Фъкане / punch embroidery

  • 32 934
  • 137
  •   1
Отговори
# 120
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 076
вече съм сребърна... в косата. Simple Smile

# 121
  • Мнения: 47 996
В сърцето и ръцете си злато...ох, ще изчета нацяло темата

# 122
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687


Дами,да ви покажа какво направих последните дни .Хайде показвайте и вие ако сте направили нещо новично да го видим всички .

# 123
  • Мнения: 36
Здравейте, плета играчки от прежда  и много искам да ги персонализирам. Първо мислих да поръчвам на фирма, която прави бродерии да ми правят сърчица с имена, но сега мисля ако си взема писалка дали ще мога да се справя сама? Може ли да ми кажете какво ми е необходимо, освен писалка? На какъв плат се бродира дали ще стане на сатен или само на филц? Дали ако изписвам с молив примерно върху плата името и след това направя бродерията ще стане? И ако може да ми прикачите някое клипче, за да придобия някаква представа. Благодаря Ви педварително!

# 124
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 076
https://www.youtube.com/watch?v=WdEwGUPD7GE

Simple Smile  можеш да опиташ и ако не се получи винаги да се върнеш на първоначалната идея.
успех

# 125
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Здравейте Heart EyesЕто нещо ново от мене ,вчера го завърших.Дано да ви хареса.Весели празници от мене !

# 126
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 076
Simple Smile Simple Smile Simple Smile много слънчево.
Simple Smile ще ви топли до лятото. Simple Smile

# 127
  • Бургас
  • Мнения: 1 986
Много красиво! Свежо!

# 128
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Благодаря ви момичета Heart Сега се трудя върху това :


Някоя от вас да си е купувала килимче за фъкане от aliexpress ?Много се чудя дали да не си взема едно коледно ...

# 129
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 076
взимай смело.
няма какво да му объркат. Simple Smile
аз имам едно, но не съм го започнала. даже сега не се сещам в коя от всичките къщи е.

# 130
# 131
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 076
моето е с другата техника - latch hook
ако ти харесва не се отказвай. дори трудните неща стават лесни, когато се правят с желание.

# 132
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
dobri твоето с каква техника е ?Да ,това което съм харесала е latch hook .Аз много искам да направя и покривало за елхата ,но незнам дали ще се справя .

https://www.marymaxim.com/collections/latch-hook-patterns/produc … ree-skirt-pattern

Това е покривалото ,но незнам точно какъв страмин ще ми трябва .Гледах има различни размери а ако си купя тази схема незнам дали ще пише на нея с каква точно основа се прави а готови комплекти не мога да намери за елха .

# 133
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 076
моята "поличка" за елха е половинка Simple Smile не е кръгче.
страмин можеше да се намери на много места, но отдавна не съм в София и не знам кое още работи и кое - не.
тук има два каунта Simple Smile ще излязат различен размер.

https://shop.sheherezada.com/index.php?id_category=161&contr … ory&id_lang=1

прежди има специални за фъкане, но не е невъзможно да си ги отрежеш от прежда за плетене. като гледам имаш само около 8 цвята.

# 134
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Проблема е ,че незнам какъв каунт  ще ми трябва .Аз съм в чужбина и тука се намират готови срязани прежди точно за фъкане ,но какъв каунт да купя  незнам . Innocent

Общи условия

Активация на акаунт