Мнения за хранителен режим на д-р Енджи Касабие

  • 4 470
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте, имам нужда да сваля килограми, не искам да правя рязки диети или да гладувам, насочила съм се към д-р Енджи Касабие, някой има ли мнение за индивидуалните и режими?

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 4 060
пари, хвърлени на вятъра са.... всеки средноинтелигентен човек знае на какви храни да набляга и какво да избягва, ако иска да отслебне,  основното е количеството, Касабие дава диети, подобни на 90-дневната, има я навсякъде в интернет

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 14:52 от bur02

# 2
  • бургас
  • Мнения: 739
Първо,че ще те одруса около 1000 лв. старотово, второ чела съм и част от диетата понеже тя стриктно я пази в тайна от познати, преди всяко ядене кара да пиеш поне една две чаши вода, което хич не е полезно. така,че не прави тази грешка
Тренирай спазвай 90 дневната или си купи на Биляна Йотовска ако не аз мога да ти я дам правих я докато тренирах и свалих наистина стабилно а не бях гладна изобщо.

# 3
  • Мнения: 369
Мнението ми не е за Енджи Касабие, но бих искала да ви споделя следното- през март 2017 попаднах на  изготвяне на режим  от Здравка Максурова в интернет , попълних данни и какво предпочитам от изброеното  като храна, платих около 20 лева  и  получих персонален режим на линк , който и до момента е активен....специално влязох да проверя в момента....

Енджи Касабие има една малка книжка с режим.....а тези дни предстои  да издаде и нова книга, следете в Озон

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 16:32 от AnMary

# 4
  • Мнения: 6
Първо,че ще те одруса около 1000 лв. старотово, второ чела съм и част от диетата понеже тя стриктно я пази в тайна от познати, преди всяко ядене кара да пиеш поне една две чаши вода, което хич не е полезно. така,че не прави тази грешка
Тренирай спазвай 90 дневната или си купи на Биляна Йотовска ако не аз мога да ти я дам правих я докато тренирах и свалих наистина стабилно а не бях гладна изобщо.
Писах ви на лично🙂

Последна редакция: чт, 20 фев 2020, 16:55 от IVA...

# 5
  • Мнения: 725
Коя е тази малка книжка? Много я харесвам Енджи Касабие.

# 6
  • Мнения: 369
https://books-bg.net/view-item/26209/%D0%AF%D0%B6-%D0%B8-%D1%81% … %D0%B6%D0%B8.html

ЩЕ успеете ли да я видите? Яж и слабей. Те се стопиха с Енджи е точното заглавие,  написана от Мия Ризова,  съдържа режимът по дни

# 7
  • Мнения: 725
Успях! Благодаря, ще си я купя.

# 8
  • Мнения: 369
Тя тези дни ще издаде новата си първа книга официално, следете...пре- ордера е от началото на декември 2019 , и аз съм фен, защото тя залага на разнообразието, качеството и количеството на храната.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 4 060
Благодаря Ви за отзивите, мисля че се отказах от идеята ми...ще пробвам да си изградя по - здравословен начин на хранене...надявам се да успея и да има резултат 🤗
безплатни съвети от личен опит, свалих 30 кг за една година - намаляш въглехидратите -  брашно, захар, ориз....ядеш си плодове, зеленчуци, млечни, риба, месо - най-диетично е пилешкото,   ограничаваш малко и мазните храни- олио, масло, мазни меса, луканки и т.н., просто намаляш количествата, само ще си преценяш колко, в началото повече ядеш, постепенно намаляш, но не и чак да гладуваш, ако не спортуваш  -ходиш повечко пеша или някакво друго движение вкъщи,  при отслабването всичко е проста математика колко калории приемаш и колко изразходваш, има сума ти калкулатори в интернет да си ги смяташ, ако почти всеки ден си на минус - ще отслабваш
и не се втелявай в някакви стриктни режими, след края им човек винаги се отпуска и каквото е свалил си го връща, аз лично гледам 5-6-7 дена да ям по по-малко и по-диетичти храни, а после си давам един ден, в който се тъпча с какво си поискам, иначе изперкваш психически, а и тялото свиква с ограниченията  и хем си гладен, хем дебел

# 10
  • Мнения: 6
Благодаря Ви за отзивите, мисля че се отказах от идеята ми...ще пробвам да си изградя по - здравословен начин на хранене...надявам се да успея и да има резултат 🤗
безплатни съвети от личен опит, свалих 30 кг за една година - намаляш въглехидратите -  брашно, захар, ориз....ядеш си плодове, зеленчуци, млечни, риба, месо - най-диетично е пилешкото,   ограничаваш малко и мазните храни- олио, масло, мазни меса, луканки и т.н., просто намаляш количествата, само ще си преценяш колко, в началото повече ядеш, постепенно намаляш, но не и чак да гладуваш, ако не спортуваш  -ходиш повечко пеша или някакво друго движение вкъщи,  при отслабването всичко е проста математика колко калории приемаш и колко изразходваш, има сума ти калкулатори в интернет да си ги смяташ, ако почти всеки ден си на минус - ще отслабваш
и не се втелявай в някакви стриктни режими, след края им човек винаги се отпуска и каквото е свалил си го връща, аз лично гледам 5-6-7 дена да ям по по-малко и по-диетичти храни, а после си давам един ден, в който се тъпча с какво си поискам, иначе изперкваш психически, а и тялото свиква с ограниченията  и хем си гладен, хем дебел

Много ви благодаря за полезните съвети, определено ще пробвам по този начин, наистина изглежда много по-добър😊

Общи условия

Активация на акаунт