Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 059
  • 748
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 15 356
Какво е ДПШ?

# 136
  • Мнения: 1 147
Дълбоко Почистващ Шампоан. 😊

# 137
  • Мнения: 2 442
След ДПШ слагате ли маска/балсам?
Поръчах на мъжа ми Балеа, защото не знам какъв друг има в ДМ, той ми взел някакъв Cantu 🤔, почистващ за къдрава коса. Усещам, че утре сутринта ще съм като разплетена кошница и ще поправям щетите с преса и олио. Не сложих маска, защото нямам никаква идея трябва ли или не
Cantu не бих казала,че е точно ДПШ,поне не и в смисъла в който познаваме този вид шампоани,не е толкова хард.След ДПШ задължително се ползва маска или терапия,особено след професионален такъв.Cantu най-много да ти докара ефект Struwwelpeter Wink

# 138
  • Deutschland
  • Мнения: 5 417
Ванеса, ето този е. Значи ще се ходи днес за Балеа, защото за друг не се сещам

# 139
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Задължително ползвам маска/балсам след дпш.

# 140
  • Бургас
  • Мнения: 16 122
Аз си взех мицеларната вода на Здраве,но още не съм я пробвала. Какви са отзивите за нея?

Напоследък попадам на шампоани,от които косата ми става една мека,хвърчаща и много ме дразни. Като немита и сплескана ми стои. Особенно и както я държа вързана повечето време,че много дълга стана,до кръста е вече.

# 141
  • Мнения: 5 719
Момичета аз имам питане, което не съм сигурна дали е за тази тема.
Става въпрос за хидратиращ серум на Орифлейм ( в настоящият каталог за м.Март е 12.99лв). Консултантката много ми го похвали, но на нея и нямам вяра 😁 и за това се допитвам до вас.
Някоя ползвала ли го е и има ли отзиви?
Скрит текст:

# 142
  • Мнения: 1 376
Молив за очи на GR ми се разтича за два часа. На друга случвало ли се е или моят клепач е прекалено мазен?

# 143
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Момичета аз имам питане, което не съм сигурна дали е за тази тема.
Става въпрос за хидратиращ серум на Орифлейм ( в настоящият каталог за м.Март е 12.99лв). Консултантката много ми го похвали, но на нея и нямам вяра 😁 и за това се допитвам до вас.
Някоя ползвала ли го е и има ли отзиви?
Скрит текст:
Да,аз го имам.Хубав е за по-мазна кожа,ако е суха като моята,става за лятото под крем.Може да се държи в хладилника и да охлажда приятно.Щом ще е евтин,сигурно и аз ще го взема,дава добра хидратация,без да е нещо чак супер или уау.Плюс му е,че няма аромат.

# 144
  • Мнения: 35 110
След ДПШ слагате ли маска/балсам?

В момента ползвам един на Здраве с хума, но просто ако не сложа от храната з акоса след това на Гарниер като балсам ( с измиване) мисля, че ще ми е много суха косата.

Между другото, взех този шампоан с огромни резерви, но съм много доволна. 3 дни след като съм се изкъпала, не косата ми стои сравнително чиста, не мазна  независимо с каква прическа съм била.

# 145
  • Мнения: 2 442
Ванеса, ето този е. Значи ще се ходи днес за Балеа, защото за друг не се сещам

Скрит текст:
Да,знам го кой е.На Cantu продуктите са добри,но ДПШ-а не им е силата.Бих ти препоръчала професионален,но това вече е за друга тема

# 146
  • Deutschland
  • Мнения: 5 417
Ванеса, пиши на лични кой. Иначе си взех вече Балеа + пудрата мозайка на Есенс. Исках да разгледам и шампоаните и балсамите на Гарниер от типа храна за коса, но бебока се съдра да реве в количката и отложих за друг път

# 147
  • Мнения: 2 182
Заинтригувахте ме с този масажиращ ролер (който Бубанка е показала, не това с иглите)
Какъв ефект има върху кожата и за каква кожа е подходящ?
И намира ли се още в ДМ или е бил само за брошура?

# 148
  • Мнения: 74
Само да се похваля от УАУ ефекта, тъй като съм стигала и до цени от 40-50 лв🤮
https://remedium.bg/product/10625/bile-vazstanovyavasht-krem-za- … -peti-h40-ml.html

# 149
  • Мнения: 15 316
Да, потвърждавам, този крем-вазелин е страхотен. Преди в Елитис беше около 3лв., но напоследък му вдигнаха почти двойно цената, въпреки това пак си заслужава покупката.

Общи условия

Активация на акаунт