Хотелите във Велинград - 12

  • 65 361
  • 699
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 5 405
Днес Акватоник имат - 25 % за резервации и се възползвах,обаче с детето не сме ходили там.

Исках да попитам дали сте ходили с деца и допускат ли се деца в басейните,защото четох някъде преди време ,че май имало ограничения,забравих да питам като правих резервацията.

# 676
  • Мнения: 9 123
Здравейте!
Има ли някой наскоро бил в хотел Аура. Тук беше писала една дама и обеща да даде отзив, но ...няма.
Интересува ме как е след надстрояването на хотела, има ли още строителни работи, соленият басейн как е.
То и преди беше пренаселено лятото, сега не знам как ще бъде. Не достигаха шезлонги, пускаха външни хора и ставаше неприятно за почиващите да обикалят и търсят къде да седнат и си оставят нещата. Виждала съм хора да се прибират обратно в стаите, никой не им съдейства.
Не мога да отбележа пак за цените. Наистина..как така ви се виждат допустими и реални, че дори евтини. Нито е ол инклузив, нито стаите са просторни, закуската скромна и без някакви -палачинки на място примерно, едно уредче за препичане на филийки и това е. Разбирам, че всички отиваме за минералната вода, ама тя не е нещо различно калкулирано от др. хотели с басейни и дори подгряват водата там (повече разход)
Аз също бих се радвала да се включат хора почивали в малки хотелчета, с басейни или по-скромни на по-поносими цени. Някак тук сякаш се "надцакват" кой повече има и може да си позволи. То няма лошо, ама личното ми мнение е да си даваш парите оправдано и за услуга, която те прави доволен. Че то за 100лв на ден на човек на морето в пиков сезон можеш да почиваш с много повече екстри и по-обширни стаи. Тук отиваме за басейните и водата, а хотелския ангажимент към клиентите...някак не се отразява.
Не ми харесва Аура, че няма място за деца да се отделят и обикалят из целия хотел, викове, крясъци, не се прави забележка в големите басейни и т.н. Най-вече при недостиг на места да се пускат външни и да не те е грижа за твоите гости не го разбирам. Навън вечер масите не достигаха за вечеря и без 5-тия етаж на хотела във време 18-20ч. , сега лятото още повече няма да има си мисля. Най-вече се интересувам приключил ли е ремонта там вече.

# 677
  • Мнения: 19 340
Фани, има поскъпване в почти всички известни на мен хотели във Велинград. Понеже наемам обикновено апартамент, цените са в небето навсякъде. И определено почивка там излиза доста по-скъпа от почивка на морето.

# 678
  • Мнения: 6 352
Здравейте!
Има ли някой наскоро бил в хотел Аура.
...
Бяхме около Гергьовден. Понеже детето вече е голямо - 13, та се брои за възрастен и сме за апартамент. Та 5-тият етаж е само с апартаменти - мисля, че са 8. Ремонти по хотела нямаше. Слагаха нови перголи - за масите на ресторанта, които са отвън. Самият ресторант е по-голям - удължен е. Добре изкарахме. Имаше деца, малко от тях скачаха - понякога спасителят правеше забележки, понякога гостите. Дразнещо е това с децата и скачането, но какво - да ходиш да се разправяш с тях и родителите им ли? Тъпо. И има допустимо и прекалено. Едно е да се съберат няколко деца, да поскачат известно време, някой възрастен да ги наблюдава и да спрат, ако има много хора и пречат. Друго е дете да върви и да пляска по водата, да скача непрекъснато и това при условие, че около него е пълно с хора. Ами ... какво да кажа, ситуации всякакви. Grinning

Последна редакция: пт, 14 май 2021, 16:28 от ina.ina

# 679
  • Мнения: 57
Здравейте, в началото на август мислим да посетим Велинград. С дете на 3 години сме. Иска ни се хотела/къщата за гости да е на спокойно и тихо място. Не държим да е с басейн, не мислим да ползваме. Може ли препоръки? Ще обикаляме в околностите. Отново бих се радвала на препоръки. Благодаря!

# 680
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
Здравейте, в началото на август мислим да посетим Велинград. С дете на 3 години сме. Иска ни се хотела/къщата за гости да е на спокойно и тихо място. Не държим да е с басейн, не мислим да ползваме. Може ли препоръки? Ще обикаляме в околностите. Отново бих се радвала на препоръки. Благодаря!
Интензивно издирвам квартира във  Велинград и доста обяви разгледах, звънях. Споделете бюджет и какви разходки предпочитате. Почивали сме няколко години във Велинград и доста сме пообиколили.

# 681
  • Мнения: 57
Здравейте, иска ни се да отседнем в къща за гости - мисля, че ще бъде по - спокойно. Няма да използваме басейн, всеки ден ще обикаляме в рамките на 50 км около града. В момента набелязвам места. За бюджета - нямаме определен, стига място да ни хареса и да е спокойно.

# 682
  • Мнения: 19 340
Проверете за апартаменти под наем - има много хубави на приемливи цени.

# 683
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
Това много ми хареса, но е над бюджета ни https://thehouse-velingrad.com/, а на  тези собственици едната къща е точно срещу парк и в центъра https://m.rooms.bg/apartamenti-velingrad-apartamenti-qnkov1.html
За разходки: с.Дорково и музея с мамутите, крепостта Цепина, гр. Батак, яз. Батак, гр. Пещера, Юндола, разходка с теснолинейката.
Щом няма да посещавате басейн, дори си мисля, че една виличка на яз. Батак ще е по-подходяща, но пък ги няма удобствата на града.

# 684
  • Мнения: 738
Някой знае ли кога отваря аквапарка на хотел Елбрус? В сайта не намерих точна информация. Само, че се ползва лятото. Smiley

# 685
  • София, ж.к. Стрелбище
  • Мнения: 163
Някой знае ли кога отваря аквапарка на хотел Елбрус? В сайта не намерих точна информация. Само, че се ползва лятото. Smiley

Днес го отвориха

# 686
  • Мнения: 2 804
Спа-то на Инфинити или на Арте се доближава най-много до това на Роял ?
Бях през 2019 в Роял и спато им беше страхотно, и най-вече сауните, които повлияха страхотно на баща ми, който е асматик. Но имаше доста от събратята, и също така позволяваха на някои да влизат да се къпят с дрехи, че нали не се събличат по религиозни причини и това не е нещо, което ме радва Simple Smile))
Бих желала да го избегна, ако е възможно въобще това във Велинград.

# 687
  • Мнения: 3 839
Ние сме ходили в Арте и Роял. На мен лично спа-то на Роял ми харесва повече, но детето си хареса Арте. За Инфинити нямам мнение. Но да, в Роял винаги забелязвам "събратя", които си идват с парите също, разбира се, просто отбелязвам, че има.

# 688
  • Мнения: 3 377
Събратя можете да срещнете във всеки хотел,  въпрос на късмет 🙄, т.е. "късмет".
И ние сме ходили в Роял и Арте, аз също предпочитам първия, макар че е по-амортизеран вече 😊 И въпреки това,  моят съвет е да разнообразите, да трупате впечатления Wink парната баня си е ок и в Арте 🙃

# 689
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 669
В Арте не сме ходили, но в Инфинити спа-то е много хубаво. На мен лично повече ми харесва от Роял.

Общи условия

Активация на акаунт