Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 393

  • 40 352
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 9 290
Този Токио сигурен информатор ли е за втори сезон, защото преди седмица попаднах на пост на Ранини да се кахъри, че е прогнозирала 3 сезона и ще се изложи много  🙂
  Между другото се радвам, че Мелек ще тръгне на училище и ще има и други занимания, освен да разтървава майка си и баща си да не се сбият 😜

# 736
  • Мнения: 2 285
Рано е да оценяваме Гедиз, но не е рано за оценка на Санджар!

Разбира се СЦ може да ни пробутат всичко да края.
Аз коментирам това, което ми е показано до момента.
Утре може, както написа Нуша да си посипя главата с пепел.
Днес, моите очи виждат това.
На Марта, например очите виждат различно и в това няма нищо лошо.
Но, когато си разтроен от липсата на уважение, към твоя любим персонаж в сериала, а в същото време демонстрираш същото към друг не е много добре.
И поражда спорове, като този.
Има хора, които сме в темата, само за да коментираме епизодите без да сме натоварени с фенски пристрастия, към актьорите.
Ако критиките са малко по уважителни и аргументирани не би трябвало да е проблем.
Моят пост беше малко- каквото почукало, такова се обадило. (да успокоя араселия, че нервите ми са си ОК Simple Smile)

# 737
  • Мнения: 9 290

Моят пост беше малко- каквото почукало, такова се обадило. (да успокоя араселия, че нервите ми са си ОК Simple Smile)

  Ох, олекна ми🙂, да има един поне, който да ни сваля от маслините от време на време, ама по-леко, да не се натъртим 😜

# 738
  • Мнения: 599
Според мен сме далеч от уважението към Санджар. Само обикаля да търси истината, а когато му я казват директно, все едно не я чува. Все едно е глух. Заряза и жена си, все едно е прокажена(не че трябва да си ляга с нея, но поне два-три пъти да се прибере, че и Нарето да откача от ревност и тя малко).
Аз ако бях на Менекшето, отдавна да съм избягала с Локи 😁 Ще го търпя Санджар да обикаля след чужда жена и няма да знам къде е с дни. Много слабохарактерна е Менекше.
Досега Санджар е с доста кофти карти, но очаквам големи промени след следващия епизод. Дано вече се нагледаме на най-доброто от сериала...

# 739
  • Пловдив
  • Мнения: 34 068


Рано е да оценяваме Гедиз, но не е рано за оценка на Санджар!


За персонажите на Енгин никага не е рано, никога не е късно, а за Санджар, мисия - до финала на историята.
Да говоря за себе си - толкова вярвам в преценката на Енгин за проектите му, че тази роля е стъпка нагоре в професионалната му кариера. Но това ще го разберат само тези, които я познават.

# 740
  • Мнения: 9 290
Миранда, Локито до сега беше в затвора, а и не сме видяли неговия "конак", ако е колкото конюшня та на санджаровия, дали ще си наруши рахътлъка Менекше то , а 🙂, колкото и да са му сини очите на тоз тапишон 😜

# 741
  • Мнения: 2 285


Рано е да оценяваме Гедиз, но не е рано за оценка на Санджар!


За персонажите на Енгин никага не е рано, никога не е късно, а за Санджар, мисия - до финала на историята.
Да говоря за себе си - толкова вярвам в преценката на Енгин за проектите му, че тази роля е стъпка нагоре в професионалната му кариера. Но това ще го разберат само тези, които я познават.


Ролята му е чудесна. Абсолютно съм съгласна.
За това не разбирам писанията, че е бил очернен, подиграван и т.н.
Ролята на Санджар е благодатна!

# 742
  • Мнения: 599
Миранда, Локито до сега беше в затвора, а и не сме видяли неговия "конак", ако е колкото конюшня та на санджаровия, дали ще си наруши рахътлъка Менекше то , а 🙂, колкото и да са му сини очите на тоз тапишон 😜
Пак бих избягала с Локито. Страст да има, не пари 😁 Ама хората сме различни. Щеше да ми е по-забавно, ако Менекшето беше барутлийка.

# 743
# 744
  • Мнения: 9 290
Миранда, Локито до сега беше в затвора, а и не сме видяли неговия "конак", ако е колкото конюшня та на санджаровия, дали ще си наруши рахътлъка Менекше то , а 🙂, колкото и да са му сини очите на тоз тапишон 😜
Пак бих избягала с Локито. Страст да има, не пари 😁 Ама хората сме различни. Щеше да ми е по-забавно, ако Менекшето беше барутлийка.

  За теб не се и съмнявам 😉 ама Менекшето си е не много умна, сметкаджийка и наистина много рахитичен образ е, все стои встрани и всички я заобикалят като някакво дърво.

# 745
  • Мнения: 599
Исках още нещо да спомена, което се коментира в негативен аспект, а за мен е по-скоро в позитивен.
Когато разбраха, че Санджар е арестуван в Швейцария и всички започнаха да се смеят - това беше от нерви! Разбраха, че е на сигурно място. Веднага след това Наре избухна в сълзи...

# 746
  • Мнения: 9 290
Исках още нещо да спомена, което се коментира в негативен аспект, а за мен е по-скоро в позитивен.
Когато разбраха, че Санджар е арестуван в Швейцария и всички започнаха да се смеят - това беше от нерви! Разбраха, че е на сигурно място. Веднага след това Наре избухна в сълзи...

  Е, то си беше майтап на гърба на Санджар, но трябва да призная не без основание - той редовно посещава арестите - в Турция, скоро и в други страни, като почна от Швейцария 😂

# 747
  • Мнения: 599
Исках още нещо да спомена, което се коментира в негативен аспект, а за мен е по-скоро в позитивен.
Когато разбраха, че Санджар е арестуван в Швейцария и всички започнаха да се смеят - това беше от нерви! Разбраха, че е на сигурно място. Веднага след това Наре избухна в сълзи...

  Е, то си беше майтап на гърба на Санджар, но трябва да призная не без основание - той редовно посещава арестите - в Турция, скоро и в други страни, като почна от Швейцария 😂
Смешно си беше, но какво пък толкова, ако се посмеем малко със Санджар 😁

Общи условия

Активация на акаунт