Крем за около очи - тема 10

  • 72 968
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 8 975
МамаНаПринцеси, тъмни кръгове или торбички?
От къде купуваш тази серия?

Аз имам наследствени торбички. Майка ми е така. Аз. И дори малката ми дъщеря, която е на 12. Голямата няма и следа от кръгове или торбички, явно при нея не се е предала тази наследственост.

Какво ли не пробвах за тези торбички, но досега не съм открила нищо, което да ми помага.
С възрастта ме дразнят все повече и все повече ми се набиват на очи.


Много моля някой да предложи нещо чудотворно за торбички!

Последна редакция: ср, 10 мар 2021, 13:24 от utro77

# 736
  • Мнения: 104
Тук в темата едно от момичетата сподели че използва очния на BABE laboratorios (козметика за която чух за първи път) но т.к беше изчерпан от lift серията си взех другия healty aging, ползвам го вече няколко дни и съм направо очарована никаква подпухналост и сини кръгове направо не мога да си позная очите, дано ефекта да не е временен че за тези пари си е направо подарък, а какви ли не скъпи и прехвалени нищо не правещи неща съм ползвала. Естествено се запасих и със всякакви неща на марката.

# 737
  • Мнения: 8 975
Ето ги моите наследствени торбички, които ме дразнят.

Показвам ви ги за малко.

Скрит текст:

Последна редакция: ср, 10 мар 2021, 15:29 от utro77

# 738
  • Мнения: 2 027
МамаНаПринцеси, тъмни кръгове или торбички?
От къде купуваш тази серия?

Аз имам наследствени торбички. Майка ми е така. Аз. И дори малката ми дъщеря, която е на 12. Голямата няма и следа от кръгове или торбички, явно при нея не се е предала тази наследственост.

Какво ли не пробвах за тези торбички, но досега не съм открила нищо, което да ми помага.
С възрастта ме дразнят все повече и все повече ми се набиват на очи.


Много моля някой да предложи нещо чудотворно за торбички!
И тъмни кръгове ужасни имам, и торбички. Сега си взех да пробвам и този новия, който е споменат по-нагоре в коментар. Харесва ми и има като че ли някакъв ефект. За съжаление ефектът от кремчета и разни мазила е временен. Спреш ли ги, приключва приказката. И аз търся "вълшебно" мазило, ама няма такова. Затова се замислям за разни процедури, коита да подпомогнат малко процеса.

П.С забравила съм да пиша, че го купувам от сайта на аптека Марви.

Последна редакция: ср, 10 мар 2021, 18:17 от МамаНаПринцеси

# 739
  • Мнения: 530
Тук в темата едно от момичетата сподели че използва очния на BABE laboratorios (козметика за която чух за първи път) но т.к беше изчерпан от lift серията си взех другия healty aging, ползвам го вече няколко дни и съм направо очарована никаква подпухналост и сини кръгове направо не мога да си позная очите, дано ефекта да не е временен че за тези пари си е направо подарък, а какви ли не скъпи и прехвалени нищо не правещи неща съм ползвала. Естествено се запасих и със всякакви неща на марката.
Може ли снимка на коремчето? Или линк откъдето го купувате?

# 740
  • Мнения: 2 633
След като преполових околочния на Кийл'с мисля да го похваля: първите няколко дни ми щипеше и съжалявах за покупката си, но реших да го измажа каквото и да ми коства, защото не беше евтин. Истината е, че кожата свикна, не ми пари вече (макс 3-4 дена имах проблем) и виждам истински резултат в околоочния контур. Със сигурност ще го поръчам пак.
Какво се подобри? Склонна съм към образуване на леки торбички, но в момента кожата ми е супер съживена в това отношение. Торбичките почти изцяло ги няма, кожата ми изглежда по-плътна там. Абе не мога да обясня точно, но това е единственото, което ползвам за очи от около месец (или 3 седмици?) и съм много по-свежа. От време на време редувах със стария ми крем на Мартина Гебхардт (който си поднових по навик, защото го ползвам и за устни), но той е по-скоро за хидратация, не е толкова анти ейджинг.

# 741
  • Мнения: 104
Тук в темата едно от момичетата сподели че използва очния на BABE laboratorios (козметика за която чух за първи път) но т.к беше изчерпан от lift серията си взех другия healty aging, ползвам го вече няколко дни и съм направо очарована никаква подпухналост и сини кръгове направо не мога да си позная очите, дано ефекта да не е временен че за тези пари си е направо подарък, а какви ли не скъпи и прехвалени нищо не правещи неща съм ползвала. Естествено се запасих и със всякакви неща на марката.
Може ли снимка на коремчето? Или линк откъдето го купувате?
Ето https://www.marvi.bg/shop/babe-healthyaging-eyes-lips-tensor

# 742
  • Мнения: 3 063
След като преполових околочния на Кийл'с мисля да го похваля: първите няколко дни ми щипеше и съжалявах за покупката си, но реших да го измажа каквото и да ми коства, защото не беше евтин. Истината е, че кожата свикна, не ми пари вече (макс 3-4 дена имах проблем) и виждам истински резултат в околоочния контур. Със сигурност ще го поръчам пак.
Какво се подобри? Склонна съм към образуване на леки торбички, но в момента кожата ми е супер съживена в това отношение. Торбичките почти изцяло ги няма, кожата ми изглежда по-плътна там. Абе не мога да обясня точно, но това е единственото, което ползвам за очи от около месец (или 3 седмици?) и съм много по-свежа. От време на време редувах със стария ми крем на Мартина Гебхардт (който си поднових по навик, защото го ползвам и за устни), но той е по-скоро за хидратация, не е толкова анти ейджинг.


Не съм ползвала нищо на марката, но ги заглеждам отдавна. Включвам се да кажа, че имат 20% намаление днес и утре.

# 743
  • Мнения: 5 317
Имат ли сайт за online поръчка.

# 744
  • Мнения: 4 296
Къде е намалението?
Този крем на бабе справя ли се с торбичките, защото съм се запътила да подновявам All about eyes ..

# 745
  • Мнения: 3 063
Видях в Инстраграма на марката

# 746
  • София
  • Мнения: 186
Момичета, кой крем All about eyes на Clinique ползвате, Rich или другия? На 39 г. съм, със смесена кожа, лятото направо мазна, черни кръгове нямам, но често се будя с торбички под очите. Сякаш клоня към Rich версията, но става ли за дневен за под грим или е много по-мазен? Попива ли добре? Благодаря за препоръките!

# 747
  • SF
  • Мнения: 21 556
Имам алергия към Nuxe. Сега я откривам и правя връзка с предишни прояви.
Трябва да си купя козметика на Пирин Дрийм или Bebe, защото нямат аромати. Първите се надявам да намеря в сувенирните магизини на бул. Витоша, а Бебе в аптеките.

# 748
  • Мнения: 539
Момичета, кой крем All about eyes на Clinique ползвате, Rich или другия? На 39 г. съм, със смесена кожа, лятото направо мазна, черни кръгове нямам, но често се будя с торбички под очите. Сякаш клоня към Rich версията, но става ли за дневен за под грим или е много по-мазен? Попива ли добре? Благодаря за препоръките!

Здравейте! Аз ползвам Rich версията от няколко месеца и съм много доволна. Закупих го точно с идеята да попива бързо и да става за дневен крем под грим. Перфектен е в това отношение и помага за торбичките при мен.

# 749
  • Мнения: 1 666
И аз използвам богатата версия, кожата ми е смесена и ми понася много добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт