Натура орбис

  • 928
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте,

Почти всеки познава хора, които са родени на еднакви дати и вероятно намира някакви прилики в характерите им. Аз познавам няколко такива с голяма разлика в годините, които имат много сходен характер. Идеята ми е да направим нещо като обобщена база данни в която да попълним всички дни от 1 до 365 с основни характеристики за самия ден.

Например, аз познавам няколко двойки хора родени на един и същи ден за които мога да кажа по нещо.

22 Август - не споделят много лични неща, кариерно-целенасочени и материално устремени
17 Март - обичат социализацията с други хора, лесно общуват с всеки
31 Май - държат се като пораснали деца, сравнително позитивни са
2 Февруари - пресилена емоционалност, манипулативност с цел лични облаги

Последна редакция: пт, 14 фев 2020, 22:09 от asdasdas123

# 1
  • Мнения: 116
Имам позната чужденка и сме родени на една и съща дата ,но в различни години. Прикрива много повече нещата за себе си от колкото аз.

# 2
  • Мнения: 12 626
В запитването не се казва дали хората трябва да са и от един и същи пол.
На моята дата е родено едно момче, сега е към 25 години. Нямаме нищо общо в характерите.

# 3
  • Мнения: 9 152
Прилики между хората винаги могат да се намерят, дори и без да прибягваме до астрологичния инструментарум.
Ако темата е за  сравняване само на датите на раждане, то може би е полезно да се прочетат характеристиките, дадени от ведическата литература, която разглежда три числа на всеки човек- число на душата ( това е точно рождената дата), число на Съдбата и число на името.
Тези три числа се разглеждат заедно, защото така биха могли да дадат по- пълноценна обрисовка на индивида.
Иначе, аз харесвам ведическите обрисовки на  характеристиките на накшатрата ( лунната стоянка/ съзвездието), в което попада Луната  в картата на всеки отделен човек, както и Лунният ден , в който е роден индивида. т. н. " Лунен календар" - титхи.

Общи условия

Активация на акаунт