Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 092
  • 748
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Коректорът на Amrita е много добър. За една вечер пъпката изчезва. Само ще добавя, че ако пъпката е набрала аз я стискам и чак тогава слагам коректора.

# 226
  • Мнения: 4 611
откъде го взимаш?

# 227
  • Мнения: X
От кварталната аптека за 2,80лв., но съм го виждала и в Ремедиум, както и онлайн.

# 228
  • Мнения: 1 349
Да. Този коректор ползвам от години и само той ме спасява. По едно време беше зачезнал, но сега пак го има. Аз го купих от ремедиум.

# 229
  • София
  • Мнения: 28 626
И от мен глас за този коректор.

# 230
  • Мнения: 28
+ 1 и от мен за този коректор,но кофти е,че не във всяка аптека е зареден,а наистина работи безотказно.

# 231
  • Мнения: 200
На Еко Туулс не са лоши четките и са на сносна цена. Купих и една на Ллумс, която не ми харесва.
На Ллумс ползвам четка за фондьотен, и аз не съм впечатлена много-много... Все се каня да я сменям

# 232
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Поръчвам си сега разни неща от маке ъп и се чудя коя база да си взема. Дали на арт деко да заложа или на Дермакол.
За Арт Деко има много положителни отзиви, скоро питах за основа и все нея препоръчваха, за другата не съм чувала нищо.

# 233
  • Мнения: 525
Серумът с вит С на Балеа е голямо разочарование. Нищо общо с капките. Ниациминът на ТО при мен не действа.

# 234
  • Мнения: 15 327
Капсулките наистина нямат нищо общо със серума. Тоя серум не дава ефекта на капсулките. А такива надежди залагах на него, щото капсулки йок, няма и няма. Да им се не види и на маркетинга. Пфу. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 235
  • София
  • Мнения: 1 434
Коректорът на Amrita е много добър. За една вечер пъпката изчезва. Само ще добавя, че ако пъпката е набрала аз я стискам и чак тогава слагам коректора.

Помага ли за подкожни пъпки? Предполагам, че изсушава. В последно време ми излизат такива, които със седмици седят и не избиват. Няма как да  стискам, защото става рана наоколо, а чудото си седи! Идеи за справяне?

# 236
  • Мнения: 1 376
Да сте ползвали новите маски за коса на Гарниер? Гледам, че могат и без измиване. За змийската маска на Лорис знам, че действа и накрая мога и нея да си взема, но е тегава за ползване.
Аз маски за коса недолюбвам, но от червена реших да се правя сива и ще ми се наложи.

# 237
  • Deutschland
  • Мнения: 5 431
Кои са новите? Аз съм руса със сиви оттенъци в момента

# 238
  • Мнения: 1 376
Кои са новите? Аз съм руса със сиви оттенъци в момента
https://www.notino.bg/garnier/fructis-banana-hair-food-podkhranv … ka-za-sukha-kosa/
Тази серия. Имаше три вида.

# 239
  • Мнения: 1 502
Тези маски не са нови, за мен не са толкова ефективни. Едва изразходих банановата. Миришат силно, правят косата мека, но чак подхранване-не. Ако ще сменяш така цвета, може би нещо професионално си заслужава повече.

Общи условия

Активация на акаунт