Отговори
# 105
  • В планината / На морето
  • Мнения: 1 011
Всички да отидат да гласуват, но за кой? Съществуващите партии са компрометирани до една, на новите им личи гладът в очите, докато подсигурят себе си и родата, и ще им свърши мандатът. Единственият вариант, който виждам аз е да се намеси някой отвън, ЕС да започнат да ни санкционират и ревизират сериозно и нашите в страха си да не загубят властта, да се постараят малко и за народа.
За Възраждане, например

# 106
  • Мнения: X
За Възраждане, например

Хихи, не бях запозната с Възраждане, но като погледнах - Волен версия 2.0, дори лидерът се снимал с коженото яке, ама не черно, а кафяво. Grinning Пълна партенка.

# 107
  • София
  • Мнения: 19 249
Лидерът на Възраждане е наречен неслучайно Костя Копейкин.
Аз му симпатизирах по повод учебника по история, но четох, че отначало е бил в Атака, оттам са го изритали, а явно има и други силно русофилски изяви.
Казвам го като човек, израснал в култа към СССР, отделно харесвам руския език, и трудно преглъщам призивите за преименуване на улици в София и очернянето на граф Игнатиев, например.
Но също така виждам, че съм раснала в общество на заблуда и изопачаване на историята. Не мога да си затварям очите, че не само останалити, а най-вече историческите совите не са това, което са
Значи според вас, ако на хората не е било платено, те нямаше да излязат да протестират срещу безумната мизерия, в която беше тикната страната през 1996-97 ? Източиха банковата система, появиха се стотици "пирамиди", които окончателно ограбиха населението, изчезна хляба, пенсиите станаха по 2-3 долара на месец. И при това положение вие смятате, че студентите ще излязат на улицата срещу заплащане, иначе - йок?
Студентска стачка имаше и през 90-та, ако не бъркам, тогава дали и шофьорите в ГТ не стачкуваха...
От приятел чух какво казвал неговия зет, т.е. мъжът на сестра му: "Носехме им чай, носехме сандвичи, само и само блокадите да продължат, защото на ден печелех по.....( не помня сумата) "
А водачите и организаторите на стачките едва ли са били насърчени само със сандвичи и чай.
През 98-98 доста хора са спечелили, ако дълговете им са били във валута. Но те не се оплакват като нас, а кротко си управляват бизнесите и си траят откъде са парите.
Тогава все още повечето студенти и хора изобщо бяха доста наивни, но други ловяха активно риба в мътната вода.

Последна редакция: ср, 04 мар 2020, 13:09 от Cuckoo

# 108
  • Мнения: 4 758

Тогава все още повечето студенти и хора изобщо бяха доста наивни, но други ловяха активно риба в мътната вода.

Какво от това? Във всяко време и по всякакъв повод има такива хора.

# 109
  • Мнения: X
Лидерът на Възраждане е наречен неслучайно Костя Копейкин.
Аз му симпатизирах по повод учебника по история, но четох, че отначало е бил в Атака, оттам са го изритали, а явно има и други силно русофилски изяви.
Казвам го като човек, израснал в култа към СССР, отделно харесвам руския език, и трудно преглъщам призивите за преименуване на улици в София и очернянето на граф Игнатиев, например.
Но също така виждам, че съм раснала в общество на заблуда и изопачаване на историята. Не мога да си затварям очите, че не само останалити, а най-вече историческите совите не са това, което са
Значи според вас, ако на хората не е било платено, те нямаше да излязат да протестират срещу безумната мизерия, в която беше тикната страната през 1996-97 ? Източиха банковата система, появиха се стотици "пирамиди", които окончателно ограбиха населението, изчезна хляба, пенсиите станаха по 2-3 долара на месец. И при това положение вие смятате, че студентите ще излязат на улицата срещу заплащане, иначе - йок?
Студентска стачка имаше и през 90-та, ако не бъркам, тогава дали и шофьорите в ГТ не стачкуваха...
От приятел чух какво казвал неговия зет, т.е. мъжът на сестра му: "Носехме им чай, носехме сандвичи, само и само блокадите да продължат, защото на ден печелех по.....( не помня сумата) "
А водачите и организаторите на стачките едва ли са били насърчени само със сандвичи и чай.
През 98-98 доста хора са спечелили, ако дълговете им са били във валута. Но те не се оплакват като нас, а кротко си управляват бизнесите и си траят откъде са парите.
Тогава все още повечето студенти и хора изобщо бяха доста наивни, но други ловяха активно риба в мътната вода.

Сандвичи и чай? На това му се вика ужасен подкуп. Simple Smile Разбира се, че се организира раздаване на най-необходимото - поне по един сандвич и чаша чай в януарско-февруарските студове. Не виждам нищо ненормално. Студентите не са като американските супергерои на Марвел. А ако някой друг се е облажил покрай бунта - рано или късно ще се наложи да плати за това.

А за Костя Копейкин нямах лошо мнение, докато не видях огромното му имение във Варненско. Суперлуксозна вила, а освен това си е купил голям апартамент, скъпа кола и пр - в рамките на броени месеци. Ясно е, че са му изсипали пари с чувал, ясно е също откъде са парите - от одрипаните джобове на руския народ, когото обират най-нагло и се подсмиват даже. Няма как дори насън да ми мине да подкрепя подобна личност на изборите.

Общи условия

Активация на акаунт