Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 084
  • 748
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 349
Loreal гел очната линия или писалка. На мен те са ми най-удобни.

# 631
  • Мнения: 7 569
Момичета, препоръчайте ми очна линия, лесна за нанасяне от неопитна ръка?

Никога не съм си слагала, а мн ми харесва ефектът.

Писалката е най-удобна. От дрогерийните само за тази на Никс се сещам, че е добра, но не е особено бюджетна.

# 632
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Аз препоръчвам водоустойчивата очна линия на Есенс, със синя капачка, не е писец, нито гел, а от стандартните очни линии, и аз смятах, че с писец ще ми е по-лесно, но с тази се справям много по-добре. Плюс е , че е много наситена, не се размазва или рони, а цената ѝ е 5-6 лв. По мое мнение писалките много бързо изсъхват.

# 633
  • Мнения: 5 995
Момичета, някой има ли впечатления от body butter-а на Cien, който сега е на промоция?

# 634
  • Мнения: 5 096
Ако е в буркана е ужасен.

# 635
  • Мнения: 72
Имам с кокос от серията на Cien, омекотява кожата, аромата му е много траен и приятен. Надмина очакванията ми и бих повторила, за цената си е попадение.

# 636
  • Мнения: 7 569
Като споменавате очни линии на Есенс, да ви кажа, че водоустойчивата им писалка е отвратителен продукт, пълен боклук. Не пише добре, когато се опиташ да нанесеш още един слой или да коригираш нещо, обелва първия слой, краят на писеца изобщо не пише, а мастило излиза 4-5 мм преди края, не може с нея да се направи хубава и прецизна линия. Мъчих я няколко седмица и замина в коша. С две ръце и два крака Не препоръчвам.

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз имах проблем с обикновената очна линия писалка на Есенс,не пускаше достатъчно продукт.За 5едното око горе-долу ставаше,за другото спираше да пише.Едва ли целта на очните линии е да се гримира само едното око.
Още една тяхна очна линия ми направи проблем.Водоустойчивата с тънка мека четка (синя капачка,черна бутилчица).Нанасяше се супер,четката беше страхотна,цветът също-наситено черно.Е,като изсъхнеше добре,от двайстата минута след нанасяне,започваше да се бели на люспички и вместо ефект се получаваше дефект.
elichka4, ти май точно нея хвалиш.Възможно е да е имало кофти партида,и други дами се бяха оплакали.Но за същата очна линия съм чела и положителни отзиви.

# 638
  • Мнения: 5 096
И аз съм недоволна от очната на есенс със синята капачка. Изсъхнеше ли на окото, след това се начупваше и започваше да се рони, с кеф я изхвърлих.

# 639
  • Мнения: 22 910
Ползвам на Катрис една очна линия ,червн флакон със син надпис.Доволна съм.С четка е, но мн.лесно се слага.

# 640
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
mariqivanova799 , същата хваля, при мен този проблем го няма, но споделям мнението на другите за очната линия писалка на Есенс , тя е ужасна, като се опитам да повторя се рони и писеца в края не пише, въобще е ужас.

# 641
  • Мнения: 1 381
Аз откакто се помня ползвам очната линия на Голдън Роуз и съм си много доволна. 😊

# 642
  • София
  • Мнения: 3 951
+1 за Голдън Роуз.

# 643
  • Мнения: 211
Здравейте,
отдавана ви чета, но не съм се включвала.
До преди да мина на перманетна очна линия и аз бях доволна от Голдън Роуз. Тази на Есенс, като писалка ми е една от най-нескопосаните покупки.

# 644
  • Мнения: 135
Голдън Роуз наистина е най-хубавата за мен, първо с нея започнах и все още си я подновявам

Общи условия

Активация на акаунт