Евровизия (Тема 26) Rotterdam

  • 27 929
  • 729
  •   1
Отговори
# 270
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Няма повече. 6 са песните.

Музикалните фенове ще могат да дадат своите коментари за общо 6 песни.

Целият материал е във втория линк.

# 271
  • София
  • Мнения: 15 215
Слушам и шестте песни. Всички ми харесват. И не е вярно, че са еднакви. Simple Smile Но никоя не е като Tears getting sober. А тази година Виктория трябва да надгради, защото вече я няма изненадата от миналогодишната й поява и очакванията към нея ще са по-големи.
Иначе - даже погребалнага песен ми е приятна - стига да не гледам клипа.
Но е музика, която бих слушала за кеф. Не знам дали е достатъчно подходяща да спечели конкурс като Евровизия.

Последна редакция: чт, 18 фев 2021, 21:46 от Vivi

# 272
  • Мнения: 513
1. Tears Getting Sober
2. Ugly Cry
3. Imaginary Friend

Това е моята класация. Разбира се първата песен няма да участва. Останалите 4 въобще не ме грабнаха. Борбата е между Ugly Cry и Imaginary Friend, но нито една не е на нивото на миналогодишния избор.

# 273
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Виктория е артист в пълния смисъл на думата. Това момиче е просто невероятно, няма аналог на българската сцена. Единствената песен, която не е моята от тази селекция е Fantom pain. Всички останали са на страхотно ниво и са много различни и като стилистика, и като послание, просто не са това, с което е свикнала българската публика. Ако беше чужденка, вероятно отношението към нея щеше да е коренно различно.
Изумяват ме и сравненията с Били, общото между двете е подобния стил, които всъщност е по-стар и от двете. За мен са абсолютно различни, от фактора насам почти няма ден в който да не си пусна нещо от Вики, пее с такава лекота, удоволствие и емоция, че е просто заразяваща, а на Билито всяка следваща песен ми се струва все по-ужасна, като звучене.
Мога само да и пожелая успех и да бъде оценена не само в чужбина.

Последна редакция: пт, 19 фев 2021, 11:40 от sanian

# 274
  • Мнения: 27 434
+1. Phantom pain не е и моята песен, но пък забелязвам, че има хора за които точно тя е топ. Но си мисля, че така или иначе няма да изберат точно нея за Евровизия. Не знам излезе ли руската песен- май не? Очаквам когато се появи...пак да се започне с  хейт в ютюб, нехаресвания и злобни коментари на руски със сравнения с Били- все едно в Русия само Били Айлиш слушат. Предишния път сценарият беше същият от мига в който се появи руската песен... Mask
Скрит текст:
Междудругото, попаднах и на това клипче (след 5:40 мин става интересно Sweat Smile )- изглежда Вики може с лекота да се включи и в друг жанр.
https://m.youtube.com/watch?v=1uqL-E0L-ls
Помня навремето в Мюзик Айдъл колко трудно им беше на участниците с орнаментиката- така поне казваха.

# 275
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Руската песен пак ще е в последния момент и за голямо съжаление пак същите шутове. И наистина разочарованието им миналата година, отприщи хейт към нашата песен.

# 276
  • Мнения: 27 434
Постарах се да изслушам около десетина песни на Били Айлиш. Е, не ми сe получи- нито една не успях да изтърпя от начало до край...Всеки път когато го правя се случва. Thinking Не събужда в мен емоции както Виктория. И въпреки това, просто подминавам без да натисна палец надолу и без да оставя коментар. Междудругото, миналата година руските тролове "нападнаха" и секцията с коментари и към другите песни на челни места според букмейкърите. Нищо не ме кара да мисля, че тази година ще е различно. Simple Smile

# 277
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
И за мен е твърде копирано от Били Айлиш и то не само музика, но и клип в някои песни.
Миналогодишната песен бе наистина различна, но тези тук.. тази година няма начин да сме в първата петица.

# 278
  • Radnevo
  • Мнения: 221
И за мен е твърде копирано от Били Айлиш и то не само музика, но и клип в някои песни.
Миналогодишната песен бе наистина различна, но тези тук.. тази година няма начин да сме в първата петица.
Единствената доближаваща се до творчеството на Били е фантомната болка, но ако се върнем назад и Бритни има една-две подобни... Коя друга от песенните на Били се доближава до магията и красивото звучене на останалите??

# 279
  • Мнения: 27 434
тази година няма начин да сме в първата петица.
Засега букмейкърите мислят друго, а това е още преди да е избрана песента която ще ни представя. Някой спомня ли си къде беше България според букмейкърите по това време миналата година (не съм следила тогава)? Като гледам конкурентите дотук, аз пък имам добри очаквания. Simple Smile Освен ако не спечели някоя изчанчена песен, без много задълбочен текст- и това се случва на Евровизия Thinking

# 280
  • Мнения: 1 795
Аз харесвам може би най много "Ugly cry" и "Imaginary friend",  надявам се някоя от двете да е песента ни за Евровизия"

# 281
  • Radnevo
  • Мнения: 221
Моите фаворити са Imaginary friend и Growing up! И двете са със страхотен потинциал и смятам, че биха били чудесен избор.

# 282
  • Пловдив
  • Мнения: 1 564
И за мен е твърде копирано от Били Айлиш и то не само музика, но и клип в някои песни.
Миналогодишната песен бе наистина различна, но тези тук.. тази година няма начин да сме в първата петица.
Единствената доближаваща се до творчеството на Били е фантомната болка, но ако се върнем назад и Бритни има една-две подобни... Коя друга от песенните на Били се доближава до магията и красивото звучене на останалите??
На първо слушане всички ми приличат на Били Айлиш. А клипа точно на Фантомна болка ми напомни на нейните клипове. Но може би трябва да ги послушам още за да ги оценя. Аз обичам музиката, но меланхоличната не е моята, все пак се влюбих в Tears Getting Sober и бях изненадана от себе си. Ще си ги пусна пак.

# 283
  • Мнения: 11 726
" Imaginary Friend"
Това за мен е идеално за Евровизия.
Малко да напънат беквокалите на живото изпълнение и ще е 🔝
Останалите са ми твърде меланхолични, депресивни.
Миналогодишната песен не ме впечатли от първо слушане. Не беше лоша, но според мен тази е по-добра.

# 284
  • Radnevo
  • Мнения: 221
" Imaginary Friend"
Това за мен е идеално за Евровизия.
Малко да напънат беквокалите на живото изпълнение и ще е 🔝
Останалите са ми твърде меланхолични, депресивни.
Миналогодишната песен не ме впечатли от първо слушане. Не беше лоша, но според мен тази е по-добра.
Миналогодишната Тиърс си беше шедьовър в музикално отношение, просто магия   , тази година Grouing up ми напомня за нея, но е едно ниво надолу, Imaginery определено е най-грабваща, с най-добър баланс на мелодия и глас, звучи си като напълно завършен продукт и грабва вниманието от първия миг. Харесвам и Grouing up, но има работа по нея, според мен.

Общи условия

Активация на акаунт