17 775
Боядисваш ли дължини? Ако да, от това е станала предния път порьозна и незадържаща нищо. То става мъртъв косъм от една дължина надолу.

# 250
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Боядисваш ли дължини? Ако да, от това е станала предния път порьозна и незадържаща нищо. То става мъртъв косъм от една дължина надолу.
Точно тази тъпотия правех преди. То беше малко като порочен кръг - слагам боя Х, не държи ни по дължините, ни в корените. На следващия път - нова марка боя и понеже цветът няма как да е 1:1 и старият е поизпадал - люююс пак по цялата коса. Да, ама и 2рата боя не държи...айде на 3тата. И като ми писна накрая - яяя хвани това кестеняво и станах дзен Joy

# 251
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 745
Момичета, имам нужда от помощ! Искам да си поръчам goldwell обаче не мога да се ориентирам за окислителя. Все са едни големи туби от по близо литър, пък на мен нали няма да ми трябва толкова? Преди години със Сери се знаех Еди колко си процента и беше едно малко шишенце като на дрогериините бои, тук обаче се учудих.

# 252
  • Мнения: 36
Здравейте, мацета. От скоро съм в червената гама. До сега бях изрусена и сложих тонер престиж екстрийм блъди мери цвят и мнооого ли хареса. Ще прекача снимки. Обаче сегааа питането ми е какво да правя с корена? Пак ли да изрусявам корена? Със силноизсветляващи бои ще бъде ли достатъчно? Или някоя бустерна червена боя? Понеже искам да си продължа с ярко червеното, не искам тъмно.
Търсих Лореал HiColor, но я няма тук, нещо аналогично на тази боя има ли в България?


# 253
  • варна
  • Мнения: 1 228
Наскоро си смених фрозьорката ,боядисвам се в тъмно лилаво ,пъвото боядисване  цвета издържа ,второто издържа 2сесмици ,а на третото боята падна след първото къпане .Дали е от слънцето ,на какво може са се дължи ?Толкова пари за боя и накрая нищо .

# 254
  • Мнения: 5 247
Здравейте. 1128,страхотен цвят и ти отива много!
Момичета, това може ли да се постигне без обезцветяване?

Общи условия

Активация на акаунт