Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 63 643
  • 748
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 22 530
В Билла са намалени сухите шампоани. На Шаума хубави ли са? Трябва ми за инцидентно освежаване на корена?
Един път съм пробвала,но по спомен бе ок.

# 361
  • Мнения: 1 656
Аз не харесвам абсолютно нищо на Шаума, преди години съм ползвала сухия шампоан беше ужасТ Smiley По-добре Batiste - сега са намалени в Лили на 5,89.

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 40 599
Миленака, от сайта ли ги купи? Лесно ли се пенят?

# 363
  • София
  • Мнения: 28 116
Миленака, от сайта ли ги купи? Лесно ли се пенят?
Купих го от едно био-магазинче до нас, но мисля, че от сайта може да се поръчва. Много лесно се пени, да, и лесно се отмива.

# 364
  • Мнения: 1 623
Миленака, заинтригува ме с този сапун, моята коса е със същото описание като твоята, задължително ще го потърся . В сайта им пише, че в определени магазини на Фантастико и Лили има техни продукти, първо ще проверя там.

# 365
  • Мнения: 4 609
Ако го мернете някъде сапунчето низ София дайте знак. Не ми се прави поръчка за един сапун.

# 366
  • Мнения: 15 356

Хора,това е манна небесна,днес го взех ,търсих на друга марка  но това намерих.Струва 3-4 лв,за бременни е,но става за всички.
Краката ми бяха като хляб Добруджа след цял ден на крак,легнах и ги напръсках,така приятно охлажда това,даже добиха вид който от един месец не съм виждала-нормален размер.Добре че попаднах на това спрейче,голямо облекчение е.
Днес взех Хиалурон специалиста,лек е и бързо попива.
На Алверде шампоаните как са?

# 367
  • Мнения: 1 376
Ако го мернете някъде сапунчето низ София дайте знак. Не ми се прави поръчка за един сапун.
Имам при нас и при майка ми големи Фантастико, където съм мяркала био козметика. Ще погледна.
А този спрей за уморени крака ли е?

# 368
  • Мнения: 15 356
Лолита,да,за уморени и натежали крака и ходила по време на бременност е.
Моите бяха подути и много уморени днес,но сега са почти нормални като външен вид и ги чувствам  по-добре.Ще пробвам да го оставя в хладилника,още повече ще охлажда.

# 369
  • София
  • Мнения: 1 884
Здравейте,
Някой пробвал ли е:

Търся бюджетен anti yellow продукт, гледам онлайн, защото съм в малък град, без голям избор.

Ползвам на Роза импекс. Бяха по около 2-3 лв. Задължително спазвайте указанията и по-специално да не стоите с него повече от 5 мин, че косата става сива. Самият шампоан е син и остава такъв и при нанасянето върху косата. Не бих ползвала под душа при цялостно къпане

# 370
  • Мнения: 1 091
Bobchita ,този спрей от къде може да се закупи?
Лятото и на мен ми отичат краката ,а за умората да не споменавам.

# 371
  • Мнения: 200
Вчера си получих безцветната пудра на Буржоа, страхотна е. Вече не смятам да се връщам към тези "с цвят и пигмент", прозрачната стои съвсем естествено

# 372
  • Мнения: 15 356
Мавина,спрея е от ДМ ,тяхна марка.Стои при мазилата за бременни и бебешката козметика.

# 373
  • София
  • Мнения: 1 434
Вчера си получих безцветната пудра на Буржоа, страхотна е. Вече не смятам да се връщам към тези "с цвят и пигмент", прозрачната стои съвсем естествено
Може ли снимка? Трябва ми нещо за върху слънцезащита, за да не лъщя, но не искам цвят.

# 374
  • Мнения: 1 091
Мавина,спрея е от ДМ ,тяхна марка.Стои при мазилата за бременни и бебешката козметика.
Благодаря ти! 🌺🌺🌺

Общи условия

Активация на акаунт