Професионални серии за коса 133

  • 41 363
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 35 949
и от мен една добра оферта /не ровех за продукти за коса, но "случайно" ми попадна Grinning /
https://www.emag.bg/balsam-za-obem-joico-body-luxe-300-ml-744694 … 062/pd/D8YJ94BBM/
Балсам за обем Joico Body Luxe, 300 мл - 22 лв.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 456
Потвърдиха ми поръчката. Доставката е за наша сметка Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 2 160
За протокола : Оказа се, че косата ми харесва повече протеин. За момента редувам Lakme deep care ш+м, Kerastase  Therapiste ш+м и Lakme White Silver Shampoo +  Marrakesh Miracle Masque. Финиш - олиото на  Macadamia.
Ето снимка на косата ми:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 33
  • Мнения: 282
Tyzarka, на мен също ми потвърдиха поръчката, но не видях цена обявен за доставка Thinking

# 34
  • София
  • Мнения: 1 744
Къде ви потвърдиха поръчката, по телефон или по мейл? Мен ми се обадиха че аргановото масло не е налично 😱😱😱

# 35
  • Мнения: 282
По имейл

# 36
  • Варна
  • Мнения: 456
По телефона ми звъннаха.Предполагам 4-5лв.ще е.Голямо олио няма и три малки ще получа,маската с кафява капачка и четка.

# 37
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
Косата ми е тънка, права, боядисана.
Засега Уау протокола ми е : Еластисайзер /какъвто имам/, ш-н Лалга, възстановяваща ампула Лалга, крем Ми аманте по дължините и олио /каквото е налично/ по връхчетата. В скалпа слагам постоянно ампули или серуми. Накупила съм последно Денсифик на Керастаз и се бях зарекла да пробвам ежедневно  нанасяне, а не само след измиване, и пусто, все забравям.

# 38
  • Мнения: 587
По телефона ми звъннаха.Предполагам 4-5лв.ще е.Голямо олио няма и три малки ще получа,маската с кафява капачка и четка.
Защо 3, след като си поръчала 100 мл. 3х25мл=75мл ?!?

Принцеса, да си дойдем на въпроса с “читавата” платформа, софтуера, наличностите, доставката и т.н.
На мен още не ми е потвърдено, пък да видим..
Снощи забелязах въпросното съобщение в сайта им, че доставката е между 3 и 9 лв., което е мнооого разтегливо понятие. Да не говорим, че в имейла за потвърждение пише крайна цена Х лв. (Цената на поръчаните продукти), а на цена за доставка - нищо, което предполага, че колкото пише - толкова трябва да платиш, а не да ти изскочат после 9 лв. за доставка.
Не е особено коректно.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 744
По телефона ми звъннаха.Предполагам 4-5лв.ще е.Голямо олио няма и три малки ще получа,маската с кафява капачка и четка.
А ти към колко часа си пуснала поръчката?

# 40
  • Мнения: 282
Мое лично мнение е, че този сайт не е точно с цел големи продажби, както например Златна рибка, Арлен и т. н. Просто те разчитат повече на салона, който имат. Нали там ходи хайлайфа на България. Като гледам в инстаграм няма известен , който да не го е посещавал. Отделно фризьорите и гримьорите на този салон разкрасяват и правят направо тип кукли  фолкаджийките във всеки музикален клип.
Може би сайта е за са се продават неща, които не успяват да продадат в салона им. Все пак се гледат и срокове на годност

# 41
  • Мнения: 31 090
Отказаха ми поръчката. Големите олиа са били 3-4 и не са могли да смогнат да обновяват. Няма да получа малки.

# 42
  • Мнения: 587
Мое лично мнение е, че този сайт не е точно с цел големи продажби, както например Златна рибка, Арлен и т. н. Просто те разчитат повече на салона, който имат. Нали там ходи хайлайфа на България. Като гледам в инстаграм няма известен , който да не го е посещавал. Отделно фризьорите и гримьорите на този салон разкрасяват и правят направо тип кукли  фолкаджийките във всеки музикален клип.
Може би сайта е за са се продават неща, които не успяват да продадат в салона им. Все пак се гледат и срокове на годност
Абсолютно. Това е на Кондаков салона. Да не се излага, ами да намира стока и да праща Simple Smile

# 43
  • Варна
  • Мнения: 456
На мен ми казаха,че съм първата,на която се обаждат и последните 3 малки ми предложиха.За салон са дали всичко,така разбрах.

# 44
  • Мнения: 4 239
tyzarka, олиата ти обикновени или light ще са, че си мисля за моето лайтче дали ще го получа?

Общи условия

Активация на акаунт