Ясновидки/врачки - тема 38

  • 111 587
  • 802
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 502
Във фейсбук има една се пише ясновидката Фериде иска ми 270 лв, била съм напръскана с нещо, някой допитвал ли се е до нея
А вие не усетихте ли, когато са Ви пръскали? Дивотии!

# 286
  • Мнения: 28
Ами утетих, изведнъж ми се преобърна живота на 360 градуса, затова търся помощ, но нямам и финансова възможност

# 287
  • Мнения: 49
Не винаги причината е външна, понякога сами разрушаваме живота си, а понякога е наследство от предците ни. Освен това магически пръчки има само в приказките, в реалния живот уроци и карма, докато ни приберат за основен ремонт. Трябва да се стремим да бъдем любящи и добри да изкупуваме времето с полезни дела, и да внимаваме да не предизвикваме злите сили защото няма такъв човек който да помага, разберете го. Аз съм ходила на много места плащала съм, включително и много големи суми и на такива с големи реклами и никой не ми е помогнал. Има една поговорка "Помогни си сам да ти помогне и Бог". За някакво ясновидство и прогноза може да се допита човек, защото понякога интуицията ни заспива и губим пътя, но на повече не разчитайте, останалото е лъжа, манипулация и печалбарство!

# 288
  • Мнения: 4
Здравейте, някой наскоро писа, че е успял да се свърже със Светлана от Сухата река. Аз й звъня от няколко месеца и или не вдига, или телефонът й е изключен. Моля ви, кажете ми в кои дни и в какъв часови диапазон отговаря и кога е заета, за да не я безпокоя?

# 289
  • Мнения: 24
Здравейте ,

дали сте чували за Ати от кв. Аспарухово във Варна? Може ли да споделите мнение. Предварително благодаря.
АЗ ХОДИХ

МОЛЯ МНЕНИЯ ЗА Надя  с. Стражица - Балчик И Румен Вълчи Дол

Последна редакция: ср, 13 май 2020, 20:30 от AnMary

# 290
  • Мнения: 113
Здравейте, някой наскоро писа, че е успял да се свърже със Светлана от Сухата река. Аз й звъня от няколко месеца и или не вдига, или телефонът й е изключен. Моля ви, кажете ми в кои дни и в какъв часови диапазон отговаря и кога е заета, за да не я безпокоя?
Какви са отзивите за Светлана? Как гледа (на какво)? Може ли нейн телефон и ако случайно аз се свържа с нея ще върна мнение

# 291
  • Мнения: 1
Здравейте,

Да споделя и аз опит.
Днес имах разговор с Лина - ясновидство.com.

Първо, направи ми впечатление, че е много жизнена, ерудирана и добре образована. Обяснява добре и не говори с недомлъвки.

Второ, основната тема, по която си говорихме беше човек с когото искам да бъда (разбирайте любов). Доста добре описа ситуацията, в която се намирам и начина, по който се чувствам без да съм давал обяснения.

Трето, самата тя казва, че не е добра с познаването на време (до колко време ще се случат нещата), но в моя случай каза три месеца. Интересното е, че се допитах до астролози да направят "natal chart" на двама ни, и те също посочиха подходящ период Август 2020. Лина каза три месеца, което си е Май, Юни, Юли и Август е четвъртия.

Четвърто, лично за мен разговора беше полезен, защото тя ми помогна да видя ситуацията от различни ъгли. Каза, че вижда няколко пътя, и че от мен зависи кой път ще избера.

Поздрави!

# 292
  • Мнения: 139
Здравейте,

Да споделя и аз опит.
Днес имах разговор с Лина - ясновидство.com.

Първо, направи ми впечатление, че е много жизнена, ерудирана и добре образована. Обяснява добре и не говори с недомлъвки.

Второ, основната тема, по която си говорихме беше човек с когото искам да бъда (разбирайте любов). Доста добре описа ситуацията, в която се намирам и начина, по който се чувствам без да съм давал обяснения.

Трето, самата тя казва, че не е добра с познаването на време (до колко време ще се случат нещата), но в моя случай каза три месеца. Интересното е, че се допитах до астролози да направят "natal chart" на двама ни, и те също посочиха подходящ период Август 2020. Лина каза три месеца, което си е Май, Юни, Юли и Август е четвъртия.

Четвърто, лично за мен разговора беше полезен, защото тя ми помогна да видя ситуацията от различни ъгли. Каза, че вижда няколко пътя, и че от мен зависи кой път ще избера.

Поздрави!
Аз също говорих с Лина.Странно е че при мен нейното и на астролога мнения се разминават.

# 293
  • Мнения: 28
Здравейте, някой има ли мнение за Добринка от Игнатиево?

Здравейте ,

дали сте чували за Ати от кв. Аспарухово във Варна? Може ли да споделите мнение. Предварително благодаря.

АЗ ХОДИХ

Удобно ли е да ми дадете координати?

# 294
  • Мнения: 139
Здравейте, някой има ли мнение за Добринка от Игнатиево?

Здравейте ,

дали сте чували за Ати от кв. Аспарухово във Варна? Може ли да споделите мнение. Предварително благодаря.

АЗ ХОДИХ

Удобно ли е да ми дадете координати?
Преди доста години съм ходила и при двете. За Добринка съм чувала,че навремето е трябвало да чакаш от вечерта за да се запишеш. Знам,че доста известни хора са я посещавали,явно е имала някаква сила. На мен не ми позна и не ми помогна. Нямаше определена сума,колкото оставиш. На моя приятелка майка и ходи,също без успех. За Ати от Аспарухово горе долу същото.Сещам се че живееше в циганската махала на Аспарухово.
Назад във времето съм ходила при доста врачки.  Ако направя някаква равносметка само две или три са познали ситуацията. Сещам се за една жена,казваше се Тони. Гледаше на икони,живееше в къщите под МОЛ Варна. Аз отидох за едно да я питам,а тя ми каза-Това е най- малкият ти проблем,за друго трябва да мислиш.Каза ми нещо за което дори и не мислех,че може да се случи. Ноооо се случи.  После ходих при една жена в някакво село,не помня името. Тя гледаше на карти,те бяха толкова избелели,че едва се различаваха. Тя също ми позна много неща,които се случиха.

Последна редакция: вт, 12 май 2020, 00:33 от lardero

# 295
  • Мнения: 28
Аз с Лина и Елена от Пловдив съм говорила по няколко пъти и все различно ми казват, не съм доволна, както и този американския хороскоп, за сега няма човек, познал на мен! Сякаш нацелват  нещата предвид ситуацията. При мен има три вариянта и те се знаят и от обикновен човек с обща култура

# 296
  • Мнения: 10 798
Преди години ходих при Добрина в Игнатиево. Налучка някой неща и това което каза не се случи.

# 297
  • Мнения: X
https://yasnovidkata-toni.blogspot.com/?fbclid=IwAR3iishw0ONOyrS … XmMBf4K8n3dVIbR0I       Кажете за тази жена, някой посещавал ли я?От Пловдив ,Четвъртък пазара живее казва се Тони.Не съм ходила,струва ли си!?

Последна редакция: вт, 12 май 2020, 18:19 от Анонимен

# 298
  • Мнения: 680
Някой може ли да даде адрес на Джемиле в Пловдив? Четох, че отиваш сутринта и просто чакаш. Добре, ама къде точно?

# 299
  • Мнения: 110
Здравейте,

Минавам да споделя нещо, което смятам, че би свършило работа на тези, които се интересуват.
Преди повече от месец споделих за резултатие от консултациите с Лина / ясновидство.com/. Сега още на някой неща им дойде времето и за тях също мога да кажа какъв е резултата...

При мен тя има сериозна познаваемост. За съжаление мина време докато започна да я разбирам. Тя дава вариянтите на нещата и ми дава какво трябва да правя или пък да не правя за да стигна до желаният от мен край. Често пъти не съм имала куража и смелостта да работя по даден проблем и макар и тя да ми е дала благоприятна прогноза, аз съм се проваляла. Така, че незнам дали тя понякога не вижда нещата или аз го карама прз просото.
Но определено съм доволна от нея. Години с нея се консултирам и ще продължа да го правя. Според мен поне не е шарлатанка и не плаши с магии, за които после даваме куп пари да ни ги развалят.... Тя самата ми е дала доста информация, как аз да си помагам, а не да ходя по такива места. И да, нещата, които ми е казала работят.
Това споделих и с друга съфорумничка на лични, но смятам, че форумът е да се информираме и след, като сме питали хубаво е и да споделим резултатие. Благодаря на всички, които го правят.
Да, винаги ще има и доволни и не до там довлни хора, но нали за това светът е шарен...
Така поне се пазим от разобличенте измамници, а такива с фадрома да ги ринеш...

Успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт