Каква чанта и по-важно от къде, за тези мои обувки?

  • 7 149
  • 106
  •   1
Отговори
# 15
Според мен, сребристата чантичка пасва по-добре. Тъй като отворих първата и последната снимка на обувките се зачудих за какво златисто иде реч newsm78 след това видях и останалите снимки и ми светна  Grinning След като носиш сребро и бяло злато, то тази чантичка може да ти влезе в употреба и не само за тези обувки / ясно е, че златисти няма да си купиш  Mr. Green/

# 16
  • Мнения: 5 622
Според мен, сребристата чантичка пасва по-добре. Тъй като отворих първата и последната снимка на обувките се зачудих за какво златисто иде реч newsm78 след това видях и останалите снимки и ми светна  Grinning След като носиш сребро и бяло злато, то тази чантичка може да ти влезе в употреба и не само за тези обувки / ясно е, че златисти няма да си купиш  Mr. Green/

Ти коя точно чантичка имаш предвид, че би паснала най-добре, че не разбрах?  Thinking

Аз мисля, че тая, дето най-много снимки съм и пуснала, би станала за случая. Друг е въпроса, че на снимката може да изглежда, че си пасва цветово с моите обувки, но в действителност да има разминаване, поради факта, че малко или много снимката променя цветовете  Thinking

Моите обувки не са точно златни, но са повече към златния нюанс, особено тока.

# 17
  • Мнения: 53
Имате ли Манго във Варна ? Мисля ,там видях разни чанти-портмонета-и черни, и сребристи.

# 18
  • Мнения: 4 371
Ох, как можа да се снимаш с тоя пръстен. Хич не пасва на обувките. Както и да е. Трябва ти златиста чанта, защото аз видях тези обувки на живо Peace
А и ще пасне на роклята. Ако си вземеш онази кремава чанта, със златисти обувки и синя рокля ще стане някак не красиво newsm78

# 19
  • Мнения: 5 622
Ох, как можа да се снимаш с тоя пръстен. Хич не пасва на обувките. Както и да е. Трябва ти златиста чанта, защото аз видях тези обувки на живо Peace
А и ще пасне на роклята. Ако си вземеш онази кремава чанта, със златисти обувки и синя рокля ще стане някак не красиво newsm78

Казвала ли съм ти, че понякога се втеляваш прекалено много в някои незначителни неща? (Мисля, че сега го казвам за поне 1000000 път) Да не мислиш, че съм луда за едната снимка да си махам пръстена?  Crazy Когато тръгна да ги обувам за повод някакъв, ще го махна, няма начин  Wink Сега, ми се стори излишно  Wink

Чантата. Ами нали виждаш, че златиста търся. Ама въпроса беше някой конкретно да ми рпедложи ОТ КЪДЕ да я купя, а не просто да получа предложение каква точно да бъде чантата, защото аз в първия си постинг казах, че търся нещо конкретно   Mr. Green


Имате ли Манго във Варна ? Мисля ,там видях разни чанти-портмонета-и черни, и сребристи.

Манго има, ама такива чанти няма. Първо там проверих  Peace

# 20
Аз пък помислих, че пръстенът е част от сандала-презрамчица от подметката. Във всеки случай адски си отива-не го сваляй!

Най-хубавата чантичка е разбира се показаната твърда от ибей. Само че...от България с Пейпал не става. Все още банките ни не го поддържали или нещо от този род. Погледни дали продавача не приема друг вид плащане! Ако не, забрави! Sad

# 21
  • Мнения: 5 622
Аз пък помислих, че пръстенът е част от сандала-презрамчица от подметката. Във всеки случай адски си отива-не го сваляй!

Най-хубавата чантичка е разбира се показаната твърда от ибей. Само че...от България с Пейпал не става. Все още банките ни не го поддържали или нещо от този род. Погледни дали продавача не приема друг вид плащане! Ако не, забрави! Sad

Тц. Не си отива пръстена с обувките (те са златисти, а пръстенът е сребърен), ама просто не ми се махаше заради снимките  Crazy Аз като ги пробвах в магазина и Дуци на сила ми го изтръгна от крака, че не можела да види как ми стоят обувките заради него...луда жена  Crazy

А твърдата, не е ли в повече златна, от колкото трябва да бъде все пак?  Thinking Аз като сравнявам и ми се струва, че тая другата повече пасва цветово на обувките ми. Те самите не са точно златни, ами са сякаш по-бронзови  newsm78  ooooh!

# 22
  • Мнения: 5 622

 Ако си вземеш онази кремава чанта, със златисти обувки и синя рокля ще стане някак не красиво newsm78

Коя чанта е кремава?  newsm78

# 23
  • Мнения: 1 052
извън е-магазините може да провериш и в индийските магазини, там има "метализета"  hahaha в златно и сребърно и са в плик дизайн Joy Оценявам покупката ти по достойнство, като една истинска поклонничка на Имелда Маркос

# 24
  • Мнения: 2 550
много хубави обувки
добре биха ми стояли
особено със сегашния ми педикюр
 newsm78

# 25
  • Мнения: 5 140
Бубе, честита, страхотни са, дано успееш да намериш подходящата чанта.
Като си купиш веднага я покажи.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 941


Ето тази изглежда най-интересна сякаш:



Много е интересна! Като гигантски калъф за очила!  Laughing

# 27
  • Мнения: 7 430
Страхотни крачета си имаш и педикюр  Hug упс...забравих да спомена и сандалите ooooh!

Ние купуваме много неща от И-бей Америка - ако ти е нужна помощ - питай Wink

# 28
  • Мнения: 5 622


Ето тази изглежда най-интересна сякаш:



Много е интересна! Като гигантски калъф за очила!  Laughing


Вярно бе  rotfImao


Страхотни крачета си имаш и педикюр  Hug упс...забравих да спомена и сандалите ooooh!

Ние купуваме много неща от И-бей Америка - ако ти е нужна помощ - питай Wink

Питам- сигурно ли е да се пазарува от там? И може ли с кредитна карта?

Щото пише, че не носели отговорност, ако не била пристигнела стоката  newsm78 А ако се пазарува с кредитна карта, нали и системата им трябва да е защитена все пак...


Раздуй бързо

# 29
  • Мнения: 5 622

Като си купиш веднага я покажи.

Мани, мани..колкото съм си показала "новите" придобивки от преди 2 месеца вече.....   Embarassed  Embarassed  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт