Интериорен и екстериорен стил по аматьорски - Тема 66

  • 49 874
  • 779
  •   1
Отговори
# 735
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Не е точно това с чисто бял шеврон т.е. получава се шеврон при редене с бяла плочка, която или трябва да се реже или предварително е произведена плочката под ъгъл за шарката.
Точно така - ще излезе скъпо и е играчка.
За това първия ми пост беше така написан - че няма бял шеврон т.е. няма готово производство.

А идеята е като поръчаш шарка шеврон при стандартно редене да ти се получи шарката - без да си играеш да режеш и въртиш.

Дам, виждала съм заигравки с шеврон, нали съм фен. Но си е цифра и трябва прецизност. Или ако се намерят еднакъв размер плочки, правоъгълни, няма да е унгарска шарка.
Скрит текст:


# 736
  • Sofia
  • Мнения: 723
Ровейки се за идеи за коридор/антре ми попаднаха бои с брокат. Изглежда страхотно, обаче не знам на живо дали би било така. Има и боя с брокат, както и отделно брокат.

Скрит текст:





Точно толкова яко изглежда на живо.Ние направихме трапезарията със сребрист брокат. Обаче, за да се получи добър ефект , брокатът трябва да е голямо количество. В детската стая сложихме по-малко и не се забелязва.

Последна редакция: пн, 25 май 2020, 14:16 от semelyna

# 737
  • Мнения: 4 429
Пада ли при пипане? Аз офертирам мъжа ми да сложим такъв брокат в коридора, ама не та не...

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 723
Не пада, но не знам дали не зависи от латекса. Ние взехме по-висок клас миещ. Там , от където взех броката, имаха и други цветове. Имат и неонов. Слюдата им също много ми хареса. Имат и брокат на пръчици. Не винаги , обаче, имат от всички цветове. Аз например исках да взема платинен за детската стая, но нямаха.Имаха неонов, който не е описан в каталога им.
http://techen-tapet.com/site/brokati/

# 739
  • Мнения: 4 429
На коя фирма е латекса? Много съм боса, за мен латекса е прост латекс...вярно, че не гледам най-евтиното да купя, но и най-скъпото не бих.

# 740
  • Sofia
  • Мнения: 723
На коя фирма е латекса? Много съм боса, за мен латекса е прост латекс...вярно, че не гледам най-евтиното да купя, но и най-скъпото не бих.

Neopal ECO-МАТ на Vivechrom
Преди бяхме с Хамелекон, но много приличаше на блажна боя и не ми харесваше.

# 741
  • Мнения: 220
Не е точно това с чисто бял шеврон т.е. получава се шеврон при редене с бяла плочка, която или трябва да се реже или предварително е произведена плочката под ъгъл за шарката.
Точно така - ще излезе скъпо и е играчка.
За това първия ми пост беше така написан - че няма бял шеврон т.е. няма готово производство.

А идеята е като поръчаш шарка шеврон при стандартно редене да ти се получи шарката - без да си играеш да режеш и въртиш.

Дам, виждала съм заигравки с шеврон, нали съм фен. Но си е цифра и трябва прецизност. Или ако се намерят еднакъв размер плочки, правоъгълни, няма да е унгарска шарка.
Скрит текст:


Благодаря Дорис! Да, и аз станах голям фен от както ги видях...точно това преливане дървесно с бяло целя. Намерихме един вариант, чакаме оферта и ще решаваме. Голяма цифра ще е!

# 742
  • Мнения: 9 810
Ако направите този вариант, покажи след това, ако искаш.

# 743
  • Мнения: 1 246
semelyna, страхотно се е получило!

# 744
  • Мнения: 1 717
Момичета, препоръчайте ми магазин за пердета на хубави цени. Навсякъде сме с щори, но на вилата искам пердета, а даже не знам готови ли се купуват, шият ли се... Има ли тънкости при избора на материя, така че всякакви насоки ще са ми полезни

# 745
  • Мнения: 5 832
Момичета, препоръчайте ми магазин за пердета на хубави цени. Навсякъде сме с щори, но на вилата искам пердета, а даже не знам готови ли се купуват, шият ли се... Има ли тънкости при избора на материя, така че всякакви насоки ще са ми полезни
Миналата седмица купувах от Айко платове за пердета по 14 лв. метъра. Предлагат и ушиване по около 3.50 на метър казаха.

# 746
  • SF
  • Мнения: 21 243
Аз искам сива органза. Вече не е много модерно, но ми трябват сиви пердета. В Айко продават ли от органза?

# 747
  • Мнения: 1 717
Аз искам сива органза. Вече не е много модерно, но ми трябват сиви пердета. В Айко продават ли от органза?

A какво е модерно сега?

# 748
  • Мнения: 5 832
Аз искам сива органза. Вече не е много модерно, но ми трябват сиви пердета. В Айко продават ли от органза?
Продават, погледни и в Домко.

# 749
  • Мнения: 17 987
Ровейки се за идеи за коридор/антре ми попаднаха бои с брокат. Изглежда страхотно, обаче не знам на живо дали би било така. Има и боя с брокат, както и отделно брокат.

Скрит текст:





Точно толкова яко изглежда на живо.Ние направихме трапезарията със сребрист брокат. Обаче, за да се получи добър ефект , брокатът трябва да е голямо количество. В детската стая сложихме по-малко и не се забелязва.



Не ми се отваря снимката, а издирвам точно това, изчистена боя с лек брокат, не искам мазилки тип венециански, голяма мъка се оказва да откриеш нещо ефектно, но изчистено

Общи условия

Активация на акаунт