Изпит по етика

  • 49 702
  • 779
  •   2
Отговори
# 315
  • Мнения: 39
А къде мога да намеря ,колко е паднал бала?Вия влязохте ли?Оценките ми от средното не са шестици.Преди 20г като кандидатствах имах 5.75 на изпита,но заради оценките от средното,петици ,не ме приеха първо желание пом фармацевт,а второ лаборант.Дали сега е така?Доколкото разбрах,вече наплива не е толкова голям.
В Пловдив не откривам специалност мед сестра и акушерка?Има ли?

# 316
  • Мнения: 4 350
Има.Към МУ-Пловдив.

# 317
# 318
  • Мнения: 4 350
Това за документ за ваксина ,хич не ми харесва.

# 319
  • Мнения: 670
Моя колежка още преди месец ми каза, че на нейна близка дъщерята е приета “Медицина” във Варна и имало подобно условие. Все си мислих, че няма да се допусне.

# 320
  • Пловдив
  • Мнения: 371
Това е лудост Rage
Да направят пср-ите безплатни като искат да се тестваме.
Моят мъж работи в Дания и всяка седмица им правят безплатен тест.

# 321
  • Мнения: 39
Якоб ще кандидаства ли 2022?

# 322
  • Мнения: 4 350
Доста дескриминативна заповед и вече има ропот срещу нея.

# 323
  • Мнения: 39
странно.Нямаше ли обявен сборник и казуси,по които да се готвите?
Кришка,честито!И там ли изпитът е етика?
Блес,как си?
Благодаря! Готвих се по учебника по Етика и аз, накрая се оказа тест, в който имаше само един въпрос свързан с нея...

# 324
  • Мнения: 670
Момичета, това медицинско удостоверение какво трябва да представлява? Говорих онзи ден с личния  и той ме пита дали това не си е медицинско. Някой вече изкара ли си го, ме тази седмица искам да подготвя всичко.

# 325
  • Мнения: 39
Момичета,тези,които са кандидатствали тази година,как и кога си подадохте документите за кандидастване.И ако искам да кандидатствам освен в Пловдив и в Варна,две заявления ли трябва да подавам?

# 326
  • Мнения: 222
Ми то май мина срока за кандидатстване ,иначе и аз съм от закъснелите
Момичета,тези,които са кандидатствали тази година,как и кога си подадохте документите за кандидастване.И ако искам да кандидатствам освен в Пловдив и в Варна,две заявления ли трябва да подавам?

# 327
  • Мнения: 670
Няма такова нещо. Записването предстои.

https://mu-plovdiv.bg/wp-content/uploads/2021/07/foz-sept-2021.pdf

# 328
  • Мнения: 39
Ми то май мина срока за кандидатстване ,иначе и аз съм от закъснелите
Момичета,тези,които са кандидатствали тази година,как и кога си подадохте документите за кандидастване.И ако искам да кандидатствам освен в Пловдив и в Варна,две заявления ли трябва да подавам?
Аз ще камдидатствам 2022г.Просто питам кога горе долу са сроковете

# 329
  • Мнения: 14
Ми то май мина срока за кандидатстване ,иначе и аз съм от закъснелите
Момичета,тези,които са кандидатствали тази година,как и кога си подадохте документите за кандидастване.И ако искам да кандидатствам освен в Пловдив и в Варна,две заявления ли трябва да подавам?
Аз ще камдидатствам 2022г.Просто питам кога горе долу са сроковете
Сроковете ще излезна 2022 година, следете сайта на МУ Пловдив

Общи условия

Активация на акаунт