Случка в кафенето с детски кът

  • 2 750
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
а ти защо МЪЛЧИШ БРЕЕЕЕЕЕ :2: :2: :-: :-: :2:(не се карам  :Simple SmileМали ако бях аз там просто не знам АЗ СЪМ ТАЗИ КОЯТО ще се кара на детето си  като не искат хора попи таи ги моля защо имат заведение а още повече  и детски кът  такива мила да се молят да не попадат на такива луди като мен защото  не бих и мълчала още 1 път е трябвало да я попи таиш къде е проблема  а ако се скарате недей да ходиш повече там такива НЕЩАСТНИЦИ искрено ги  51 . не допускай  някои да се кара на твоя то ангелче милото кръв ли стрес е изживяло  ::  ::късмет от мен и хич не и цепи басмата  ::

# 16
  • Мнения: 7 474
Аз не бих мълчала, но имайки предвид положението ти е нормално да не правиш скандали.
 smile3515

# 17
  • Мнения: 6 206
аха  Simple Smile
Стамболийски бекове.
Тея селските чорбаджии са най-серт.

# 18
  • Мнения: 1 800
Е, предвид, че си бременна в осмия месец е разбираемо защо не ти е било до скандали и разправии. Пък и тия хора, така както ги описваш едва ли биха се повлияли от твоята реакция - каквато и да беше тя. То е все едно да наливаш от пусто в празно...

# 19
  • Мнения: 593
Аз не бих мълчала, но имайки предвид положението ти е нормално да не правиш скандали.
 smile3515

Какво й е положението, Leo?
Ами това са дечица, случва се да се сдърпат. Моето момиче има една приятелка на 2 години, и отскоро започнаха и да се посбиват. И когато е нажежена обстановката, само стом покрай тях, да ги пазим едно от друго (да не си направят нещо). Иначе се радват една на друга  Simple Smile
А mari-anka е била напълно в правото си да се развика,  да извика полицията или поне да заплаши с такава.  Това на нищо не прилича - как ще удряш чуждо дете. В случая - дете на клиент. Безобразие!!!  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
mari-anka, сигурна съм, че повече няма да си пиеш кафето там. Сега можеш да разкажеш случката на всичките си познати и приятели,  за да не ходят и те.

# 20
  • Мнения: 7 474
Аз не бих мълчала, но имайки предвид положението ти е нормално да не правиш скандали.
 smile3515

Какво й е положението, Leo?



Ами бременна е в 8 месец! Знае ли човек един скандал до какво ще доведе Praynig

# 21
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Грозна сцена.Аз определено не бих си мълчала, и не бих напуснала толкова кротко заведението.Никой няма право да удря детето ми, още по-малко пък някаква непозната.
На твое място на момента още в който е посегнала на детето, ще отреагирам.Не знам дали тя мен или аз нея, но определено щеше да има екшън. fight fight fight

# 22
  • Мнения: 920
Предполагам, че собствениците са направили детски кът, защото са ги задължили от общината, а не за удобство на майките и децата. Това, което описваш е пълно безобразие. Предлагам ти майките да организирате бойкот на заведението, като включите и татковци и всички възможни познати. Може и плакати "Тук бият деца"., или знак като този за кучетата С деца до тук. 

# 23
  • Мнения: 1 937
Подкрепям бойкотът, в околностите съм, а не съм и бременна...
Очаквам mari_anka да ги назове поименно  Laughing и се включвам на пълна пара!
 
 

# 24
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
И сега не е късно да реагираш.А е имало и свидетели на случката.Не,не бих оставила нещата така.А и на твое място не бих платила.

# 25
  • Мнения: 68
С такива простаци няма полза на влизаш в разправия. По-добре се оплачи на подходящото място, аз  бих извикала полиция.

п.п. и нямаше да платя сметката  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 5 103
Мале ако това се случи ще превъртя направо ще вдигна такъв скандал, че в чудо ще се видят, ох ядосах се много Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 600
ле-ле, на такива какъв скандал им заформям. и полиция - как ще ми пипа детето #2gunfire твоя работа, явно си кротка душа. ама аз дори и в тази безумна държава си търся правата и посегателство не бих оставила така. майка ми навремето осъди един съсед, защото беше ударил шамар на брат ми. осъди го на 5 г условно, глоба(голяма) и забрана да се приближава на не помня какво разстояние. и ние бяхме в малък град, но на мама не й пукаше. какво е по-важно - мнението на простаците или детето?

аз на твое място бих отишла пак, ще чакам нещо пак да стане и после #2gunfire #Cussing out

ама това ако ти занимава. иначе - забравяш и си живееш живота. Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 6 743
Съжалявам за случилото ти се.Много е .....не знам каква точно дума да използвам.Аз се ядосах само до като четях, а какво оставаше да съм на твое място  Rolling Eyes
Дано детенцето ти да не е стресирано от случката  Praynig
А идеята за бойкота е много подходяща.Аз също бих насъскала всичките си познати и приятели, роднини и не бих стъпила там!
А ако имате местен вестник изпрати историята, пък да видим колко клиенти ще имат след това  Thinking Crossing Arms

Последна редакция: чт, 03 авг 2006, 11:37 от Дамаянти

# 29
  • Мнения: 6 472
Побеснях!!!! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Баси простотията!
Честно ти казвам, не знам как ще реагирам на място, но някой да ми удари детето - направо ще го завра в кучи г..!
Ти си доста бременна вече и може би няма да е удачно да ходиш да се разправяш, но защо не говориш с мъжа ти да отиде той. Първо на първо, що за глупост - да изкарат играчки там където игарят деца, но това да си е само за техните хлапета #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out Да ходят да си гледат децата в къщи под  похлупак! И с какво право ще удря чуждо дете! Това направо си реве за полиция!
Вземи я разкажи тази случка на народа около теб и си мисля, че много на бързо ще им падне оборота.

Общи условия

Активация на акаунт