Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 26

  • 31 170
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 489
Заблудих се, че  Little Fires Everywhere ще го гледам в HBO GO,  бях сигурна, че съм го мяркала там, но.. Sad Ще го сваля, но сякаш ми се иска да е с български субтитри - има ли?

Засега май никъде няма субтитри.. Но нищо чудно и да го пуснат по HBO Go по някое време - това е продукция на Hulu, а HBO пускат доста от техните сериали тук.

# 661
  • Мнения: 4 871
Killing Eve 3.4

Скрит текст:
Малко чак ненужно гадничко ми се струва. Поизсилиха се... :/
Тази серия все едно беше снимана в българско село. Да бяха дошли наистина тук - снимките щяха да им излезнат евтино.
Скрит текст:
Нико трябваше да го разкарат-героят беше забуксувал, но не съм сигурна, че това беше най-удачният начин да го разкарат. Както и да е. Но реакцията на Ийв ми се стори дори още по-тъпа - просто стоеше и не помръдваше. 😕
Но наай-тъпото беше в бара как Даша взе телефона на Нико, взе си го и се прибра 😂😂😂на Нико телефон не му трябва, не си го потърси. 🤣
Накрая на епизода сякаш чух саундтрака на Професионалистът от Енио Мариконе. Всъщност е доста подходяща мелодията предвид финалната сцена.

# 662
  • Мнения: 11 830
martibb, благодаря, аз също не открих. Не бързам, ще почакам, имам какво да гледам.. Сега довършвам Younger и мислех да пробвам Casual или Nurse Jackie. Но може и да опитам пак и Killing Eve - гледах преди време първите две серии..

# 663
  • Мнения: 1 673
Гледала съм Casual. Става.

# 664
  • Бургас
  • Мнения: 913
Да ми препоръчате фантастика
изгледала съм почти всичко на първо място ми са  Дарк, Цикълът, Тайна разработка, западен свят само първи сезон не знам дали да почвам втори, малко ми е объркващ

# 665
  • Мнения: 48 224
Black mirror? Някои епизода гениални, някои са ужасни. Аз го гледах от 5 сезон назад Simple Smile Последните сезони са по-хубави

# 666
  • Мнения: 1 716
Black mirror? Някои епизода гениални, някои са ужасни. Аз го гледах от 5 сезон назад Simple Smile Последните сезони са по-хубави

Да. В никакъв случай не препоръчвам да се започва от 1 сезон, 1 епизод 😁 отказа ме от сериала за години... едва се начин да гледам други епизоди, само по препоръки на приятели.

# 667
  • Мнения: 1 673
На мен пък ми харесаха само сериите с прасето и с Брайс Далас Хауърд.

# 668
  • Мнения: 790
Аз се чудя след пълната тъпня Западен свят какво точно да гледам.

Фантастиката е голям кът.

# 669
  • Мнения: 48 224
Голям кът е, чакам и аз препоръка за хубав сериал като Дарк Simple Smile, ма нямааа...
На мен ми хареса от Black mirror много епизода с  Майли, с пчелите, със San Junipero...,абе има много интересни Simple Smile и идейни
Друг хубав сериал, който се сещам, и гледам с удоволствие, но не е точно фантастика, еYears and years

# 670
  • Мнения: 1 673
С пчелите и на мен ми хареса горе-долу. Трябва поне серията с Майли да видя. Аз изгледах три сезона, чаках да ми хареса, но не стана и спрях.
Сетих се за Sense8, имаше нещо като фантастика. На мен донякъде ми харесваше сериала.

# 671
  • Бургас
  • Мнения: 913
Years and years съм го гледала - хареса ми .
Black mirror съм гледала до 3 сезон и наистина някои серии ми харесват други не
Наистина кът е добрата фантастика, а така ми се гледа нещо добро от този жанр:sad:

# 672
  • Мнения: 36 946
Аз сега мисля да гледам Upload и Tales from the loop, въпреки че вторият не е точно мой тип сериал (не обичам много антологиите). От първия очаквам просто да е забавен (не като комедия, а занимателен).
Counterpart е добра сериозна фантастика. Препоръчвам го, защото е относително скорошен.

# 673
  • Мнения: 1 673
Upload малко е тъпичък. Имаше интересни сцени, но е по-скоро детски за мен.

# 674
  • Мнения: 4 193
Аз с прасето гледах преди време и се отказах, трябва пак да пробвам.
Изгледах "Успех" хърватски мисля че беше, интересен е.

Общи условия

Активация на акаунт