Разделяме се

  • 3 803
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 900
Ако знаеш само колко жени са в твоето положение, но от страх, дългове, деца и още много други неща, са зависими от подобни идиоти, без възпитание, болни мозъци, които се мислят за мъжа в къщата, защото можели да крещят и заплашват!
Ти си в много удобна позиция да се разкараш от него без драми.
Нищо не споменаваш за родителите? Дори да са в друг град, моля те отиди при тях.Работа ще намериш.
Или у приятели докато си стъпиш на краката.
Но не стой там повече, че да не се стигне до по-лошо!

Последна редакция: сб, 15 фев 2020, 16:20 от Came lita

# 31
  • Мнения: 680
Бягай по най-бързия начин!!!

# 32
  • Мнения: 6 106
И какво те задържа при този импотентен откачалник? Подобна реакция на описаната би била обяснима ако му стържеш нон стоп за неща, които не може да промени, примерно майка ти е лоша, семейството ти е такова, ти си такъв и онакъв, безпричинна ревност и подобни отклонения. За някакво разногласие да изтерясва си е много зле положението. Отказвай се докато е време, защото примерно по-добре ли щеше да е, да си в същото положение, само че с дете на ръце и вместо квартира ипотечен кредит. Имай предвид, че следващия път няма да е само със заплахи, това поведение се развива с времето ако не среща адекватна съпротива.

# 33
  • Мнения: 866
При статистики показваща, че 25% от жените са жертва на домашен тормоз, не се учудвам, че почти няма и ден без нова тема във форума с подобен случай. Worried

Обади се на тези телефони на Анимус:

08001 8676
02 981 7686

Първият е безплатен и двата са денонощно обслужвани и ще получиш и помощ от специалисти с голям опит. Най-малко ще успеят да те успокоят, защото виждам, че не си добро състояние, което е разбираемо. Веднага се сещам за един случай, преди няколко години една жена беше споделила в друг форума и какво може да е причината за тази промяна в отношенията му към теб.

Причината е много вероятно да е точно физиологичният му проблем, то тва е описано и в психологията и как точно влияе на психиката на мъжете, при някой хора това избива в агресия. Но този човек няма да се промени, хубавото е, че нямаш колебание да се разделиш с него.

# 34
  • Мнения: 31 585
Здравейте, двамата с МП сме около 30 години. Живеем заедно от малко над 2 години. В последните месеци имаме много караници, той все избухва от всяка една тема, която повдигна. Зачервява се целия започва да ми крещи, даже днес ми заяви, че ще стане и ще ме нарита. Това е и причината да пиша в шок съм. Днес всичко започна от това да си говорим, всеки изразяваше мнение по дадена тема и когато изведнъж аз изразих мнение по-различно от неговото стана това- целия се зачерви, започна да ми крещи и да ме гони от квартирата, а знае, че няма къде да отида. Както казах това е от няколко месеца тези избухвания, но досега се изразяваше само в ядосване, но днес последваха и заплахи. Аз толкова се изплаших, че взех да рева, да повръщам. В яда си ми каза, че ако не спра да цивря ще ме изрита с шутове от квартирата. Квартирата е обща, всичко плащаме заедно и са ни еднакви доходите, това го казвам някой да не си помисли, че ме издържа. Аз знам какво трябва да направя, но в момента съм в ступор. Цялата треперих от страх- то не бяха обиди, крещене, гонене. А сега спи и хич не му пука.
Иначе в моментите, когато всичко е наред прави всичко за мен, страшно е мил, грижовен, но стане ли нещо и искам ли да повдигна някоя тема край обръща другата страна.
Например той обича да играе разни компютърни игри и когато му кажа, че прекалява, защото той може и по цял уикенд да го прави, веднага става коренно различен.
На скоро имахме и спор, в работата му има една колежка, която се опитваше да флиртува с него, той продължава комуникация с нея, въпреки, че знае, че не ми е приятно. Не, че се притеснявам, че ще ми изневери, защото физически не може, има физиологически проблеми, които не му позволяват да получава ерекция от известно време и още не може да се излекува.
Знам как звучи всичко това, но исках да изложа максимално всичко, което се сещам, защото ще полудея от мъка.

Чакай да видим. Живееш с импотентен психопат, който те тормози психически и дори заплашва и с физически побой.
А ти се тормозиш, че флиртувал с някаква си от работата.
Хлопа ти дъската, нали знаеш?
Изнеси се веднага и не го търси повече.
Това би трябвало да направиш.

# 35
  • Мнения: 16
Здравейте, двамата с МП сме около 30 години. Живеем заедно от малко над 2 години. В последните месеци имаме много караници, той все избухва от всяка една тема, която повдигна. Зачервява се целия започва да ми крещи, даже днес ми заяви, че ще стане и ще ме нарита. Това е и причината да пиша в шок съм. Днес всичко започна от това да си говорим, всеки изразяваше мнение по дадена тема и когато изведнъж аз изразих мнение по-различно от неговото стана това- целия се зачерви, започна да ми крещи и да ме гони от квартирата, а знае, че няма къде да отида. Както казах това е от няколко месеца тези избухвания, но досега се изразяваше само в ядосване, но днес последваха и заплахи. Аз толкова се изплаших, че взех да рева, да повръщам. В яда си ми каза, че ако не спра да цивря ще ме изрита с шутове от квартирата. Квартирата е обща, всичко плащаме заедно и са ни еднакви доходите, това го казвам някой да не си помисли, че ме издържа. Аз знам какво трябва да направя, но в момента съм в ступор. Цялата треперих от страх- то не бяха обиди, крещене, гонене. А сега спи и хич не му пука.
Иначе в моментите, когато всичко е наред прави всичко за мен, страшно е мил, грижовен, но стане ли нещо и искам ли да повдигна някоя тема край обръща другата страна.
Например той обича да играе разни компютърни игри и когато му кажа, че прекалява, защото той може и по цял уикенд да го прави, веднага става коренно различен.
На скоро имахме и спор, в работата му има една колежка, която се опитваше да флиртува с него, той продължава комуникация с нея, въпреки, че знае, че не ми е приятно. Не, че се притеснявам, че ще ми изневери, защото физически не може, има физиологически проблеми, които не му позволяват да получава ерекция от известно време и още не може да се излекува.
Знам как звучи всичко това, но исках да изложа максимално всичко, което се сещам, защото ще полудея от мъка.

Чакай да видим. Живееш с импотентен психопат, който те тормози психически и дори заплашва и с физически побой.
А ти се тормозиш, че флиртувал с някаква си от работата.
Хлопа ти дъската, нали знаеш?
Изнеси се веднага и не го търси повече.
Това би трябвало да направиш.
В никакъв случай не се притеснявам за това, така и съм написала. Описала съм цялата ситуация, за да мога да получа адекватни съвети.

# 36
  • Мнения: X
Май76, кажи коя е играта?

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Май76, кажи коя е играта?
И аз това очаквах да отговори от одеве. Ти вече два пъти зададе въпроса и дано автирката напише това така важно заглавие на играта, заради която нейният избраник е способен да буйства и да я пренебрегва.

# 38
  • Мнения: 31 585

В никакъв случай не се притеснявам за това, така и съм написала. Описала съм цялата ситуация, за да мога да получа адекватни съвети.

Не е ли очевидно какво трябва да направиш?
Защо въобще са ти съвети.
Тормоз никой не би трябвало да търпи.
Ясно е, че никой няма да ти каже да оставаш.
Имай малко себеуважение и го зарязвай. Не знам колко дълго време търпиш това, но не е добре, ама хич не е добре. За него ясно, за теб говоря.
Накрая ще стане като с жабата в тенджерата...

# 39
  • Мнения: 270
Всички са ти дали съвет да изчезваш по-бързо... Ако имаше някакви колебания, обаче бих те посъветвала той или и двамата да посещавате психолог, но само при условие, че искаш  да продължиш отношенията си със същия човек. Ако не се потърси адекватна помощ, агресията ще се задълбочи със сигурност...Успех!
Хубавото предстои...

# 40
  • Мнения: 866
Цитат
Аз знам какво трябва да направя, но в момента съм в ступор

За тези които не са разбрали, освен ако и аз не съм разбрал правилно, но тя е наясно, че трябва да се раздели с него. Просто такива жени изпаднали в подобно състояние имат нужда да споделят с някой и да поучат подкрепа, би трябвало да го разбирате това. Не мисля, че тя търси съвети дали да се раздели или не.

По-скоро може би иска да чуе мнение как най-правилно да го направи. Тези жени все пак се страхуват да не бъдат наранени и физически, иначе ако не беше така, всички щяха много лесно да се разделят още на момента и въобще да не ги обмислят нещата. Не е хубаво да се взимат емоционални не добре обмислени решения и действие при подобни ситуации !

# 41
  • Мнения: 16
Всички са ти дали съвет да изчезваш по-бързо... Ако имаше някакви колебания, обаче бих те посъветвала той или и двамата да посещавате психолог, но само при условие, че искаш  да продължиш отношенията си със същия човек. Ако не се потърси адекватна помощ, агресията ще се задълбочи със сигурност...Успех!
Хубавото предстои...

В никакъв случай няма да оставам, това е повече от ясно.

# 42
  • Мнения: 9 669
Най-адекватният съвет е в заглавието на темата, което сама си написала.

# 43
  • Мнения: 16
Май76, кажи коя е играта?
Не мисля, че е важно.

# 44
  • Мнения: X
Защо не мислиш, че е важно?

Общи условия

Активация на акаунт