Да си разтълкуваме съня - 11

  • 35 031
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8 795
Здравейте, наскоро сънувах няколко пъти починалата ми леля. Сънувах я все в различни ситуации, приятни, че съм й на гости, че се забавляваме и тн. Странното е, че няколко вечери подред все нея я сънувам...
припомни си сънищата, каква емоция си изпитвала, какво сте правили в съня, подробности, какво иска да ти каже леля ти... Сама ще си ги разтълкуваш. Ако не, запиши си ги съня, може след време да разбереш.

# 721
  • Мнения: 346
Момичета имах сън в който бяха майка ми и двете ми сестри .
Бяхме в хранителен магазин и едната я нямаше .
Очаквахме само едната с приятеля и но взели и другата .Аз не знаех и в магазина някак (квартален е ) като ми каза ,че и другата е с тях и се ядосах и питай ,защо сте я взели.
Знам объркано е ,но сън просто .
Как мислите

# 722
  • Мнения: X
Сънувах пълен мрак. После се появи светлина и видях, че стъпвам върху гробища. Бяха стари с дървени кръстове.

# 723
  • Мнения: 332
Сънувах че пея

# 724
  • Мнения: 31 646
Мисля, че не  нещо лошо, даже май си е хубаво.

# 725
  • Мнения: X
Снощи сънувах, че из улиците тича черен кон и гонеше хората, а аз и още няколко човека се скрихме в един магазин след това от някъде се появи и баба ми (която е починала) и влезе в магазина после в съня ми се появи и бял кон.. имате ли идея какво може да означават тези коне в съня

# 726
  • Мнения: 22 867
От моя приятелка, дето се интересува, най-общо - бели коне се сънуват в навечерието на радостни събития, среща с важен човек, от когото зависи съдбата ви, успешен брак и подобни.
Черните коне означават временни трудности, скърби, тревоги и неприятности.
Но в конкретния сън вероятно може да се тълкува и по различен начин.

# 727
  • Мнения: 31 646
А кафявите коне?

# 728
  • Мнения: 346
Сънувах че баща ми рита майка ми или по корема или по крака.
Нещо знаете ли

# 729
  • Мнения: 22 867

Елора, аз изобщо не съм от спецовете в тая област, просто покрай приятелката ми съм подочула и позапомнила нещичко, а и е интересно. Заради твоя въпрос потърсих за кафявите коне - тук, ако ти се чете. И още малко от руски съновник:
По принцип конете в съня означават увеличаване на богатството, радост от живота във всичките му проявления; да яздите бял кон или да го видите е прекрасен знак; показват силата на приятелските връзки, радостта от срещата с другари, лоялността на жените и подобни.
От там нататък вече има хиляди подробности ако: виждаш или яздиш, чист или мръсен е конят, хубав или изтощен, болен-здрав, място, много допълнителна информация от съня и съответното тълкувание.

# 730
  • Мнения: 31 646
Благодаря.
Чела съм това.
Сънувах ги отдавна. Може би 5-6 месеца.

И тази нощ сънувах кон. Не мисля, че беше черен, а кафяв по-скоро.
Иначе в съня си карах автомобил. Иначе не мога. Взех колата на брат ми. Що годе се справях де. Разминавах се с коли, хора и една каруца с кон Grinning
Трудно успях да спра колата, но успях.

# 731
  • Мнения: 983
Аз пък на скоро сънувах бяла бременна кобила,която беше гладна,но позволи да я нахраня само аз допусна ме до нея защото и аз бях бременна!?Беше дива и необуздана ама докато беше покрай мен беше тиха и кротка можех да я галя и да и се радвам докато спокойно приемаше храна от ръката ми.

# 732
  • Мнения: 447
Здравейте,разгледах из интернет,но нещо не ми бяха обобщени отговорите и ще се допитам до вас.
Сънувах че водя детето на рожден ден,но нея не я видях в съня си,оставих подарък,после се сетих че не съм го надписала и тръгнах да й пиша името,но нещо стана и не го написах.седях на една маса и една семейна приятелка починала преди 8 години ми слагаше ядене и ме хранеше,слагаше ми торта ,когато исках аз да се храня ,взех вилицата и по нея имаше паяжина.

# 733
  • Мнения: 22 867
Като съм взела да се правя на мнотгознайка днес, да се включа. Ама, не ме вземайте много на сериозно, лаик съм общо-взето. Simple Smile
Паяжината в съня е символ с две лица. От една страна, формата и прилича на слънцето, а спираловидният модел с центъра вътре на основата на Вселената, колелото на живота. Паякът се идентифицира с женското начало, а способността му да тъче тънка нишка с божествените творчески сили. Тази енергия е бъде изключително креативна, ще ви позволи да станете далновидни и да правите само правилните неща. От друга страна може да означава неприятности вкъщи, здравословни и професионални проблеми.
За съня на kamelia_1313:
Отрицателна символика имат сънищата, когато паяжина е сънувана в собствената къща, офис или апартамент. Трябва да се пазите от здравословни проблеми и различни неприятности.
Щом детето е отсъствало, на него няма да се случат лоши неща. А почерпката от починалата приятелка с вилицата с паяжина може да означава и отминали неща, а не тепърва случващи се. Все пак е била не във вашия дом, а на друго място.

# 734
  • Мнения: X
От моя приятелка, дето се интересува, най-общо - бели коне се сънуват в навечерието на радостни събития, среща с важен човек, от когото зависи съдбата ви, успешен брак и подобни.
Черните коне означават временни трудности, скърби, тревоги и неприятности.
Но в конкретния сън вероятно може да се тълкува и по различен начин.


Благодаря за мнението! Ще следя тези дни какво ми се случва и дали ще направя някаква връзка със съня.

Общи условия

Активация на акаунт