СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 12

  • 31 923
  • 816
  •   1
Отговори
# 720
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Мария, браво че е установен проблема! Дано бързо се регулира жлезата и да няма повече ядове.

Наборът отиде на урок сутринта, а после ще се мотае със съученици... само дето няма да са на училище, иначе пак заедно Joy Ако вземе да реши и някоя друга задача - планът ще е преизпълнен....

# 721
  • София
  • Мнения: 7 190
Ех, такъв особен е животът, Мария. Все някакви препятствия.
Много е възможно да изчезне това нещо с годините.
Важното е, че започвате лечение.
Ще се наредят нещата.

# 722
  • София
  • Мнения: 9 110
Важното е, че сте открили проблема и е преодолим Hug (може да се контролира с лекарства и добавки)!

# 723
  • Мнения: 3 491
Мария, наясно съм, че малко лекари подкрепят, но изключването или поне ограничаването на глутена, може само да помогне.
И стабилно хранене, богато на белтъчини и зеленчуци. Никакво гладуване не трябва да има при Хашимото. Трябва си силна и богата на полезни вещества храна.

# 724
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
Успех, Мария, важно е, че е хванато навреме.
Мойта девойка съм я оставила да се мъчи вкъщи с едни пробни по БЕЛ, с цел подготовка за утрешния пробен. Той всъщност е отменен, но тя още не знае. Grinning
Ston, и аз съм въздържател, но боря всякакви болестотворни микроорганизми със салата с много лук, чесън и люти чушки. Оххх, честно да ви кажа много се дразня вече на тази психоза с грипове и вируси. Само в България (май) ги има тези грипни ваканции. Всичките ми познати, които имат деца 1,2, 3 клас са ги пратили на частни занимални.

# 725
  • Мнения: 4 967
Да, Междучасие отмениха занятията. Поръчала съм по един тест да направи. И танците отпадат. Още не знае, ще се натъжи.
Мария, ❤️! Щитовидната и аз трябва да си проверя, че много ми прескача сърцето. Можело тя да го причинява.
За непиещите, сега е моментът да започнете. Две причини - НВОто и вирусите. Аз бях спряла почти напълно, но се върнах към чашата червено вечер.

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 12:38 от Betty L.

# 726
  • Мнения: 6 587
Мария, ще се справите! Колкото по- рано е хванат проблемът, толкова по-добре !

# 727
  • Мнения: 8 228
Наборът е доволен от ваканцията, защото щял да си джитка цял ден с колелото. Той на закрито няма да се завре.
Малкият си продължава тренировките - шест часа в залата не му мърдат, но поне няма да се мори вечер да учи уроци.

# 728
  • Мнения: 5 278
Мария, хубаво е, че сте открили проблема и добър специалист, който да ви следи. Вярвам, че всичко ще се нареди.
Ваканцията ги зарадва нашите, само където им попарих мечтите за целодневно размотаване по улиците. Не, че ще седнат да учат, но поне да не хванат някой вирус, че много болни има, наистина Sad
Вчера и двамата с 5 по БЕЛ, ей, много се зарадвах Simple Smile Имали са тест и преразказ, нещо като НВО-то. Успокоих се малко. Ще видим на пробната какво ще направят. Честно казано, БЕЛ ми е по-важен от МАТ. Не за кандидатстване, за грамотност Simple Smile

Последна редакция: пт, 06 мар 2020, 12:29 от Джинa

# 729
  • софия
  • Мнения: 25 456
Мария, прегърни детето Simple Smile
Хубаво е, че знаете какъв е проблемът, знаете как е правилно да реагирате и лекувате и най-искрено пожелавам да изчезне с времето.
Само да е спокойна Ния и да спре да го мисли това пусто НВО, не е това животът!

# 730
  • София
  • Мнения: 8 932
И моята излезна с приятели в парка. Но то в София така или иначе няма кой знае колко грип. И танците не са отменили, даже в неделя имат допълнителни занимания.

# 731
  • Мнения: 5 001
На децата мачовете са отменени, но тренировки ще си имат. Те са навън, не се събират много деца. В моловете само големият ходи и то много рядко.
Сутринта реши първият модул по мат от Регалия, друго е положението там, доволна съм.

# 732
  • у дома
  • Мнения: 7 141
Едно голямо гуш и от нас за Ния! Ще мине и замине...Добре е,че сте попаднали на добър специалист да я следи.
Много пишете,все едно вие сте грипна ваканция,а не децата.

# 733
  • София
  • Мнения: 922
Мария, голямо гуш и от нас!
Моите днес ги оставих да почиват. Купих на наборката нов бански за ски лагера, нови маратонки и на двамата, пострижки и на двамата, а за мама - маникюр. Трябваше и аз да се поглезя. Сега наборката е в парка с две съученички от старото училище, а баткото е на телефона.
Дано няма повече болни, а болните да оздравяват!

# 734
  • софия
  • Мнения: 25 456
Момичета, имате ли фризьор, който подстригва добре дълга, гъста, чуплива коса с плътен косъм?
Аз съм с тънка, полу права коса и проста прическа черта и фризьорката, при която ходя се справя добре, но Мрънкалото е с онази другата и при нея не е добре. Трябва да я подстриже някой, който може и косата ѝ да не седи като разплетена кошница.

Общи условия

Активация на акаунт