Да си разтълкуваме съня - 11

  • 34 976
  • 743
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 346
Много моля, сънувах че с  майка  ми се прибираме от някъде и приятеля ми ни чака.
Но пушеше а попринцип не пуши.
Някаква идея??
В интернет няма мн информ.

# 586
  • Мнения: 332
Ау колко сънища поне 5 за нощта ,
Сънувах че пея,
Сънувах катастрофа
Сънувах чуждо семейство, в което жената малко плачеше
Сънувах моята баба, че нашата починала комшийка и казва да подпишу нещо демек да ходи при нея нещо такова, и ние и казваме с майка неее
Боже още нещо имаше вече не си спомням

# 587
  • Мнения: 3 025
Сънувах, че ми крадат автомобила и плача, че това за втори път се случвало. Телефона ми е останал в колата и искам от други хора телефон, за да мога да сигнализирам в полицията, но никой не ми дава. Как бихте тълкували този сън? Разрових в съновника и тълкуванията не са  хубави, специално за откраднатия автомобил.

Последна редакция: нд, 14 фев 2021, 09:54 от Sunnyhobi

# 588
  • Мнения: 4 706
Сънувах, че един човек ми подарява буркан с мед, или аз на него ... Не съм сигурна, но акцентът беше пълният буркан с жълт мед.

Сънувах, че един човек, когото обичах има друга любима и я целува пред мен, толкова ме заболя, че се събудих.

# 589
  • Мнения: 332
Сънувах че крещя и плача, толкова много болка ми беше, с цяло гърло чак ми присипна гласа.

# 590
  • Мнения: 8 774
Сънувах, че един човек ми подарява буркан с мед, или аз на него ... Не съм сигурна, но акцентът беше пълният буркан с жълт мед.

Сънувах, че един човек, когото обичах има друга любима и я целува пред мен, толкова ме заболя, че се събудих.
медът е много полезен и след време ще изчезне този продукт... Щом е бил акцент, замислете се, пък сложете един кошер пчели, ако имате двор. Овен консумацията на мед.
А за старото гажде, не си го 'пуснала' още. Някак работи по темата.

# 591
  • Мнения: 983
Сънувах че майка и татко (починали)ме изпращат на гарата ще пътувам за някъде.Обаче страшно закъснявам а трябва заверка на билета.Бързам,но има ремонтни дейности и изкопи няма как да минем от там и татко казва да минем от друго място.Независимо,че бързам и за малко вече да ревна аз се спирам да си търся от една улична сергия цветни моливи за рисуване.Взех си едни и вече тичам като луда в тази гара а тя е като подлез виждам две каси и се нареждам пред мен има доста хора.Тогава се прередих пред едно момиче което влакът му беше за вечерта а докато тръгне моя имаше минута.Казвах на момичето за къде бърза а аз ще си изпусна влака.Служителката ми взе билета и една такава усмихната ми казваше нещо от сорта за това че ще хвана влака или да не се притеснямам не помня добре.Отделно,че и други глупости имаше което ме забавяше а мен ме изнервяше.Взех си билета и тичах към перона бях сигурна,че тази служителка е забавила влака да се кача търсех 13 коловоз....но не го намерих и не се качих на влака.По късно мисля в друг сън вече бях във влак с малката си дъщеря.

# 592
  • Мнения: 350
Здравейте, сънувах един много незнам и аз как да го опиша сън. Много съм притеснена днес и постоянно мисля. Ако някой знае какво значи нека каже. Сънувах че вадя зъби на друг човек. Вадя му ги един по един, не бяха всички. В съня ми нямаше болка, даже човека си се държеше съвсем нормално, просто седеше а аз му ги вадех. Моля ви кажете какво означава този сън. Много благодаря!

# 593
  • Мнения: 2 375
Познаваше ли другия човек? Зъбите са за близки хора. Ако не боли и няма кръв няма много да го засегне.

# 594
  • Мнения: 2 520
Сънувах майка ми, която беше много разстроена. Аз я успокоявах, когато забелязах, че в гърба ѝ имаше точно 3 забити ножа. Почувствах се ужасно, извадих ги, нямаше рани, но гадното чувство ме преследва цял ден.
Дали да го тълкувам буквално?

# 595
  • Мнения: 350
Познаваше ли другия човек? Зъбите са за близки хора. Ако не боли и няма кръв няма много да го засегне.
Просто познат ми е, нищо повече. Не болеше нямаше сълзи. Даже мога да кажа че се смеехме, той май се базикаше и смееше

# 596
  • Мнения: 2 375
Сънувах майка ми, която беше много разстроена. Аз я успокоявах, когато забелязах, че в гърба ѝ имаше точно 3 забити ножа. Почувствах се ужасно, извадих ги, нямаше рани, но гадното чувство ме преследва цял ден.
Дали да го тълкувам буквално?
3 предателства, но не са и навредили.

# 597
  • Мнения: 350
Ако е удобно, може ли да разтълкуваме и съня ми от тази нощ. Пак е странен. Моя приятелка, с която не си говорим одавна има бебе. Аз съм с нея и си проговаеяме покрай бебето и. То не плаче,но има зъби, но зъбите не му бяха бебешки а изглежда ха като на по голям човек. Благодаря

# 598
  • Мнения: 31 556
Момичета, сънувах се с побеляла коса тази нощ.
Принципно ми е по-къса и къдрава. Сънувах се с дълга каквато ми беше преди. Изведнъж се видях в огледалото и установих, че отдясно имам голям кичур побеляла коса.
Някакви идеи?

# 599
  • Мнения: 2 375
Момичета, сънувах се с побеляла коса тази нощ.
Принципно ми е по-къса и къдрава. Сънувах се с дълга каквато ми беше преди. Изведнъж се видях в огледалото и установих, че отдясно имам голям кичур побеляла коса.
Някакви идеи?
За мен този сън е на хубаво. Знам, че ако си режеш косата на сън е лош знак. При теб е обратното. Мисля, че е за щастие и успехи.

Общи условия

Активация на акаунт