Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 60

  • 64 082
  • 748
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 4 706
Може да си има гадже и пак да иска щастие Grinning
Щото той е сецнат в кръста ли? 

Ако ги е срам да поръчват онлайн или да влезнат в секс магазин, където има само такива неща, няма да ги е срам да си го отнесат и платят на касата хаха
Отделно егати цената ..... всичко в ДМ е на ниски цени, ама това хаха почти 100 лв

# 346
  • Мнения: 1 212
Здравейте,
Някой пробвал ли е:

Търся бюджетен anti yellow продукт, гледам онлайн, защото съм в малък град, без голям избор.

# 347
  • Мнения: 28
Аз го имам,справя се с жълтите оттенъци,но изсушава косата доста..затова след него слагам по богата маска и всичко идва на мястото си.

# 348
  • Мнения: 576
Satisfied
стана ми странно като видях това в новата брошура на Дм
Скрит текст:

това истина ли е или някаква правописна грешка??? Open Mouth Satisfied

# 349
  • София
  • Мнения: 6 258

Търся бюджетен anti yellow продукт, гледам онлайн, защото съм в малък град, без голям избор.
https://www.rosaimpex.com/content/оцветяващи-балсами-leganza?tid=9

# 350
  • Мнения: 22 908
Може да си има гадже и пак да иска щастие Grinning
Щото той е сецнат в кръста ли? 

Ако ги е срам да поръчват онлайн или да влезнат в секс магазин, където има само такива неща, няма да ги е срам да си го отнесат и платят на касата хаха
Отделно егати цената ..... всичко в ДМ е на ниски цени, ама това хаха почти 100 лв
Еее..това беше в кръга на шегата:)
А и не пречи човек да има гадже и да се разбнообразява секса с играчки:))
Сори за спама )))

# 351
  • Мнения: 1 212
Аз го имам,справя се с жълтите оттенъци,но изсушава косата доста..затова след него слагам по богата маска и всичко идва на мястото си.
Видях, че в състава му има алкохол, може би се дължи на това.
Поради тази причина не го поръчах веднага.
~Étoile~ благодаря, ще ги погледна.

# 352
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Миенето с anti-yellow е както с нормален шампоан или се държи повече време на косата? Моята серия още не съм я ползвала, затова питам

# 353
  • Мнения: 1 376
На Линеа Био го имам, нищо не прави. На Балеа сребърната серия е по-добра, но дава сребристи оттенъци. Други не съм пробвала още. Отскоро съм светло руса, мисля към бяло да се обезцветя и тепърва ще пробвам. В темата за блондинките има информация и споделен опит за такива продукти.

# 354
  • Мнения: 200
Момичета, имам питане аз за боите за коса на Lisap LK - жълтите туби... Продават ли ги някъде, освен в салоните, които работят с тях?

# 355
  • София
  • Мнения: 28 579
Да похваля този шампоан – https://soapfactory.bg/produkt/%d1%88%d0%b0%d0%bc%d0%bf%d0%be%d0 … 0%bd%d1%82%d0%b0/

С мазни корени и сухи краища съм, мия косата си през ден и имам сезонен косопад, който беше започнал. Ползвам шампоана от около 10-ина дни. Още след първото измиване косопадът намаля, а в момента почти ми е спрял, корените определено се омазняват по-бавно, но не до степен да да я мия през 2 дни – просто на втория ден сутринта корените не са се омазнили толкова, колкото нормално. Косата изглежда по-здрава, по-жива.

# 356
  • София
  • Мнения: 11 489
Много благодаря за споделеното за тези шампоанови блокчета.
Със същия тип коса съм, определено ще ги пробвам.
Какви ли не шампоани съм купувала, все през ден трябва да я мия тази коса Rage

# 357
  • Мнения: 1 502
Само такова блокче не бях пробвала. С чувствителен скалп съм, от години не използвам шампоани с SLS, SLES...ако не се лъжа ги мернах в Лили. Надявам се да не раздразни скалпа допълнително.

# 358
  • София
  • Мнения: 28 579
Не знам как ще се отрази на чувствителен скалп, моят не е такъв. Не пречи да пробваш, ако не стане, може да го ползваш за лицето или за тялото.

П.П. Забравих да напиша, че косата наистина става по-обемна.

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 12:23 от milenaka

# 359
  • Мнения: 3 413
В Билла са намалени сухите шампоани. На Шаума хубави ли са? Трябва ми за инцидентно освежаване на корена?

Общи условия

Активация на акаунт