До раждалите нормално.. ВЪПРОС

  • 2 364
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
3 пъти .При приемането ,преди слагането на упойката и преди самото раждане на бебо . Peace

# 16
И при мен бяха доста - не се сещам точния брой, но поне към 8-9 пъти. Обаче бяха ме приели в четвъртък сутринта, а родих петък на обяд и точно неполучаването на разкритие ми беше проблема, та за това толкова пъти се наложи.

# 17
  • Мнения: 603
ами и двата пъти веднъж-в Пазарджик съм раждала-първия път в държавната,а втория в частна

# 18
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Доста пъти. Не съм ги броила.
Раждах в Шейново.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 787
Уф,много.Понеже моят доктор не беше на смяна,през 15-20 мин. ме проверяваха и му се обаждаха да му докладват докъде съм стигнала Sick.Сигурно поне 4-5 пъти ме прегледаха.Гадост.Пък аз това най-много го мразя Crossing Arms.
Ама няма страшно.Това минава,без него не може.И после идва хубавото..... Heart Eyes

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Веднъж при постъпване в болницата за раждане и след около час - за проверка на разкритието и за спукване на мехура с околоплодните води.
Раждах в Бургас, нормално.

# 21
  • Мнения: 4 392
Много.Хич не съм  ги броила. Twisted Evil
Защо питаш всъщност? newsm78

# 22
  • Мнения: 1 097
сигурно това правеха най-много. От 1 лекарка и 2 акушерки имаше все една ръка завряна в мен.
Но това е понеже помолих да ми помогнат с ряазкритието. Така или иначе ме болеше адски след системите, поне да стане по-бързо. И наистина ми спестиха 5-6 часа  Hug

# 23
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
защо питаш? този преглед в това положение ще ти е най-малкия проблем - няма и да го усетиш

# 24
  • Wonderland
  • Мнения: 702
1път в приемната на родилното,отидох с изтекли води и почти 10см. разкритие,докторката ми като ме видя и Shocked,качиха ме в родилна зала и след 15минути бях родила.

# 25
  • Мнения: 1 259
Преди да влезна в родилното не съм си правила преглед за ракритие.Отидох без болки само ми беше паднала тапата,и там ме прегледаха.Докато родя 5-6 пъти някъде newsm78

# 26
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Постоянно по време на раждането #Crazy.Доктора по този начин помагаше по-бързо да получа пълно разкритие

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 493
1път в приемната на родилното,отидох с изтекли води и почти 10см. разкритие,докторката ми като ме видя и Shocked,качиха ме в родилна зала и след 15минути бях родила.
Как ти завидях Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 47 993
първич път 3 пъти
втория-пак 3-4

# 29
  • Мнения: 1 753
Преди раждането - веднъж.
По време на раждането.... не помня... много пъти  Close Close Close

Общи условия

Активация на акаунт