KURULUŞ OSMAN С БУРАК ОЗЧИВИТ/ЛЮБОВТА ПРИЛИЧА НА БУРАК И ФАХРИЕ/СТАРИ И НОВИ ПРОЕКТИ-тема 71

  • 30 305
  • 733
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 14 495
Ще пиша каквото виждам
 Осман е ранен и безжизнен.
 Пред вратата на Алишар стоят два силни клана- този на Алишар- Дюндар и този на героите на Осман начело със Самса.

 Бала изпусна яйцата от ужаса при вида на Осман
Енибала не вярва на очите си Осман безпомощен
Тъпата Айфюл развява червено знаме ?Пада и се първият и мъж да  гадния и анти мъж Алишар

Потресена съм от антисептичните мерки  по онова време......нажижен меч точно на живата рана  Hands ClapHands ClapHands Clap


Синеочко и Боран пристигат в лагера на Шейха и са силно притеснени от състоянието на Осман.

В същото време на Айхюл хич не и се ляга е Алишар
 Пак се видяха невероятните мигли на Бу.

Хората на Енибали съобщават на Бамса и приятели за безнадеждното състояние на Осман.

Каква игра на Бамса ...толко много вярвам в любовта му към Осман.

Май на Дюндар бей започва да му светва лампичката за Алишар.Пада му се!

 Молитвата за Осман от хората на Енибали ..впечатляваща.

Невероятен Бу /Осман в момента на идване в съзнание..СУПЕР!

Шапка му свалям на нашето момче- ВЕЛИК!

Няма друг турски актьор в момента който да изиграе тази роля по- добре!!!!

  А съня, видението,пророчеството и играта на Бурак са зашеметяващи!!!!

Н Е В Е Р О Я Т Е Н....Бурак/ Осман  ПЛАЧЕЩ  за вярата си , за племето си , за бъдещето си !

     Просто Бурак трябва да обере всички филмови награди за 2020 .!!!


В тази серия БУРАК ...плаче.Бурак не реве!!!!!

# 481
  • Мнения: 3 168
Какво беше това видение на Енибалъ, голямо фентъзи вкараха в серията. Май след всичките съвети и мъдрости, които даде на Осман след видението си, му предаде и Бала хатун. Време беше да омекне за любовта им. Видя достоен зет.
Айгюл ме впечатли този път. Май тя единствена остана с достойнство от семейството на Дюндар бей. Опълчи се срещу Алишар и баща си и предотврати поредното кръвопролитие между роднини от клана Кайъ. Не се стресна дори и от шамара на Алишар, даже го предизвика с гнева си.

# 482
  • Мнения: 737
Себи миглите са супер на Османчик,браво Едебалъ даде Бала хатун ще има годеж,за сега серията е супер,да видим от тук нататък,Относно съня нищо ново и в Ертогрул имаше сънища с предсказания,

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 22:23 от djil

# 483
  • Мнения: 3 168
Тази втора част нещо ми избяга превода. Какви бяха тези препирни между Алишар и Гюндюз нищо не схванах. Най-важното е, че не се избиха, а Гюндюз и Бамсе излязоха от спора като победители. Май Дюндар взе да се позамисля, че е на грешната страна...
Хайдееееее, Осман и Балгай пак на конференция. Този път какво ли ще се надлъгват? Балгай май започна да подозира нещо Конгар.

# 484
  • Мнения: 14 495
Май няма по- щастливи от Енибали и мама Селжан от оздравяването на Осман.

А , ужаса в очите на враговете на Осман е вечен!


 Когато си говорят противниците Осман, брат  му Бамса . и др с Алишар исие съм безпомощна.Чакам превод някакъв.

  Това е то когато има диалози ...съм безпомощна ,само гледам и се радвам на играта на Бурак.


  Прекрасна е  Бала в червено!Това на къна вечер ми прилича.

 Ами да така се прави  при мюсюлманите.


Да...ще се сгодяват Осман и Бала

Боже....,какво ли е да ти се обясни в любов Бурак и да те целуне по челото.
И в същото време да си с Алишар.Горката  Айфюл.

С любовта на Бала и благословията на Енибала и с майка като Селжан Осман е силен ...непобедим

Скрит текст:
Моля да ме извините ,че не изписвам по точния начин имената на героите.От бързане и вълнение е .
.

Последна редакция: ср, 20 май 2020, 23:40 от sebilMM

# 485
  • Мнения: 3 168
Най-после се състоя и годежът на Осман с Бала хатун. Така ли са ги женили на времето , с няколко молитви и готово. Три пъти потвърдиха , че са съгласни и вече са мъж и жена. Май станахме свидетели и на първата целувка между двамата, нищо, че е само по челото, то друга няма и да видим. Сгодиха се и Осман пак замина да се бори с враговете.
А Айгюл даде камата си, за да отмъсти за смърта на брат си не на когото трябва. Колко е заблудена горката. Още си мисли, че Осман е виновен, а той убиеца пред очите й.
Май серията свърши за тази вечер.

# 486
  • Мнения: 737
Това беше от серията май хареса ми и сватба имахме,и развръзки,искам и аз превод на разговорите между Гюндуз и Алишар,интересно ми е до къде ще стигне тъпотията на Дюндар,будала си му каза Бамса бей,те по поръчение на Осман бяха там,но много приказки и не се разбира,интересно ми е синът на Дюндар какъв ще излезе накрая.
Бе много въпросителни има ,май някъде четох че на 24 юни ще е последната серия.значи маме още три и четири серии.Игра на макс от фсички хареса ми браво на нашто момче влезна си и се врасна в ролята.Стези гръмотевици около него явно силта му потвърждават.Лека нощ момичета,да видим фрагман ще има ли.
Себи,Мими:purple_heart:

# 487
  • Мнения: 3 168
Ето го и новият фрагман към 23 епизод.



 Лека вечер, момичета!

# 488
  • Мнения: 3 168
Добро утро, момичета!
Снощи успях да изгледам цялата серия, чак да не повярваш.
Имаше всички на всичко два основни момента за мен, които ми направиха впечатление. Единият е видението на Еде балъ, което си беше чисто и просто фантасмагория и вторият момент - годежът на Осман с Бала хатун. Ето за какво говоря в снимки. Специално за Иринка, която не гледа, но вярвам, че следи развитието.

         

         

Тук Мехмет Боздаг трябва да е използвал специални ефекти.

           

           

    Обаче на мен взе да ми липсва принцеса София, къде изчезна тази жена, май съм пропуснала нещо?

           И специални аплодисменти за Бурак! Брилянтна игра! Това е за мен артистът, който може да изиграе всякаква роля - от исторически герой, до комедиен образ.

         

         

           Да видим рейтинга, че още не е излязъл.

                  Хубав ден!

# 489
  • Мнения: 14 495
Привет момичета HeartHeartHeart

  МИМИ благодаря за фрага.
Ако снощи е  била само къна вечерта  ,ще има да почакаме  до сватбата им ,защото по изражението на Селжан  и на
приятелката и Бала е уцелена от Айгюл.Ей.....тъпо и упорито и злобно е това момиче -Айгюл.

                           

                      Колкото до играта на Бурак съм  напълно съгласна с теб.Вече  не е само красивият актьор Бурак О.
Бурак вече е изключително оформен пълнокръвен актьор готов да изиграе всеки тип роля.Ролята му на Осман го потвърждава.


                             



         Приятен ден.

# 490
  • Мнения: 2 503
Та даааа. Ново от Фе!



Чудесна е- красотка! 😻😻😻

Мими 🥰 ,
А аз специално ти благодаря за снимките от видението на Еде Балъ! 🌺 Ама наистина има доста фентъзи в това видение и снимките са доста зрелищни бих казала. Да, аз не гледам Осман, но следя какво се случва със сериала и редовно чета всичко, което пишете за него. Усещам, че е станало доста интересно и най- после Бала и Осман дочакаха заветния момент - техния годеж. И аз се чудя дали ще има сватба и как ли изглежда една сватба по тяхното време. 🤔

Себи, Джил,
Благодарности за всичко споделено, дружки! 🌺

Желая на всички пишещи и четящи хубав ден! 💜

# 491
  • Мнения: 737
Здравейте момичета ,рейтинга за снощната серия излезе по нисък от миналата седмица и очакващо повече любов по малко мъка и готово.Аз съм доволна от серията ,символиката как с голямата вяра Осман ще покори света беше наистина малко фентази ,но и за неговото раждане Ертогрул имаше долу горе съото видение.Тук и връзката с Едебалъ ни показаха колко е силна между тях.Мисля че свадба имахме сега да видим кога ще се празнува.

Ири не мога да не повторя Красавицата ни ,Благодаря!
прекрасна
Мисля че ранената ще е Гонджа ма ще видим.За серията повече по късно искам да видя превод.
За сега толкова приятен ден Себи,Мими и Ири:purple_heart:

# 492
  • Мнения: 3 168
ФЕ отново ни зарадва със прекрасни снимки.
 Красива и изящна.

   

     

Ама и фотографа си го бива.

# 493
  • Мнения: 14 495
Привет ...  

Само да ви кажа ,че нямам нет  или лаптопите ми са се скапали.

 Съжалявам.

  Само да споделя , че отново прекрасна  и не повтаряща  се Фахрие.

   "Тя  е с природата и природата е с  нея" е идеята за последните  снимки ,които ни представи милата Ири.

 

          Kuruluş Osman’ın ilgiyle izlenen 22’inci bölümünde Osman Bey’in kutlu rüyasının yer aldığı sahne sosyal medyada gecenin en çok konuşulan konusu oldu. ATV ekranlarında yayınlanan ve reyting listesinin zirvesinde yer alan ‘Kuruluş Osman’, çarşamba akşamı #KutluRüya etiketiyle sosyal medyanın da zirvesindeydi.

             В 22-ия епизод на „Установяване Осман“, който беше гледан с интерес, сцената, в която се осъществи щастливият сън на Осман Бей, беше най-разговорената тема на нощта в социалните медии. „Създаване Осман“, публикувано на ATV екрани и в горната част на класацията, също беше начело на социалните медии с етикета # KutluRüya в сряда вечерта

  Допълвам по малко в поста си ,когато имам нет.

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 21:09 от sebilMM

# 494
  • Мнения: 3 168



       Фахрие в хармония с природата. Колко е хубаво, когато те радват и си щастлив от малките неща...

Общи условия

Активация на акаунт