Сериали, ситкоми и звезден свят от Латинска Америка

  • 4 203
  • 72
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 772
Никакво латино не гледам вече от много време.
Последно сериали на Нетфликс с латиноси - Narcos и La casa de las flores. От първия чакам нов сезон, а втория ще пускат финален филм.
Опитах се да гледам сериали с Майте Перони, с Каролина Гомес, с Габи Еспино, с Людвика Палета, с Хуана Виале все по Нетфликс, но все не ми харесваха.
И сериала за Селена го минах набързо.
Сега съм си набелязала да гледам документалния филм за J Balvin - The boy from Medellin. Преди това гледах и документален сериал за Anitta по Нетфликс.
Дано се раздвижат нещата и пускат повече латино и по-качествени продукции.

# 46
  • Мнения: 1 841
На 31 май от 20:00 часа по Диема Фемили започва мексиканския сериал “Давам ти живот” (тук ще е със заглавието “Подарен живот). В главните роли са Хосе Рон, Ева Седеньо, Хорхе Салинас, Ерика Буенфил и др. Сериалът се състои от 82 епизода по 45 минути. Повторенията ще са на следващия ден от 15:00 часа.

# 47
  • Мнения: 80
Във фейсбук има група теленовелите и епизодите им на БГ, превеждат се теленовели като Империя от лъжи, Краят на Рая, Смела любов,Господарката,Внимавай с Ангела и др.Също така се търсят преводачи, които знаят език и имат свободно време да се присъединят към екипа на групата и да помагат с превод на теленовелите.

# 48
  • London
  • Мнения: 6 732
Бих помогнала на драго сърце, но нямам нужното време. За жалост и да гледам нямам, а сега точно излъчват в Чили нова новела на Мега по мой вкус.Cry

# 49
  • Мнения: 1 841
Здравейте и от мен!!
Сериалът “Амазонките” с участието на Дана Гарсия, Сесар Евора, Гретел Валдес, Габриела Вергара, Виктория Руфо, Андрес Паласиос, Марилус Бермудес и др. започва излъчването си в България!
Ще започне на 22 септември и ще се излъчва всеки делник по Diema Family от 20:00 до 21:00. Повторенията ще се предлагат на следващия ден от 15:00 до 16:00 часа.
Сериалът се състои от 62 епизода. Излъчван е в Мексико в периода от май до август 2016.
Също така, на 27 август (петък) от 17:00 до 18:00 часа по BTV Lady започва бразилския сериал “Горещи сърца” с участието на Мариана Шименес.

# 50
# 51
  • London
  • Мнения: 6 732



Тамара



Сирената

# 52
  • Мнения: 1 841
Много ми се иска да се излъчат в България сериалите “Помощ, влюбвам се”с участието на Лео Ерера(малкият Нико от Подарен живот), “Бездушната” с участието на Ливия Брито и Хосе Рон, “Моето сърце е твое” с участието на Силвия Наваро и Хорхе Салинас.

# 53
  • London
  • Мнения: 6 732
Нямам търпение да започне. Не съм гледала цяла вечност нещо, то и нямаше нищо покрай Корона рестрикциите.

Аз лично не се вълнувам какво ще излъчват в България. Мразя да гледам с дублаж. Не е същото....отделно е важно за да не загубвам знанията си.Stuck Out Tongue Winking Eye









Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 01:33 от La Catrala

# 54
  • Мнения: 1 841
Ще дават нов латино сериал на Телемундо в България!!!!
Казва се “Съдбата на Лоли”(La Suerte de Loli). В главните роли са Силвия Наваро, Карлос Понсе, Габи Еспино, Мариана Сеоане, Карла Монрой и др.
Закупен е от BTV Media Group.
Тепърва ще се разберат датата и часа на излъчване.

# 55
  • London
  • Мнения: 6 732
Тамара и Селесте
https://www.instagram.com/tv/CWqanV8juST/?utm_medium=copy_link


Последна редакция: пт, 26 ное 2021, 00:37 от La Catrala

# 56
  • Мнения: 1 841
На 20 декември от 20:00 часа по Диема Фемили ще дават "Без твоя поглед"(Sin tu Mirada). Сериалът е от 2017-2018 година на Televisa и е римейк на "Есмералда". Състои се от 112 епизода. Повторенията ще са на следващия ден от 15:00 часа.

# 57
  • Мнения: 508
На 20 декември от 20:00 часа по Диема Фемили ще дават "Без твоя поглед"(Sin tu Mirada). Сериалът е от 2017-2018 година на Televisa и е римейк на "Есмералда". Състои се от 112 епизода. Повторенията ще са на следващия ден от 15:00 часа.
А знаете ли някой сайт където може да се гледат сериите?

# 58
  • Мнения: 173


Алисия Мачадо - елиминация в Мастършеф звезди Мексико 2021.

# 59
  • Мнения: 4 170
Ще има продължение на Трима братя, три сестри, мисля, че премиерата е този февруари, но в Бг не е ясно дали и кога ще се излъчи.

Общи условия

Активация на акаунт