Хотелите във Велинград - 12

  • 65 554
  • 699
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 11 984
Ще съм благодарна, да споделиш отзив за ресторанта, защото харесвам хотела. Три пъти съм посещавала хотела и само за ресторанта имах забележки. Закуската добре, но вечеря на свободна консумация беше зле, а и доста скъпо.

# 166
  • Мнения: 19 477
Абсолютно същото впечатление имам и аз от хотела.

# 167
  • Варна
  • Мнения: 4 923
deizy, това ли са шезлонгите? Много малко предвид хотела и до детския точно няма....

# 168
  • София
  • Мнения: 537
deizy, това ли са шезлонгите? Много малко предвид хотела и до детския точно няма....
Има много шезлонги, просто снимката не ги хваща.

# 169
  • Sofia
  • Мнения: 9 714
Здравейте,
Търся луксозен хотел, без ограничение в бюджета. Да има занимание за по-големи деца (10-12г), т.е готини басейни, в които може да стоят през деня, по възможност и външен, и вътрешен. Ако може басейните да не са отворени за посетители извън хотела, за да не са прекалено пълни (ще ходим през седмицата).
За възрастните ми се иска да има включени процедури, различни спа варианти + масажи.
Предпочитам да е включено пълно изхранване.
Тъй като ще имаме повод, ми се иска вечерта да има някакво забавление наблизо (видях пиано бар в един от хотелите, което ще е супер вариант).
Кой хотел бихте ми препоръчали? Колебая се между Гранд, Св.Спас и Инфинити (от прочетеното тук).
Благодаря предварително!

# 170
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 574
В  Гранда има пиано бар. Децата могат да се забавляват на: боулинга, машини тип ротативки и басейните - вътрешни и външни. Аз съм резервирала с изхранване закуска и вечеря /на блок маса/. Това - през резервационната система в сайта на хотела. Предполагам, че има варианти и със свободна консумация на обяд и вечеря? СПА-то им е голямо и има всичко необходимо за релакс, включително и масажи.
Ако избереш този хотел, или някой от другите, ще ми е интересно да споделиш отзиви относно хигиената и мерките за безопасност в контекста на епидемичната обстановка.Mask

Последна редакция: пн, 27 юли 2020, 01:46 от Скубиду

# 171
  • София
  • Мнения: 537
Дами, ето инфото за ресторанта на Vella hills.
Средно салати между 8-10лв.
Предястия 10-15лв
Основни 15-20лв.
3-мата вечеряме за 70лв. Доста скъпо бих казала.
Сервитьорите са деца, не си знаят менюто, не знаят как можеш да платиш(карта, стая, кеш). Не носят маски и ръкавици което мисля, не е редно. Ние носим в хотела.
Ще видим как ще е обедното меню, други гости споделиха, че е доста на сметка.

Намерихме едно ресторантче на кръговото малко по-надолу от хотела, там вчера обядвахме за 17 лв 😁. Май там ще се ходи и на вечеря. Пеша са 15 мин ходене. С кола са 5 и има къде да се спира.
Общо взето до тук очаквах повече за 4 *
Следва продължение Simple Smile

# 172
  • Мнения: 2 041
Дами, ето инфото за ресторанта на Vella hills.
Средно салати между 8-10лв.
Предястия 10-15лв
Основни 15-20лв.
3-мата вечеряме за 70лв. Доста скъпо бих казала.
Сервитьорите са деца, не си знаят менюто, не знаят как можеш да платиш(карта, стая, кеш). Не носят маски и ръкавици което мисля, не е редно. Ние носим в хотела.
Ще видим как ще е обедното меню, други гости споделиха, че е доста на сметка.

Намерихме едно ресторантче на кръговото малко по-надолу от хотела, там вчера обядвахме за 17 лв 😁. Май там ще се ходи и на вечеря. Пеша са 15 мин ходене. С кола са 5 и има къде да се спира.
Общо взето до тук очаквах повече за 4 *
Следва продължение Simple Smile
Дейзи, как се казва ресторантчето?
Че след 3 дни и ние пътуваме натам Simple Smile

# 173
  • София
  • Мнения: 537


Дейзи, как се казва ресторантчето?
Че след 3 дни и ние пътуваме натам Simple Smile

Последна редакция: нд, 06 сеп 2020, 21:25 от bubanka

# 174
  • Мнения: 2 041
Дейзи, много благодаря!
И ние не харесваме особено ресторанта на Вела Хилс. Закуската не е лоша, има богат избор. Но готвачите им са посредствени, според мен...

# 175
  • София
  • Мнения: 537
Дейзи, много благодаря!
И ние не харесваме особено ресторанта на Вела Хилс. Закуската не е лоша, има богат избор. Но готвачите им са посредствени, според мен...
Честно казано закуската не е нищо особенно, нарязани неща, никакви хигиенни мерки, всеки бърка в някви купи. Хич не съм доволна.
Обедното меню поне си заслужава. Около 5 лв е порцията, но е вкусно.
Вчера имаше мусака, пълнени чушки и поне още 10 други готвени неща. Simple Smile

# 176
  • Пловдив
  • Мнения: 114
Давам пресни впечатления за хотел Инфинити Simple Smile басейните и спа ми харесват, много и различни басейни, изглеждат чисти, водата е топла. До външните има хубава детска площадка с люлки, пързалка и други дървени неща. Минус е, че няма сянка.
Дезинфектанти има навсякъде, в ресторанта сервитьорите са с маски и ръкавици, храната е на блок маса, но е зад паравани и се сервира от служители на хотела. Не е много като разнообразие, но беше вкусна- за вечеря имаше избор от пиле, агнешко и свинско, скумрия, спагети и няколко салати и разядки. Десерт не опитах- някакви пастички и бисквити и плодове- ужасна презраля диня, пъпеш, сливи, ябълки, киви. Закуската беше стандартна- пържени филии, баница, яйца, кус кус, разни колбаси, кисело мляко и плодове.
Детската стая до ресторанта за мен е пародия на детска стая, малка и с никакви играчки, плюс платено оцветяване на керамични фигурки.
Като цяло ми хареса и бих посетила пак при добра цена.

# 177
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Велина все още не е съсипан,но ще бъде. Голяма част от персонала, който познаваме, вече го няма. Но тези, с които се познаваме и разговаряхме, споделиха, че ще се секат борове, ще се съсипе много природа заради разширяването. Алчността на новия собственик явно няма да е в прилични граници. Персоналът е силно редуциран и изнемогват, колкото и се стараят. Но в ресторанга е тотална неадекватносг, въпреки старанието. Там почти всички са нови хора. Видях само две познати лица. Иначе закуската е с маски и ръкавици, които се осигуряват на входа на залата с храната. Налице са и гости в стил "Арте". Върнахме се с много тъга и смесени чувства. Имам чувството, че това беше последното ни посещение в уюта, на който сме свикнали. Хотелът ще бъде унищожен, което е престъпление, особено с тази сеч, която предстои. Стерилната любезност на новите служители не създаваше комфорта на който бяхме свикнали. За пръв път от 23 години, усетих хотела чужд.

Последна редакция: вт, 28 юли 2020, 12:07 от dazel

# 178
  • Мнения: 119
Препоръчвам хотел Роял. През седмицата е спокойно, въпреки че хотелът е пълен. В хотела се снимат в момента сериите на филма Ол инклузив.

# 179
  • Sofia
  • Мнения: 9 714
Какви са гостите в стил Арте?
Питам, защото ми го препоръчаха, но ако не е хубаво ще отпадне Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт