Ивайло и майка му се възстановяват добре

  • 7 253
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Надявам се всичко да е наред и бързо да се възстановят!   bouquet

# 16
  • Мнения: 3 777
Страхотно, дано се възстановят бързо и двамата  Hug

# 17
  • Мнения: 3 932
Дай боже повече такива новини  Peace

# 18
  • Мнения: 1 153
 Heart EyesДано всичко продължи да е наред с тях,много мъчно ми стана ,като чух,че е самотна майка и сега до нея няма кой да застане за подкрепа Cry

# 19
  • Мнения: 4 629
Желая им бързо възстановяване    bouquet

# 20
  • Мнения: 7 263
Heart EyesДано всичко продължи да е наред с тях,много мъчно ми стана ,като чух,че е самотна майка и сега до нея няма кой да застане за подкрепа Cry

Като начало мисля, че и ние бихме могли да я подкрепим. Имам банковата и сметка и всеки би могъл да преведе по нещо /изчаквам само да ми пратят трите и имена, за да мога да попълня платежното, защото всъщност знам само първото и име  Simple Smile/.
Нещо като прекрасната инициатива "Да спестим едно кафе....", но този път да е в полза на малкото слънчице Ивайло и смелата му майка.
Винаги можеш да помогнеш - защото по-малко от всеки, прави много за някого, който се нуждае от подкрепа! Heart Eyes

# 21
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Lennyh, идеята ти е прекрасна. Дай сметката. newsm10

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Бързо и безпроблемно възстановяване желая. Hug

# 23
  • Мнения: 927
Дай Боже да се възстановят бързо !!! А ние да помогнем с каквото можем. Ще следя темата.

# 24
  • Мнения: 1 937
Ще участвам!

Lennyh , чакам сметката!

# 25
  • Мнения: 7 263
Здравейте момичета!
Радвам се че подкрепяте инициативата!!!
Нека помогнем на хората да си стъпят на краката, защото възстановителния период след такава операция е много продължителен и тежък.
Предполагам, че колкото и да е малка помощта ни тя ще е добре дошла на Димитричка.
Възхищавам се от смелостта на тази жена и и желая от цялото си сърце най -вече здравето вече да е вечния им спътник. Пък за всичко друго и друг път сме доказали че можем да помогнем.


Банковата сметка е в Банка Хеброс

BG38ACBP75271060921818

Димитричка Йорданова Стоянова

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Побут....
Хайде да помогнем на майката...който може...

Гледах ги по ТВ с детето...толкова е мило......

# 27
  • Мнения: 1 753
Побут...

Има ли парици? Какво се случва с майката и детенцето? Добре ли са? Как се приема органа от детенцето?

Стискаме палци, дано Господ е с тях! Ще пусна малко парици през epay.

# 28
  • Мнения: 7 263
Вчера говорих с приятелката на майката Таня, тя дори се е регистрирала и очаквам да пише по някое време.
Най-важните новини са Ивчо е вече добре - движи се, храни се - всичко върви много добре.
Майка му също вече става и се движи.


Много се радвам за тях!!!
Наистина трябва да има късмет за такива хора, но им трябва и малко подкрепа може би.
Пари за жалост до вчера не бяха постъпили на сметката, аз вчера преведох една съвсем скромничка сума Blush Blush Blush, че този месец нещо оплетох финансовите конци bowuu bowuu
Но другия месец ще мога пак да им преведа мъничко и така.
Надявам се че ще се намерят още хора да помогнат - капка по капка....
Най-важното е че вече страшното е зад гърба им надявам се и да стискаме палци все така успешно да продължи възстановяването
  bouquet  bouquet  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 937
И BIC ACBP BG 2P, за улеснение.

Участвахме със скромна сума, дано има и други!


Общи условия

Активация на акаунт