Бебето не спинка

  • 749
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте мамчета, вашите бебенца по колко часа спинкаха на денонощие когато бяха на 3 месеца? Малко вече повече от месец не иска да спинка през деня изобщо, а вечер спи по 6/7 часа с прекъсвания. Нормално ли е според вас?

# 1
  • Мнения: 291
Според мен е недостатъчно 6-7 часа сън за 3-месечно бебче. От кога спи по толкова? А плаче ли и неспокойно ли е когато е будно, да не би да е от колики? Дъщеря ми на тази възраст спеше може би по 15-16 часа, ако не и повече. Консултирайте се с педиатър.

# 2
  • Мнения: 66
Не плаче, спокоен е, понякога заспива докато го кърмя, но се събужда от газове не може да се успи повече от 5/10 мин. Ще се консултирам с педито. Благодаря

# 3
  • Мнения: 12 848
Горкичкото! Как издържа с толкова малко сън? То за голям човек едва ли стига, камо ли за бебенцее.

# 4
  • Мнения: 13 844
Не плаче, спокоен е, понякога заспива докато го кърмя, но се събужда от газове не може да се успи повече от 5/10 мин. Ще се консултирам с педито. Благодаря

Имате ли в рода човек, който по принцип спи малко,  5-7 часа му стигат? Моят съпруг е така и двете деца приличат на него. Никога не са спали през деня. От новородени. С което ме изумяваха. Винаги съм мислела  че бе врата  само спят и ядат....Нощем се будеха и за хранене. В градината никога не са спали след обед. Щерката и до сега спи по 6-7 часа. Синът ми е я пубертета и почна да спи повече. Аз винаги спя по - дълго от тях.

# 5
  • Мнения: 10 893
Аз не спя през деня и спя п около 7 часа нощем и детето ми взе тази невероятна черта от мен Grinning До към 8-9 месец лягаше в 23 часа и се събуждаше в 6 сутринта. През деня, ако спеше, спеше 20 минути. И с педиатър съм говорила, на невролог я водихме, нищо и няма. Просто не е „спящата красавица” (цитирам невролога Grinning )

# 6
  • Мнения: 1 091
Моята дъщеря също беше така, бебе заспиваше в 11 и ставаше в 6-7. През деня рядко спеше. Имаше и страшни колики. Все и казвах,че я е страх явно да не си проспи младините Grinning
Колко книги прочетох като бременна и там само заблуждават младите мами, че бебетата само спят и ядат. Да ама не, моето беше извън всякакви книги.

# 7
  • Мнения: 10 893
„Спи като бебе” е най-нелепата фраза на света Joy

# 8
  • Мнения: 267
Дъщеря ми беше така, но защото я мъчеха колики, личеше си колко и се спинка. Доста време през деня,че понякога и нощем спеше върху мен. Така успяваше да спи 2 пъти на ден за около час, но имаше разлика в поведението.

Общи условия

Активация на акаунт