СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 12

  • 31 914
  • 816
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 8 280
От сайта на РУО-София, може да се види какви са били мин. и макс. балове миналата година за първо, второ класиране и свободни места след трето( за СМГ е имало 4 бр. за момчета)
СМГ е без квоти, няма как да са били момчета.

# 136
  • София
  • Мнения: 476
От сайта на РУО-София, може да се види какви са били мин. и макс. балове миналата година за първо, второ класиране и свободни места след трето( за СМГ е имало 4 бр. за момчета)
СМГ е без квоти, няма как да са били момчета.
Да грешката е моя - в графа свободни места без квоти е записано. Нещо не съм догледала.

# 137
  • Sofia
  • Мнения: 688
Подозирам, че нещо не внимавам, но.. като не се справям...

НПМГ - изпит 6-06, за който се подава декларация...

Ок, ама в какъв срок, къде в НПМГ - освен тази декларация нещо друго необходимо ли е или само декларацията...

Може ли някой да обясни като за мен...

# 138
  • София
  • Мнения: 8 280
Pitanka, всичко беше онлайн.
Попълва се форма, посочваш модулите  получаваш инфо (и вх.номер) къде ще е изпита за всеки модул.
Носиш бекежката после.

# 139
  • Sofia
  • Мнения: 688
Благодаря! Т.е. още е рано Simple Smile, затова информацията изглежда непълна.

# 140
  • sofia
  • Мнения: 8 936
31-во много ми се иска и поради причината, че най-близкото арапейско приятелче на малкия учи там. Но не мисля, че там те приемат ей така - Добър ден, заповядайте! Sad
Ако имат свободни места, не отказват прием. Естествено питат защо се местите, ама вие не сте "проблемни" Smile просто сменяте местожителството.

# 141
# 142
  • Sofia
  • Мнения: 688

Благодаря!

...а уж гледах архива...

Да дозапопитам Simple Smile знаеш ли по кое време се е случвала регистрацията?

# 143
  • София
  • Мнения: 2 437
Само два дни не успях да вляза и вие сте изписали огромно количество страници. Просто не ми се мисли колко ще се пише покрай кампанията. Изчетох нещата по диагонал, но няма да се включвам в споровете, защото ми се струват безсмислени. Всеки има своята гледна точка. Само да кажа, че и аз съм си заплюла 31-во за синковеца като един много добър вариант. Удобно му е като дестинация, а и аз си имам сантимент към него, защото съм завършила там, а и продължавам да чувам добри отзиви като учене, среда и дисциплина. Лошото е, че е без квоти, а той доста трудно би се преборил с девойките 

# 144
  • София
  • Мнения: 8 280
Pitanka, e-mail-a за регистрацията е от 09.05.

Ето и самото съобщение, изтрила съм личните данни:
Скрит текст:

Здравейте,
Изпращаме ви това съобщение понеже вашият email адрес беше посочен при регистрация за Националното Състезание по Природни Науки и География "Акад. Л. Чакалов".

Моля изтеглете вашата състезателна карта от този адрес: https://nclc.npmg.org/......
Тази карта трябва да разпечатате и носите със себе си в деня на състезанието.
При регистрация сте отбелязали, че не желаете резултата ви да бъде публикуван. Във връзка с това моля изтеглете декларацията за несъгласие от този адрес: https://nclc.npmg.org/..... . Декларацията трябва да се отпечата, попълни и подпише от родител/настойник на участника. Носете декларацията в деня на състезанието и я предaйте на квесторите в залата, когато ви бъде поискана.

Винаги можете да влезете във вашия профил в сайта на състезанието чрез следната връзка:
https://nclc.npmg.org/......

Вашите данни за регистрация са:
Състезателен номер:      хххх
Име и ЕГН на участникa:....
Град / училище / клас: ......
Родител / настойник: ........ , тел......
Записан за модули:      Талантлив химик, Талантлив биолог
Участникът не желае резултатите му да се публикуват. (това не си спомням защо го има, публикуваха резултатите само с вх. #, по-горе пише, че съм отказала публикуване на резултатите, не помня какво съм отбелязала)

Информация за състезателния ден:
Състезанието ще се проведе на 9 юни 2018г. в залите на Факултета по химия и фармация на Софийския Университет "Св. Климент Охридски", София, бул. Джеймс Баучър 1.

Носете със себе си: документ за самоличност, състезателна карта, син химикал, калкулатор с основни функции, чертожни инструменти.

за модул Талантлив биолог се явете в 07:30 в зала yyy

за модул Талантлив химик се явете в 13:15 в зала xxx

Последна редакция: ср, 26 фев 2020, 20:52 от Desem

# 145
  • Мнения: 5 001
По време на кампанията ще се пише като в темата за Корона вирусът, няма изчитане. Аз съм много притеснена, купих маски, лекарства, пием витамини, за друго по-силно за имунитета ме е страх.

# 146
  • Мнения: 6 586
Аз станах разногреда в темата за Корана вирус . И там писаха да не се дават току- така силни имуностимуланти.
Днес позната ми се расърди, утре се връща от Милано и да сме се видели. Отказах, ама нямало нищо страшно, тя все вътре си седяла там.

# 147
  • София
  • Мнения: 7 190
Айде няма нужда да се виждате. 😁
Това, което най-не ми харесва в историята с коронавируса е, че за жалост в неособено демократичните държави могат да реагират по-добре в подобни ситуации. Налагат се забрани и край. Няма "ама аз имам права", "аз мога сам да преценя".
В този смисъл при нас и в Европа може стане по-зле отколкото в Китай. Поне така ми се струва.

# 148
  • София
  • Мнения: 8 280
Bise, правилно си й отказала, а тя да си стои в къщи поне 14 дни.

# 149
  • Мнения: 6 586
А, как ще си седи вкъщи, писнало й било там да седи затворена. Хубаво, не ти се седи, ама знаеш ли, докато стигнеш до летището, на самото летище и в самолета, с коко ще се срещнеш ...

Общи условия

Активация на акаунт