Мами в Германия 2

  • 18 838
  • 282
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 260
Аз ли не мога да разбера, или просто е погрешно написано?
Искаш германеца да признае детето че е от него въпреки че не живеете заедно и то не е от него ?

# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хмм не съм сигурна, дали разбрах питанката - истинския баща признава детето или съпругът, с когото нямате развод newsm78 Ако ще е вторият, т.е. съпругът, има голяма вероятност да трябва да се яви лично и да подписва разни бумаги поне пред немското посолство там. Припознавайки го, детето се сдобива с права на немски гражданин.
Под въпрос е дали съпругът ще е навит на това, току виж му скимне да поиска тест за бащинство, да започнат съдебни разправии и да стане пълна каша и късане на нерви.
А бащата, т.е. истинският, с каква националност е?

# 17
  • Мнения: 574
istinskiqt baща на бебето е бъгарин а колкото до мъжат ми тои не би имал никакви претенции след като сме разделени повече от година

# 18
  • Мнения: 2 292
Ако сте разделени не виждам как немеца ще иска изобщо да има общо с бебето. Аз не знам дали ще ти помогне това като инфо, но имам една колежка , българка, но разведена с 2 деца, роди 3 то от приятеля си, българин ,но в Германия ... писаха при раждане на бебето нейната фамилия (и туй то) и до сега не могат да я сменят с тази на бащата (истинския, приятеля и) ... Правиха куп тестове за бащинство, доказаха го и се разправяха сума време и не можаха да се оправят , поне май стигнаха до там, че бившия и съпруг не може да предяви претенции за бащинство. Бебето остана с името на жената.

# 19
Vij

www.scheidung.de

ako ne jiveete zaedno poveche ot 10 mesetza, moje da se razvedete online.

sorry za latinitzata

# 20
  • Мнения: 3 880
Много ми се ще да си направим една карта, като италиянките, обаче ще ви замоля като пускате нов постинг, да си драснете града (селото, паланката), разбира се ако искате.
Така можем да си улесним контактите по желание.
Kaто стана въпрос за карта се сетих, че някои форуми си правят карта в http://www.frappr.com и там всеки се "записва", така че по-лесно да си проличава кой от къде е Wink.
Аз се опитах да направя набързо една за нас, но тъй като нямах много време да я разучавам, не съм сигурна дали съм направила всичко както трябва. Който има желание нека пробва дали може да се регистрира в нея и ако върви добре ще я сложим после в първия пост.
Ето я нашата карта http://www.frappr.com/mamawgermany

# 21
  • Мнения: 649

става, аз се регистрирах   bouquet

# 22
  • Мнения: 3 880
дааа, видях Wink Супер Simple Smile
Хайде сега и останалите

# 23
  • Мнения: 3 521
Здравейте и аz съм немска мама Laughing...до сега не съм се вклЮчвала, но обещавам да наваксам Hug...
За картата ние сме в Lauf a.d. Pegnitz, град на 15км. североиzточно от НЮрнберг.

# 24
  • Мнения: 1 947
   ...аз май много съм изтъпяла, че не успявам... Лепнах някаква къща, дето изобщо не е там, където трябва да е... Hilfee!

# 25
  • Мнения: 2 567
Анна, напиши си името или ника и имейла и избери пол и то автоматично те слага  Grinning

# 26
  • Мнения: 1 947
   Схванах! Мерси:)

# 27
  • Мнения: 11 315
Биба, страхотна си!!!   bouquet
Имах точно нещо такова предвид да си направим.

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 19:35 от El lucero del alba

# 28
  • Мнения: 3 880
Нали? Отдавна го подозирах този факт smile3521 smile3503

Редактирай сега първия си постинг и вкарай там линка, като го подчертаеш дебело, разбира се, за да не го пропусне някой Wink

Шоши, позволих си да ти изтрия едната регистрация, защото имаше две (предполагам по погрешка)...нали Админ го раздавам Wink

# 29
  • Мнения: 2 567
Така ли? Не съм видяла, сори  Embarassed Мерси, админ  Wink

Общи условия

Активация на акаунт