Ще си смените ли ника? (само за хора без работа)

  • 7 678
  • 247
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 299
ми аз за това си ГО сменях няколко пъти. Оригиналния ми е Baby@, навсякъде(почти Wink) се пиша с baby-та. Но после видях, че има доста из форума, включително и една Русенка. Смених го на 4baby, но се оказа че има такава форумка в Биберона, и ме мислеха за нея.
Сега БейбИту си ми харесва най-много. Flutter
Аватар са ми крали - даже и вмомента мацката е с него. МНого ме е яд, щото ми беше от любимите. Bibinka май беше потребителката. Confused

# 76
  • Мнения: 1 930
Няма да го сменям, удовлетворява ме  Crossing Arms.
Виж, аватара мога и да го ъпдейтна скоро .

# 77
  • Мнения: 3 932
Ами то моят ник не блести с оригиналност, така че не виждам подобна опасност...аватари са ми крали, но има толкова голям избор, че не ме е яд изобщо...човещинка кво да прайш.

# 78
  • Мнения: 3 405
Може би, най-вероятно е да си върна стария ник. Освен, ако не стана прекалено известна bowuu Joy

# 79
  • Мнения: 7 430
Аз по регистрация съм didka и във форума и доста с чертички, запетайки, 3 в 1, 75, 70 и т.н. но аз много отдавна не съм си оставяла това като ник...за това, че нЕма проблЕм Mr. Green

# 80
  • Мнения: 7 430
...за аватар не могат ми открадна, защото си слагам само наши си снимчици  Wink но пък по мой лиценз тръгна да се пише с малки и големи букви и сЪм многоооо горда  bowuu

# 81
  • Мнения: 2 149
Чудех се къде мога да патентовам никчето си...
Или съм Чаено момиче, или съм Весел чайник, или съм Чаената, изобщо де що има чай - там съм аз. Да пия толкова чай, не пия, ма де да знам...вече ми е като второ име Hug

# 82
  • Мнения: 221
в никакъв случай... аз страшно много си харесвам ника
обаче много малко хора го четат както трябва.. такива вариации съм чувала, че не е истина

# 83
  • Мнения: 2 495
Мали, ужассс #CrazyНа латиница намерих 10 Белли, с малки видоизменения.На кирилица, обаче с двойно "л" съм си само и единствено аз LaughingХм, и аз може да се прекръстя newsm78

# 84
  • София
  • Мнения: 3 421

То пък, ако се кръстя Консерва, нова лична титла трябва да измислям  ooooh! Laughing

Ми то Никол си е титла Joy

Ами така си е. Аз ако бях на твое място не бих си я сменила ника. Дори да има други Никол по-скоро те трябва да си сменят никовете за да излязат от твоята сянка. Съмнявам се някой да те сбърка с друг(особено със София в аватара).
Аз лично не съм забелязала други никол, което е показателно в случая.

Иначе моят ник е доста скучен, но нищо друго не ми ражда главата, та засега така. Има разни подобни производни, но точно същото няма. Преди бях etia, но след това се регистрира etia* и аз минах на кирилица, та поне малко да се различава.
 Гласувам - 4-та опция. По-добре детето да хапне баница, а ти да не ставаш Консерва.

# 85
  • Мнения: 356
Mimeto е съкратено от Мария, а bl са първите буквички от фамилията ми.Не вярвам с някоя мама да имаме чак пък такова съвпадение.

# 86
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 855
Ника сменям, но винаги оставам Бу Wink

# 87
  • Мнения: 1 800
Аз и без друго отдавна се замислям за смяна на ника, а и в търсачката излязоха 4 страници с Милени, Миленки и т.н. :thinking
Но какво да измисля, то има ли нещо незаето?

# 88
  • Мнения: 7 186
Аватар са ми крали - даже и вмомента мацката е с него. МНого ме е яд, щото ми беше от любимите. Bibinka май беше потребителката. Confused

Бе на тоя и аз му бях хвърлила око, ама докато се сетя да ти го крадна ме изпревариха. Laughing
http://img370.imageshack.us/img370/4718/93306374091d353753130kz.jpg

# 89
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Да, аз затова и го смених. Много МечоПуховци станахме Stop

Общи условия

Активация на акаунт