Защо лековатите теми са по-популярни от сериозните?

  • 2 710
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 550
Ми то верно си е фаворит. Да ходя ли и аз да те подкрепя newsm78

Ходи, току виж жената се осъзнае и даде това прекрасно име на детето си!

# 16
  • Мнения: 10 758
Защото може би има по-лековати жени, отколкото сериозни Mr. Green

# 17
  • Мнения: 677
Защото може би има по-лековати жени, отколкото сериозни Mr. Green
их че хубаво прозвуча тва...

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз не мисля така. Сериозните теми, ако е въпрос - отговарят един двама и се решава проблема, ако е тема съм на друго мнение. Може би защото избягвам леките теми, нещо рядко включвам на хумор в последно време и затова.

# 19
  • Мнения: 2 792
Не съм чела темата за пращящите колонки, видях я и за мен тя не е особено интересна, подобен проблем не е за решаване он-лайн, има си хора, които се занимават с тази работа, но им се плаща.
 Лично за мен, визираната от теб тема, в никакъв случай не е сериозна, даже напротив самото заглавие звучи несериозно, пак повтарям има си сервизи за поддръжка, които се занимават с подобни проблеми. Пускането на допълнителна тема с цел обръщане на внимание на нещо, което за теб е проблем, но за околните очевадно не, е меко казано досадно.

# 20
  • Мнения: 13 512
Бреееееееееееей,голям въпрос направи  за едни тонколони!Изпратих ти поп да ти ги прекъди-не му ги даде..искаш моите,та моите...ами добре-ще ти ги подаря- ти само недей да страдаш Laughing  bouquet

# 21
  • Мнения: 14 654
видях темата за пращящите колонки. ами няма как да отговоря , защото нямам представа как да ти помогна да си решиш проблема (по-лесно би ми било да кажа на буба каква чанта ще отива на златистите и обувки  Wink ). може би точно този форум не изобилства от майки, които знаят как се свързват кабели, как се поправят колконки и за това всичко се обръща на шега, което нямаше да е така, ако темата беше сериозна. за мен тази тема не е сериозна, най-малкото защото се намира в клюкарник

# 22
  • Мнения: 2 495
Лековатите теми са по-забавни и по-разтоварващи от сериозните.Аз лично такива шеговити теми по ги обичам в сравнение с останалите.В крайна сметка, купон трябва да става Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
 Защото за по-сериозните теми трябва да се мисли, затова.

Друг е въпроса кои теми са сериозни...

# 24
  • Мнения: 25 616
Аз пък напълно сериозно предложих варианта с попа. Crossing Arms
Понеже мъжът ми е и елтехник между другото, много от приятелите му - също, редовният лаф за нерешими проблеми е предложението да се извика поп. Този лаф тръгна преди много години от проблем с нашето видео - в един определен ъгъл на стаята правеше проблеми. Където и другаде да го преместим - работи идеално, но точно там, където искахме да се намира - не. И мъжът ми го отваря и се мъчи да го оправя, и по-големи майстори се бориха - нито оправия, нито някаква логична причина да се държи така. Та тогава някой предложи да извикаме попа.  Joy
Киса, ти сериозно ли очакваше от нас  да ти решим проблема?  Shocked newsm78 Мисля, че се опитахме да ти помогнем, доколкото ни позволяваха знанията. Съжалявам, ако знаех, че ще си на такъв зор, щях да кандидатствам навремето в МЕИ. Whistling
Между другото, нещо фризера ми почна често да заледява, би ли ми помогнала, плийз? Praynig
Или да пускам друга тема? Thinking

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 133
И кво му е сериозното на едни пращящи тонколони? newsm78

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Между другото, нещо фризера ми почна често да заледява, би ли ми помогнала, плийз? Praynig
Или да пускам друга тема? Thinking

Няма нужда от тема!
Само го сложи да работи на минимум!
От жегите се получава така.

# 27
  • Мнения: 1 001
Не знам кои са лековати и кои сериозни?!?
Ако се иска съвет, за нещо от което не разбирам ("Какви самобръсначки използвате?" - не че не разбирам, ама моите не стават hahaha), не отварям темата. Ако поназнайвам нещо, но вече има отговор сходен с моя, не виждам защо "да трупам звездички".
А в "лековатите" обикновенно се завихря спор и затова тя набъбва. А ние българите обичаме да се "изказваме".
Та това е (според мен).

# 28
  • Мнения: 4 406
ами то и аз понякога се питам същото и стигам до извода че от събралото се напрежение през деня имаме нужда да се разтоварим и да оставим сериозните неща за малко и да се полигавим
така е, след дълъг напрегнат ден да мисля на сериозни теми хич не ща!!!

# 29
  • Мнения: 1 416
Защото за по-сериозните теми трябва да се мисли, затова.

Друг е въпроса кои теми са сериозни...
Това е моят отговор!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт