Отговори
# 270
  • Мнения: 214
Имате ли бяло течение и как се справяте с него? Лекаря ми каза, че чак средата на третия месец ще започнем да взимаме мерки за него?
И на мен двама доктори ми казват, че преди 12 седмица долу нищо не се слага :/

Ох, момичета как ви е гаденето? Аз от вчера съм в 10 седмица и от няколко дни се чувствах по-добре, даже си викам айде минахме го... е тая нощ не съм спала от гадене, цял ден ми е така, но oсвен това умирам от глад. Преди малко слезнах да си взема плодове и фреш и накрая си купих дюнер... не е добре положението Grinning

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 11:11 от AnMary

# 271
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
Мда. И аз си купих плодове и накрая подкарах една шоколадова торта, която вчера мм домъкна вкъщи.

# 272
  • Мнения: 635
Ох, момичета как ви е гаденето? Аз от вчера съм в 10 седмица и от няколко дни се чувствах по-добре, даже си викам айде минахме го... е тая нощ не съм спала от гадене, цял ден ми е така, но oсвен това умирам от глад. Преди малко слезнах да си взема плодове и фреш и накрая си купих дюнер... не е добре положението Grinning
Мале същата съм. Отивам да си взема уж нещо здравословно за ядене, но връщам с дюнер, я с мазна баничка или пък с пица Joy

# 273
  • Мнения: 111
Момичета бялото течение придружено ли вие с неприятни симптоми - сърбеж, миризма и т.н.? И аз забелязвам течение, но не е много обилно без неприятни симптоми. Според мен е нормално за бременни да има бяло или безцветно течение заради хормоните ! Пуснете микробиология и ще си покаже Simple Smile
Гаденето намаля при мен ама вече съм 12+ седмица.

# 274
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Цял ден уж киви, ябълка, банани по една две хапки, накрая си поръчахме тава пица с мм, изядох парче и половина и до там 🙄 и лимони промишлено количество, но уж ми помагат за гаденето. И при мен гаденето се появи късно, в началото пей сърце, спане и ядене на корем, сега малко съм отслабнала.

# 275
  • Мнения: 441
Аз днес бях на преглед, оказа се, че най - вероятно тези силни болки са в следствие на сраствания от предишната операция и раждане. Бебо е добре 11+4 отговаря 2 дни даже напред върви. Успокоих се!

За пазаруване ми е мнооооого рано, с баткото започнахме от края на 7м по активно с пзар. Аз от него пазя всичко и повечето неща са неотрални цветове, та живот и здраве само за изписване нещо ново, иначе имаме достатъчно дрехи, колички 2.. След първото виждам и доста излишни неща от началото, които този път няма да купувам. Да стигнем до пазар и раждане 🍀🙏🏻❤

# 276
  • Мнения: 2 120
И моят преглед мина. Засега всичко е наред. Дано да е така до финал. Другото бебче вече не се вижда. АГ ми каза, че имам контракции, дори ми ги показа. Каза да пия но шпа и да си слагам утрогестана. Стискам палци всички да сме само с добри новини 😊 Моят термин варира между 26-28 септември, но няма да сменям дати, че с 1-2 дни разлика е все тая

# 277
  • Мнения: 95
Аз имам кафяво зацапване ден след като бях на преглед се появи даже съсирек падна тъмен много. Аг каза да пия 3х1 но шпа и 2х1 дуфастон и че няма страшно,но днес почнаха и някакви болки търпими са ама не са като дърпанията и бодежи когато расте матката...много се притеснявам и мисля утре да отида на частно понеже живея в пвликени,а Аг-то ми е в Плевен.

# 278
  • Мнения: 64
Здравейте не помня точно коя от вас посещава д-р Иванов, аз имам час при него за 10.03, но не знам къде съм си записа адреса 🙄 ако може тук или на лично да ми го пише ще бъда много благодарна, намерих в Интернет някакъв, но за по сигурно няма да откажа от човек посещавал го. (имам някакъв панически страх да не ида на грешно място 🙄).

Здравей, ако говорим за Борислав Иванов в Медлайн, аз бях при него миналата седмица. Имам час и за 4.03. Намира се в Медицински Център 1, на бул. Васил Априлов 20. Понеже и аз съм от отбора на паникьосаните, ето снимка за да си сигурна. Grinning

# 279
  • Мнения: 243
Момичета вече трябва да съм към 12 г.с., симптомите направо на моменти ги няма никакви, дори забравям, че съм бременна. При вас как е положението към момента?

# 280
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 258
И при мен изчезнаха.

# 281
  • София
  • Мнения: 3 160
Аз съм в 9+ г.с., но има светлина в тунела. Само при вида на някои храни ми се гади, не е постоянно както преди. Надявам се да не в временно подобрение.

# 282
  • Мнения: 95
При мен още са си всичките.

# 283
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Точно за Борислав Иванов става въпрос, благодаря ❤️ 🤗
При мен симптомите са на моменти, ту ги има, ту ги няма. Днес цял ден съм като парцал, вчера пък бях яко свежарка. С храните е ужас, единия ден ми се яде нещо, на следващия не искам да го видя даже 🙄 а мъжа ми купил нещото щот вчера ми харесало 🤦‍♀️. Моето бебе обаче ще поспаланко само ми се спи от началото до сега,това е най- изразения симптом  на баща си явно прилича 😂.
Мамите с притеснение по- добре идете и на частно, за ваше лично успокоение, дай боже всичко да се размине само с малко стрес 🤗

# 284
  • Мнения: 363
Аз съм почти 10та седмица. Сякаш не е толкова зле положението, както преди 10на дни. Днес е ок, онзи ден бях зле през цялото време. До 1-2 седмици се надявам да отшуми, защото ми писна да  съм като мекотело, искам пак да съм пълноценна

Последна редакция: чт, 27 фев 2020, 17:02 от sunny_bunny

Общи условия

Активация на акаунт