Питане за принтерите?

  • 1 716
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 121
Обикновено евтините са със скъпи консумативи. Отделно разликата е
Ами има матрични, мастилено струйни, лазарни принетри, фото принтери......, цветни, само в един цвят...


Сanon са добри, особено от евтините модели е добър избор, а HP са направо отвратителни, изобщо не си взимайте. Всички такива, които съм ползвала се развалят в най-добрия случай седмица след като им изтече гаранцията....и се съмнявам да е случайност....абе HP са боклук и евтините и скъпите им модели...

Много категорично изказване. Аз пък ще го отрека изцяло. Откак се помня и в къщи и в офиса съм бил все на HP и никога не съм имал проблеми. На едно място където работех имаше Киосера и правеше проблеми всяка седмица.

Категорично е защото на едно или др място съм работила поне с 20 НР-та и просто едно читаво нямаше....та няма как да ми е друго мнението за тях

# 16
  • Мнения: 3 251
При мене с една цветна глава кара вече трета година. .. Нямам спомен за 80 лева, по-скоро около 40. А черната си я зареждам аз, та ми идва съвсем тънко.
Цветната я изразходих за има-няма 8 месеца, имах служебни ангажименти, които реших да ги свърша в домашна обстановка. А цената на главата я гледах преди по-малко от месец в Метро.
Нямам намерение да го зареждам, решили сме да си купим 1 DELL /3 в 1/, но първо ще видя как са консумативите вече.

# 17
  • Мнения: 1 451
Цитат
Категорично е защото на едно или др място съм работила поне с 20 НР-та и просто едно читаво нямаше....та няма как да ми е друго мнението за тях

А не смяташ ли, че би могло да е от начина на експлоатация. На първото място, на което работих има един лазерен HP, който все още е там и все още работи. Вярно 4 страници в минута, бавничко е, ама работи.
А щях да забравя, на 12 години е принтера.

# 18
  • Мнения: 1 451
При мене с една цветна глава кара вече трета година. .. Нямам спомен за 80 лева, по-скоро около 40. А черната си я зареждам аз, та ми идва съвсем тънко.
Цветната я изразходих за има-няма 8 месеца, имах служебни ангажименти, които реших да ги свърша в домашна обстановка. А цената на главата я гледах преди по-малко от месец в Метро.
Нямам намерение да го зареждам, решили сме да си купим 1 DELL /3 в 1/, но първо ще видя как са консумативите вече.

МОже, не споря за цената, наистина не помня предвид кога я купувах. За тия 3 в 1, 5 в 1 и т.н. аз лично не бих си купил. Чувал съм лоши неща за тия комбайни, а и аз лично смятам, че колкото по-усложнено, толкова по-зле Simple Smile

# 19
  • Мнения: 649
този ли е?

всъщност...прочетох характеристиките му
Giorgia,май наистина ще се ориентирам към нещо по-непретенциозно.Все пак принтерът не е най-използваното нещо вкъщи... newsm78
И аз имам такъв, много съм доволна

# 20
Имам два принтера един матричен но той е без коментар и един Канон ip1000 от 2 години и не е мръднал хем го ползвам в офиса .В Метро има касетки ментета за 4 лева които вършат работа,а и печата фотохартия

Общи условия

Активация на акаунт