Крем за около очи - тема 10

  • 72 664
  • 752
  •   2
Отговори
# 300
  • Стара Загора
  • Мнения: 879
Здравейте момичета. Влюбена съм в продуктите на Ла рош от тийнеджърска възраст още , понеже бях с проблемна кожа и дерматолог ми препоръча марката.
На 33г. съм и имам ясно изразени мимически бръчки около очите, искам да ви попитам за мнение и според вас, който е използвал околоочен крем на Ла рош :

https://sanita.bg/kozmetika/la-roche-posay-3597/hidratatsiya-za- … +roche&page=5

или

https://sanita.bg/kozmetika/la-roche-posay-3597/protivostareesht … /?search=la+roche

Виждам, че в Санита в момента са намалени, но се чудя кой от двата да поръчам?

Благодаря предварително Innocent

# 301
  • Мнения: 4 246
Без да съм ги изпробвала бих препоръчала да вземеш втория. Simple Smile

# 302
  • Мнения: 5 995
Аз след месец използване на хваления Биотен 3D започвам да не го харесвам. В началото беше ок, но напоследък го усещам някак тежък и понякога червени пъпчици ми излизат под очите и мисля, че е от него.

# 303
  • Мнения: 1 430
Аз след месец използване на хваления Биотен 3D започвам да не го харесвам. В началото беше ок, но напоследък го усещам някак тежък и понякога червени пъпчици ми излизат под очите и мисля, че е от него.
Какви ти червени пъпчици, направо червени големи петна ми избиха под и над очите след 3 пълни изразходвани тубички - и сърби, и боли /зверска алергия вече повече от година ме мъчи и няма излекуване/. Бях си купила четвърто кремче, но така си и стои, защото се усетих, че е от него... Weary

# 304
  • Стара Загора
  • Мнения: 879
krystal93 Благодаря! Hug
Явно никой тук не използва Ла рош за околоичен Blush май наистина ще е вторият

# 305
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
Здравейте ,момичета.Включвам се в темата с въпрос за конкретен крем
подходящ ли е за 35 + и имате ли отзиви за него ?
Крема не е лош,но зависи от нуждата и състояние на кожа.Аз съм на 40 със суха кожа и не бих го ползвала.Не обичам усещането на лифтинг ефекта😊Помоли в аптеката да ти дадат тестер.

# 306
  • на дъното
  • Мнения: 1 546
krystal93 Благодаря! Hug
Явно никой тук не използва Ла рош за околоичен Blush май наистина ще е вторият
Бих взела хидратиращия.Втория само го тествах,но не ми хареса 😔леко тониран почти не се забелязва цвета и най странното е прави кир ефект (това за 1път ми се случва от околоочен крем.Серума от тази серия е супер 👍)  Ползвала съм околоочен от серията Толериан👍

# 307
  • Мнения: 4 246
krystal93 Благодаря! Hug
Явно никой тук не използва Ла рош за околоичен Blush май наистина ще е вторият
Прочетох, че имаш мимически бръчици, за това препоръчах втория. Не търсиш просто хидратация, та така.
Дори и да е с цвят кремчето, след като се размаже ще изчезне, имам Юсерин хиалурон филър с кремав цвят, но при размазване не остава цвят, не е тониран тип фон дьо тен, предполагам и този на Ла рош е така щом не го пише в описанието.
Ако искаш без цвят, като гелче такива са Lierac, имам Dioptipoche.

# 308
  • Някъде там
  • Мнения: 4 827
Благодаря за мненията а крема а нукс.Взех тази серия + крема  Sunglasses

# 309
  • SF
  • Мнения: 21 230
Не го виждам хубаво на снимката. А ме интересува, защото ползвам нукс.

# 310
  • Стара Загора
  • Мнения: 879
Благодаря ви много за отговорите, направих поръчка от Санита, интересно цените там са значително по-ниски там. Даже виждам, че коментирате Nuxe , в момента има и при тях отстъпка -20% https://sanita.bg/nuxe/

# 311
  • Мнения: 118
Момичета, чудесни сте и както винаги - смайващо компетентни. Не мога обаче да изчета 10 теми за околоочните кремове. Днес констатирах, че горните ми клепачи са започнали леко да се отпускат - на 52 години съм. Ето защо моля да ми кажете, ако вие трябва да избирате един крем, който да повдига горния клепач, без цената да е определяща, кой би бил вашият избор?

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 748
Miranda88, от все сърце и не съвсем благородно ти завиждам, че си се сблъскала с този проблем на 52 години и то говориш за леко отпускане. Аз съм на 51 и положението е трагично. Личното ми мнение е, че крем няма да помогне. Мисля, че са коментирани такива с моментен ефект, но ти едва ли търсиш такова решение. Резултат дава и радиочестотония лифтинг, но при мен гравитацията си казва думата въпреки посещенията на такива процедури.

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 21:53 от pafal

# 313
  • софия
  • Мнения: 1 203
Не исках да бъда първа с негативно мнение:blush:, но това е истината. Няма такъв крем. Ако напредва много - горна блефаропластика. Ако само ти си го забелязваш, предлагам да приемеш неизбежните закони на физиката. Единственото, което можеш да спасиш и забавиш, са бръчките в контура.
Поздрави

# 314
  • Мнения: 2 124
Ами аз съм на 41 г., но клепачът е видимо отпуснат.
Решения като оперативна или неопративна блеферопластика изобщо не ги спрягам.
Примирявам се и няма много да се вглеждам.

Последна редакция: чт, 18 юни 2020, 22:29 от SamoDiva

Общи условия

Активация на акаунт