Нещо ми пращят тонколоните....

  • 3 533
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Ъ-ъъъъ... то има там едно десетина таквиз.... жакове.... Sick Нищо... пак пращи... Close

# 16
  • Мнения: 25 623
Тръгваш от колонката, по кабела, по кабела... и стигаш до съответния жак. Laughing

# 17
  • Мнения: 2 550
(

Чак ужас, не
Ама е психарски  Simple Smile
За контакти с мъртви  Simple Smile

White noise

ще го гледам
първо обаче ще гледам wrong turn, казаха, че ли страшен  newsm78

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Тръгваш от колонката, по кабела, по кабела... и стигаш до съответния жак. Laughing

Да де, ясно, ама не е един - първо има 4 малки колонки, после една малко по-голяма, после една тежка "щайга" под бюрото, на което всъщност са накачулени въпросните жакове - та те са 10-ина на брой. Разбутах ги - не ще. Вече 3 плейъра смених - пращи та се пръска.  Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 2 550
 newsm78

ма да не си пуснала някоя развалена мр3ка дето пращи?

огромнатащайга по рпинцип трябва ад е буфер newsm78

# 20
  • Мнения: 25 623
Пробвай пак, ако не стане, викай поп да прекади! Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 790
newsm78

ма да не си пуснала някоя развалена мр3ка дето пращи?

огромнатащайга по рпинцип трябва ад е буфер newsm78

Ами... не слушам от диск, на харда са записани.

Сега дори пробвах диск да сложа, да видя разлика ще има ли - ми няма... започна добре, запращя, спря, пак пращи... ПИСНА МИ!  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 2 550
събери колонките, вземи щайгата
и през терасата  Laughing

или изчакай мъжОти да ги оправи  Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 10 790

или изчакай мъжОти да ги оправи  Laughing

2 седмици?  newsm78


Така...поразрових се. мисля, че разбрах къде е проблемът: като цъкнах на звука долу вдясно, оказа се , че колоните са настроени на "слушалки" - уж го оправих на колонки, ще видим, засега пак чувам леко пращене... Отивам да се ровя пак...  ooooh!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 10 790
 smile3514

# 25
  • Мнения: 46 518
Мъжът ми каза, че единия вариант е проблемът да е в захранването, а другия да е усилено прекалено от звуковата карта, пробвай да намалиш от там и усилвай само от колонките  Peace

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И заради тази тема пусна другата? Shocked
 smile3501Браво, щом имаш ти проблем е сериозна работа, а когато хората разпускат и се забавляват е лековато. Sunglasses

# 27
  • Мнения: 306
Не мога да си отрежа хляб,УЖАААССССССС!Не става!Ами не става.И така не става.Не ще.Ааааааааа,аха!Да взема ножа,ся ще пробвам пак!Нож,нож,това ме подсеща да пусна тема"С какъв нож си режете хляба?"Отговори от типа"купувам нарязан"не се приемат,считат се за подигравателни и несериозни! Naughty

# 28
  • Мнения: 13 512
Пробвай пак, ако не стане, викай поп да прекади! Peace
Хайде сега,мойто момиче....дай да видим какво им има на тонколонките?

# 29
  • Мнения: 6 417
Сега, аз не разбрах спряха ли да пращят тия колонки все пак, щото ми е жизненоважно да разбера преди да заспя newsm78

Общи условия

Активация на акаунт