Кой е по-слабия пол?

  • 3 704
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 407
Има слаби и от двата пола.

# 46
  • Мнения: 2 792
 Отговарям без да чета отговорите, мързи ме Rolling Eyes
 Физически мъжете, психически жените, което не означава, че принципът няма изключения, просто Природата е обусловила различни функции на двата пола, това определя различната издръжливост в определени ситуации. В този ред на мисли за мен е безмислено да се води спор кой е по-по-най, не виждам какво има да се доказва.

# 47
  • София
  • Мнения: 1 067
преди си мислех, че слабия пол са жените...  newsm78

и сега го мисля ако става въпрос за физическа сила, но за психическа...

...колкото повече опознавах мъжете с годините, толкова повече ми се струва , че жените са по-силни психически. 

 Но всяко правило си има изключения... и нека господата тук не се обиждат от изказванията...  Laughing

# 48
  • Варна
  • Мнения: 25 307
Сори, никога не съм била сексистка

А защо се изказваш толкова сексистки тогава. Всичко, което си изброила е до човека, а не до пола. Изключенията не са толкова малко.

Мисля, че в поста си съм обяснила ЗАЩО!!! Ако не си разбрал, прочети го пак!

И когато използваш цитати  не ги вади от контекста, защото смисълът се губи!

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 22:06 от plameni_p

# 49
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Определено - жените са силния пол, абсолютно във всяко едно отношение newsm51 smile3525 smile3525 Представете си момента мъж да изтърпи родилната болка.................. Тях зъб да ги заболи, лягат и умират newsm45

# 50
  • Мнения: 1 451
Определено - жените са силния пол, абсолютно във всяко едно отношение newsm51 smile3525 smile3525 Представете си момента мъж да изтърпи родилната болка.................. Тях зъб да ги заболи, лягат и умират newsm45

Такъв мъж си си намерила. Мене що не ме е страх от зъболекари? newsm78 hahaha

# 51
  • Мнения: 2 336
Странно, че мъж го казва. Аз обаче съм на същото мнение.

# 52
  • Мнения: 1 451
Странно, че мъж го казва. Аз обаче съм на същото мнение.

Кое му е странното? Аз не смятам, че това е приоритет на някой от половете.

# 53
  • Мнения: 6 315
Всичко си е до човека. Аз ща не ща съм от ония - силните жени Laughing и не искам да съм слаба. Не е от еманципация, просто свикнах да се оправям сама отдавна. И сама да си правя ремонтите и сама да си изкарвам парите.  Peace  Но пак - всичко си зависи от самия човек. Има хора и хора, аз не деля околните по пол.

# 54
  • Мнения: 677
уф голямо драпане за тва кой бил силния пол..добре,хайде-вие сте по-силния..а дано ви е по-топло сега..че зима иде..

# 55
  • Мнения: 1 451
уф голямо драпане за тва кой бил силния пол..добре,хайде-вие сте по-силния..а дано ви е по-топло сега..че зима иде..

 newsm10

# 56
  • Мнения: 1 451
уф голямо драпане за тва кой бил силния пол..добре,хайде-вие сте по-силния..а дано ви е по-топло сега..че зима иде..

 newsm10

# 57
  • Варна
  • Мнения: 25 307
уф голямо драпане за тва кой бил силния пол..добре,хайде-вие сте по-силния..а дано ви е по-топло сега..че зима иде..

Хахахахахаха Laughing
Това какво общо има? Thinking

# 58
  • Мнения: 191
Физически - мъжете, но иначе жените носят доста по-голям товар на плещите си . ooooh!

Много точно. newsm10

# 59
  • Мнения: 396
Определено - жените са силния пол, абсолютно във всяко едно отношение newsm51 smile3525 smile3525 Представете си момента мъж да изтърпи родилната болка.................. Тях зъб да ги заболи, лягат и умират newsm45
Това е точна приказка!!! newsm10 newsm53

Общи условия

Активация на акаунт