Изпитани сайтове за парфюми - 22

  • 62 797
  • 760
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 217
Мерси, предположих че е така, за това и рекох че е глупав въпрос. Мерси за информацията. Ще следя Heart

# 121
  • Мнения: 2 401
Работи нормално профилът ми в Парфюми - шоп, имаше някакъв проблем, но е отстранен.

# 122
  • Мнения: 2 230
Бях поръчала Инсоленс едп тестер от гет.бг, но за съжаление изобщо не ми вдъхнаха доверие и отказах поръчката. Вярно, че беше тестер, но очаквах поне кутията да е с надписи, да има код от производителя и т.н. Беше със старата бутилка, кода излизаше от 2016 г. и си казах, това е бестселър, много известен и много ментосван,по-добре да не рискувам. Вида на офиса им също не ми вдъхна доверие Confused И така, все още чакам добра оферта за този парфюм, напоследък всичките сайтове му вдигнаха цената. Парфимо също до снощи го предлагаше за 73, сега е 85.

# 123
  • Мнения: X
Работи нормално профилът ми в Парфюми - шоп, имаше някакъв проблем, но е отстранен.
Ако е направен след премахването, може би. Не бях влизала в профила си от много време, не знам кога е станало това с махането на старите профили, но просто не ставаше никак. При изпращане на имейл за забравена парола, не получавах обратен такъв. Но както и да е, щом си влизаш, значи всичко с твоя профил е наред.

killpop, нямаш основания за съмнение в предлаганото от Гет. Да, шемети са, ама нещата им са безпроблемни. Но и ти си решаваш! Иначе поръчката ти е находка, но някой друг ще ѝ се радва.

# 124
  • Мнения: 19 893
Да, старият флакон си е находка.
Аз наскоро поръчах тестер на Insolence edp от makeup.bg на много прилична цена – около 60 лв. В момента виждам, че не е наличен, но следете там.

# 125
  • Мнения: 2 230
Ами, не знам доколко е находка, не е толкова красив като новия, а и не съм го подушвала преди реформулацията. Нямаше и капачка... Въобще нямаше нужда да вземам нещо, което не ми харесва, колкото и да е тестер. Ще изчакам някъде да изпадне нормален продукт на добра цена.

# 126
  • Мнения: X
Тестерът на едп, няма капачка и определено е по-красив от новия. За мен пък новите флакони на Герлените са никакви. Не е лошо да са еднакви както са на Джо Малоун или Лартизаните, примерно, но тези на мен не ми харесват и за парфюмна къща от такъв ранг са си излагация. Приличат ми на стари аптечни флакони. Разбира се, че няма нужда да взимаш нещо, което не харесваш, но новото издание на същото нещо, не е по-добро. Изборът си е личен, аз само коментирам шишета и съдържание според моите впечатления от тях и познаването на аромата.

# 127
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Привет!
Едно питане имам аз.
Тестерите на Hermes имат ли капачки?
Мерси Flowers Blossom

# 128
  • Sofia
  • Мнения: 6 943
Да, с капачки са.

# 129
  • Мнения: 437
Аз снощи се наканих да си поръчам от Парфимо един 19 Poudre, сложих го в кошницата, въведох кода и пред очите ми се промени цената с 10 лв нагоре - голяма тъпотия. Цените им скачат като борсови, лично мен ме напряга, а не ми носи радост да ровя постоянно. Ако пък иска човек два или повече да си купи, луд може да стане да следи какво става с тях. Не е въпрос за 10 лв, просто дразни. Поръчах си го кротко от Makeup, доставката е безплатна и цените им мърдат само надолу. Makeup и Parfumi shop net са ми фаворити напоследък.

Makeup е най-скъпия онлайн магазин! Цените са в пъти по-високи от Парфимо, Нотино, Дъглас.  Излизат някакви евтини оферти, но те са капка в морето. Преди няколко дни си поръчах от чужд сайт шампоан, маска и балсам на Aveda за 54 евро в Makeup щях да платя 320 лева. За 4 дни парфюм на Мюглер от 134 скочи на 197 и още много, много примери мога да дам.

# 130
  • Мнения: 2 401
Парфюмите, които съм купувала от Makeup не са толкова много, но съм откривала на чудесни цени. Козметика за коса не съм следила и съответно не мога да кажа нищо по този въпрос. За мен е удобство и безплатната доставка над 50 лв. Малко сайтове предлагат такава.

# 131
  • София
  • Мнения: 17 775
Аз ще го купя тестера на Инсоленс, ако го има. Находка е. Факт.

# 132
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Макеъп предлагат огромна гама продукти. Силата им не е в козметиката за коса-там наистина имат безумни цени. Шу Уемура например е с невиждани цени Grinning. Наличностите им са друга болна тема.Дебнем групово едни лакове и докато се появят са изчезнали.

Arusi може ли на лично сайта от който купуваш Аведа Grinning.

# 133
  • Бургас
  • Мнения: 5 920
Момичета, не съм пазарувала никога от http://www.parfumsbg.com/ Сайта изглежда ОК, но има ли някай опит с тях?

# 134
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Момичета, не съм пазарувала никога от http://www.parfumsbg.com/ Сайта изглежда ОК, но има ли някай опит с тях?

На мен не ми изглежда съвсем ОК, никакви данни за търговеца няма освен телефони , не бих рискувала.

Общи условия

Активация на акаунт