Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Фъкане / punch embroidery

• 1 640
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
Момичета точно опакото (това рошавото) е лице, другото го мажат с някакво лепило да не се разплита и остава отзад. Иначе дължината на иглата трябва да определя дължините на бримките ,но и при мен не става равномерно ако не е върху дънкова основа.

# 46
  • Edinburgh-UK
Момичета точно опакото (това рошавото) е лице, другото го мажат с някакво лепило да не се разплита и остава отзад. Иначе дължината на иглата трябва да определя дължините на бримките ,но и при мен не става равномерно ако не е върху дънкова основа.
Аз си мисля ,че и двете може да са лицето.Дори това нерошавото ми харесва повече поне на мене .

# 47
Е да, може разбира се, виждала съм кобинации когато е картина, включително и различни дължини на всеки цвят, става много интересно.

# 48
  • Edinburgh-UK
Готова съм .Изпробвах различни текстури и различна големина на иглата плюс съединих два цвята в едно .Мисля ,че се получи интересно и по-разчупено .

# 49
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
Simple Smile така е.
освен това, винаги можеш да смениш някой от елементите и ще получиш още по-интересен колаж. Simple Smile
рамката е много хубава. Simple Smile подходяща и за икони и за тематично свързани картини...

Общи условия

Активация на акаунт