Отговори
# 705
  • Мнения: 9 127
Значииии в един отбор капитанът е да дава насоки, чертае стратегия и думата да му се чува. Не случайно носи знамето и има два гласа за номинация (да има тежест пред другите и да си помислят дали ще го дразнят)
Капитанът на ловците е Ваня. Ама тя е капитан след битките да начуква канчетата и дава мнение свише. Къде беше да построи отбора , да каже да се наблюдава и види тежестта на колчетата , нали им бяха казали, че са с различна тежест и каква е бройката. Че то и се вижда по височина в далечината (то и не беше толкова далече) Какво ми се прави на ощипана мома. Яде права над главата на Тодор , бута в устата, като не видяла храна и грухти върху главата му, че не е разузнавал. А тя каза ли му? Някой друг да беше казал поне. Тодор не беше сам, с него беше и Лазаринов, ама за него ни дума. Това на какво ви прилича. На мястото на Тодор не бих издържала, той дори е доста търпелив. Много плитка стратегия има тази, явно си мисли да го изгони докато е време, все повтаря, че искал да е лидер, ама той човекът просто си е деен и иска да е полезен и да се покаже достоен. После си мисли, че другите са лесни ще се гонят слабите жени, нея няма да пипат. За мен тя си прави сметки, ама видяхме с племето на прабългарите какво стана. Като се изгонят силни играчи (тук Юли закриляше Венца до края почти) ще ги разпределят по другите и после те ще са гонените там. За финал-йок да се мисли. Грешна стратегия, лош характер и липса на обноски виждам във Ваня. Не ми харесва, дразни ме.

# 706
  • Мнения: 2 515
Добрин се обижда на "акробат"... 😂


Само това да му беше проблемът... 🙄

# 707
  • Мнения: 2 644
Ще му изпратя едно букварче на Добрин.
Понеже не му знам адреса, ще го изпратя до кметството в Карнобат, пък те да си го намерят.
Фрийрънър бил. Виждал е той фрийрънър, ама не на живо. С това подскачане по 20-сантиметрови бордюри е фрийрънър, колкото е и еколог.
Най-голяма услуга ще си направи ако вземе да млъкне най-накрая, та белким хората забравят, колко е многопластов интелектуално.

# 708
  • Мнения: 9 127
Офф, тази Ваня бие по-лицемерие дори Радостина. Онази поне изчака малко, докато си пусне отровата, а тази не губи време. Йоана сякаш не знае къде е за мен. Уж умно момиче, ама все едно е на симпозиум някъде. Това са игри, стратегия, силови и мисловни.  Тя седнала за психическото равновесие на Пламен да мисли и че мъжете му обърнали гръб . Видиш ли Пламен нещастния, а онези лумпените виновати, че влачат, мъкнат и накрая номинирани.
Не мога да отрека, че Ваня е умна обаче. Колко хитро си разпредели първоначално гласовете 1 за Лазаринов и 1 за Тодор. Ако беше дала и двата за Тодор веднага , щеше да е много очебийно, а също и Лазаринов и Ева щяха да се изравнят по 2 гласа , не знам тогава капитана има ли думата за избор, щом вече си е дал двата гласа. Така хитро им подложи, като първо обработи жените най-интригантски , че ми събра очите направо. Пепелянка ви казвам, направо е мамба таз жена.  Жал ми е за Тодор много, не е справедливо.

# 709
  • София
  • Мнения: 27 223
Фани, Тошко сглупи като даде гласа си за Йоанна вместо за Ева, иначе щеше да се спаси, а Ваня щеше да прати на дуел Лазаринов.
Но освен жиу жицу трябва и да се мисли малко...
Споко, вярвам, че и двамата ще се върнат още днес. Двете им жени съпернички са много слаби.

# 710
  • Мнения: 4 589
Фани, Тошко сглупи като даде гласа си за Йоанна вместо за Ева, иначе щеше да се спаси, а Ваня щеше да прати на дуел Лазаринов.
Но освен жиу жицу трябва и да се мисли малко...
Споко, вярвам, че и двамата ще се върнат още днес. Двете им жени съпернички са много слаби.

Ивана не е чак толкова слаба и предполагам, че ще се задържи по-дълго в играта. За съжаление!

# 711
  • Мнения: 9 127
Не се знае, зависи от играта. Може да им дадат топче да държат или там нещо по-финно и жените ще имат предимство, може и пъзел или знам ли, но не е сигурно да теглят, мъкнат, плуват или нещо по-така.

# 712
  • Мнения: 2 515
От профила на СтоЕнчо с коментар на Веско:


Втората териториална битка не беше ли тази, в която бяха отплавали топките на прабългарите и в която славяните обвиниха Юли, че е заблудил Томасита, а от продукцията замълчаха за този (пореден) гаф... 🤔

Ванчето "връща жеста" на Юли: 😉
Скрит текст:

# 713
  • Мнения: 1 905
Този не Ви ли прилича на Пламен от Ловците....Това е снимка от клипа на Новото онлаин шоу на Любомир Жечев.

Скрит текст:
[\spoiler]

# 714
  • Мнения: 9 700
Има прилика.
Иначе епизода едва успях да го изгледам с много превъртане за 5мин. Много слабо.

# 715
  • Мнения: 9 127
Не и вярвам на тази Ваня. Знае, че хората харесват Юли и още ги е яд, как го преметнаха. Смее ли да каже, че ще иска да го изгони пръв, защото е бил най-силния? Не я харесвам тази, но пък и на Пламен възлагах надежди и от визитката много ми допадна, пък то...както и летеца е пълна излагация. Та...вече се чудя и аз толкова да не мога да преценявам хората((

# 716
  • Мнения: 10 266
Тая ли ще вземе Юли😂 Щеше да му намила и на него. 100% да му лази по нервите.

# 717
  • Мнения: 2 515
Обиждащият се на "акробат" в представявето си определя професията си като "артист акробат". 🤭 Това въплъщение на "доброто", "победило" на финала "злото", в представянето си нарича хората "безмозъчни" и "малоумници". 😯 Наистина вторият "прочит" може да е доста интересен - когато вече "виждаш" нещата с други очи и съзнание. 🙂

# 718
  • Мнения: 1 905
Скрийншотове на постове на една съфорумка. "Новини" от кухнята на Игрите:

Скрит текст:

# 719
  • Другата България
  • Мнения: 37 430
ЗнаемЕ, знаемЕ. Stuck Out Tongue Winking Eye
И още неща знаемЕ.
Като чета какви преплитания има и сега....кой кум, кой сват, кой на булката брат......

Билянка, точно тази беше втората териториална. С отнесени топки.

Последна редакция: пт, 11 сеп 2020, 21:50 от Merri_An

Общи условия

Активация на акаунт