Приятелка на приятеля ми..

  • 7 131
  • 136
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 186
Съгласна съм, но това е идеалният вариант. Да го пожелаем на всички.

А мисленето се променя, защото жените придобиха способ да са господарки, а не защото общото ниво на хората се е вдигнало.

# 121
  • Мнения: 2 062
Най-добрият ми приятел е мъж и ако някой види чатовете ни, сигурно ще си помисли, че сме двойка. Не би ми било приятно да ми се ровят в кореспонденцията, затова и аз не ровя. От друга страна, не обвинявам хората, които по този начин са открили изневяра.

# 122
  • Мнения: 197
Най-добрият ми приятел е мъж и ако някой види чатовете ни, сигурно ще си помисли, че сме двойка. Не би ми било приятно да ми се ровят в кореспонденцията, затова и аз не ровя. От друга страна, не обвинявам хората, които по този начин са открили изневяра.
Няма проблем с личното пространство...от 9 години заедно,никога не сме си ровели телефоните,но....от 2 месеца промяна в държанието си...При предложение да ходим за 07.03.и 08.03.някъде,да се изцепи, че ще ходи на фирмено парти с няколко колежки и колеги....Да го видят с въпросната в магазин да пазаруват, а ти незнаеш...🤘🤨

# 123
  • Мнения: 2 220
Ако имам съмнения за нещо и той, разбира се, мълчи като пукал и нищо не признава, ще ровя и още как. И хич не ме е еня за личното му пространство.

# 124
# 125
  • Мнения: 3 726
Ако има нещо за откриване в моя телефон, изобщо няма да се хабя да проверявам неговия. Мачът е свирен, така да се каже. 😀

# 126
  • Мнения: 6 131
Модерна връзка - двамата могат да се пипат навсякъде, обаче не могат да си пипнат телефоните Simple Smile

# 127
  • Paris, France
  • Мнения: 14 023

Ох, как искам да ми го каже! Да попадне на дискусиите за правилно оскубване на вежди, хилядите снимки на гел-лакове, километричните дискусии с бивши съученички и съседки отпреди 40г, някои на лингала, други на развален португалски, трети на маймуница. Да прочете важни мнения на тема диети, серийни убийци, филадендрони, блажна боя за баня, покачването на нивото на океаните, промените в Бурундийския семеен кодекс.

Само да го хвана да гледа снимките на Мимето от Копакабана, закъдето си мечтая вече 45та година! Веднага почвам тирадата как мъжът и я завел там, а аз не съм я още и помирисвала. То Копакабана не се вижда от задника на Мимето, но важното е, че задникът и е сложен на финия бразилски пясък, докато моят гние  тъжно на доста по-банално място.

Кой е мъжът на следващата снимка? Кой е мъжът не знам и аз, но виждам, че снимката е направена в Ню Йорк, където текат разпродажбите. А, на Нели новия мъж. Ето, на следващата снимка Нели е снимала портмонето, което е купила. Вижда се етикетът, който е по-голям от самото портмоне. 1659$ зачеркнати и с големи цифри написано 829$.

- Че може ли едно портмоне с такива размери да струва 840$ - се почесва по главата съпружеството.
- Ако се уцели разпродажба, да. Кога ще идем и ние?
- Ами сега, Корона вирусът, таковата.
- Точно сега е момента. С този вирус цените падат и хотелите са празни.

В това време леля звъни по Скайп, братчеда по Уотсап и тъщата по Вайбър. Звъни и самият телефон, че от Амазон ще доставят гранули за котката, нова тоалетна чиния и едно червило за мене и момчето не намира адреса.

Хайде, че още не съм тествала червилото на нощна светлина.

# 128
  • Мнения: X
Скрит текст:

Ох, как искам да ми го каже! Да попадне на дискусиите за правилно оскубване на вежди, хилядите снимки на гел-лакове, километричните дискусии с бивши съученички и съседки отпреди 40г, някои на лингала, други на развален португалски, трети на маймуница. Да прочете важни мнения на тема диети, серийни убийци, филадендрони, блажна боя за баня, покачването на нивото на океаните, промените в Бурундийския семеен кодекс.

Само да го хвана да гледа снимките на Мимето от Копакабана, закъдето си мечтая вече 45та година! Веднага почвам тирадата как мъжът и я завел там, а аз не съм я още и помирисвала. То Копакабана не се вижда от задника на Мимето, но важното е, че задникът и е сложен на финия бразилски пясък, докато моят гние  тъжно на доста по-банално място.

Кой е мъжът на следващата снимка? Кой е мъжът не знам и аз, но виждам, че снимката е направена в Ню Йорк, където текат разпродажбите. А, на Нели новия мъж. Ето, на следващата снимка Нели е снимала портмонето, което е купила. Вижда се етикетът, който е по-голям от самото портмоне. 1659$ зачеркнати и с големи цифри написано 829$.

- Че може ли едно портмоне с такива размери да струва 840$ - се почесва по главата съпружеството.
- Ако се уцели разпродажба, да. Кога ще идем и ние?
- Ами сега, Корона вирусът, таковата.
- Точно сега е момента. С този вирус цените падат и хотелите са празни.

В това време леля звъни по Скайп, братчеда по Уотсап и тъщата по Вайбър. Звъни и самият телефон, че от Амазон ще доставят гранули за котката, нова тоалетна чиния и едно червило за мене и момчето не намира адреса.

Хайде, че още не съм тествала червилото на нощна светлина.
Ама, вЕрно, нЕкои хора живеят В Телефона си.......   Smiley
Хора, навън има СВЯТ!
Шарен, усмихнат, весел, радостен, вълнуващ, изненадващ.......!   Smiley

# 129
  • Мнения: 3 726
Франсоаз, не е толкова лошо. Къде ще ти стигна Копакабана с обикаляне навън.. Simple Smile

# 130
  • Мнения: X
Франсоаз, не е толкова лошо. Къде ще ти стигна Копакабана с обикаляне навън.. Simple Smile
Е, щом смяташ, че зяпане на картинки/снимки/клипове е по-интересно и вълнуващо от контакта с живи хора/места, коя съм аз, че да .....съветвам...    Smiley
Приоритети!

# 131
  • Мнения: 76
Същата тема е публикувана и в друг сайт. Бегло сравнение между коментарите в двата сайта веднага показва защо при проблем е по-добре да пишеш в другия сайт.
Тук отново безсмислени монолози, упреци и съвети от жени, които са убедени, че единствено те имат правилно тешение за всяка една ситуация.
Мда, тук си е кокошкарник общо взето - на 50 мнения, две адекватни. Другото е тип бабите на пейката пред блока.
Успех на постващите тук нови теми. Simple Smile

# 132
# 133
  • Мнения: 3 726
Франсоаз, не е толкова лошо. Къде ще ти стигна Копакабана с обикаляне навън.. Simple Smile
Е, щом смяташ, че зяпане на картинки/снимки/клипове е по-интересно и вълнуващо от контакта с живи хора/места, коя съм аз, че да .....съветвам...    Smiley
Приоритети!
Айде стига с тия живи хора. Мимето и Нели на Невена са си съвсем живи. Колкото до местата, на Витоша предпочитам да ида на живо, но Копакабана ми е достъпна само онлайн. Simple Smile

# 134
  • София
  • Мнения: 19 249
Има хора, на които им е по-добре във виртуалния свят. Не всеки е много готин, отворен и екстроверт.
Франсоаз, не го приемай лично, но наблюдавам как простовати хора са против онлайн общуването (щото така се изневерявало, хихи), а наяве обсъждат само битовизми или пускат емотиконки във ФБ + клюкарстване
Пред това предпочитам да се дърля с вас, по-образователно е.

Общи условия

Активация на акаунт